Jump to content
Dogomania

Kremacja psa, gdzie?


M&M&O&I

Recommended Posts

  • 1 year later...

Niestety Brno mogę polecić; Aryseczek musiał odejść 30 pażdziernika i byliśmy tam.
Warto, z wielu powodów. To pomaga. Nie mogę zrozumieć dlaczego nie może być tak w Polsce. Ludzie są przemili, empatyczni; jest specjalny pokój do pożegnań z naszymi aniołkami, to bardzo pomaga przetrwać, czas nie jest limitowany, spóżniliśmy się 1,5godziny i nie było problemu. Można patrzeć przez okienko, Pani zapaliła nawet Aryseczkowi świeczkę. Arysek wyglądał tak ładnie, tak ślicznie, jakby spał, uśmiechał się. Ostatni głask, całusek są bardzo potrzebne.
Z bólem, ale polecam
Pozdrawiam
Grażyna

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

jest krematorium dla pieskow pod Warszawą - nazywają się Krematis. kilka dni temu przekazywałam do kremacji mojego Lusia. oni przyjezdzaja po zwloki, ja nie bylam w stanie ich zawozic....
Pozniej odwiezli mi prochy w urnie. Pan ktory u mnie byl mowil ze na wiosne beda mieli pomieszczenia dla osob oczekujacych. Bardzo mili ludzie. Tego w chwili cierpienia i smutku bardzo potrzeba...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że odbierają zwierzaki nie tylko z okolic W-wy, niestety Kraków nadal nie ma cmentarza dla zwierząt. Z przerażeniem myślę, co zrobię kiedyś (mam nadzieję, że za kilka lat) z moją ukochaną , niestety już 11-letnią i zaczynającą niedomagać psią Przyjaciółką, nie mam ogródka, samochodu, żeby pojechać gdzieś za miasto, a poza tym 30 kilowego psiaka, to przecież trzeba spory dołek. Oby więcej takich firm było!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jedyne legalne krematorium dla zwierzat domowych działa pod Wrocławiem, wiem, bo gruntownie sprawdzałem, gdy musiałem sie rozstac z Barym. Miałem ten komfort, że wiedzieliśmy, że czas sie zbliza i moglismy sie przygotować.Jest to jedyne krematorium z wpisem do rejestru weterynaryjnego, można byc obecnym przy całym procesie,nic nie jest ukrywane. Wybaczcie, może jestem niedowiarek, ale nie wierzę, że ktoś przyjedzie, zabierze gdzieś zwłoki Barego i odda nie wiadomo co...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...