Jump to content
Dogomania

Malamucia galeria Day Tripper Dancing Storm - Daisy


Daisunia

Recommended Posts

[quote name='Daisunia']Będziemy jechać po południu i powinniśmy być na miejscu jak będzie dużo mniej ludzi, zawsze zanim wejdziemy z psem na teren plaży to idziemy najpierw do lasu, żeby załatwiła swoje potrzeby, ona poza tym jest grzeczna ;) a jak widzimy, że ludzi mimo wszystko jest dużo to zapinamy na smycz i piesek lata prawie swobodnie ;) osobiście jestem zwolenniczką kulturalnego plażowania z czworonogiem :)
a co do zakazu... mamy taką "swoją" plażę, gdzie o takim zakazie nie słyszałam ;)
dzisiejsze upały były straszne... w godzinach porannych jak wystawiłam ręcznik to po godzinie był suchy na wiór....[/quote]
W tym roku to to słońce jest jakies dziwne; ono nie grzeje, a pali!
Wystarczy kilka minut na tym palącym słońcu i od razu problem ze skórą...:shake:

[quote name='kasia_owczarzak']Ja byłam ze swoją Cziną nad morzem byłam na początku maja. Pogada dopisała i turyści też, więc na plaży pojawił się problem.
Znaleźliśmy kawałek plaży na uboczu, ale tam też byli plażowicze :( Na szczęście, co niektórzy również z czworonogami :). Największy problem stanowiły rodziny z dziećmi. Udało mi się ten problem rozwiązać. Po wejściu na plażę lub jak pojawiła się nowa rodzinka, brałam Czinę i szłam się zapoznać, tak by rodzice nie mieli pretensji, że pies biega i pogryzie im dzieci, a dzieci by jej się nie bały. Po takim zapoznaniu się nie miałam już żadnego problemu. Dzieci wołały ją do siebie, na wzajem przekrzykując się, a rodzice pstrykali zdjęcia :) Zdaję sobie sprawę, że maj to nie taki sezon jak lipiec czy sierpień, ale może łatwiej Ci będzie uniknąć głupich tekstów.

Pozdrawiam
[URL="http://www.czina.pl"]Fotogaleria :: Czina.pl - Alaskan Malamute[/URL][/quote]
Bardzo mądrze, chociaż nie wiem czy na Straż Miejską (czy jak tam oni się nazywają) to zadziała...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='Asiaczek']O,rany! Trzymam kciuki za ten zabieg.
A będziesz mogła pisać, jak ze wzrokiem po zabiegu?

Pzdr.[/quote]
24 godziny po zabiegu będę pozaklejana opatrunkami, we środę wracam już do domu...W sumie nie wiem za wiele poza tym, że oczy będą zaczerwienione (będę się jeszcze dopytywać co i jak) w każdym razie na pewno Mama w moim imieniu się odezwie na forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem ! :)
[SIZE=1]Zabiegu na razie nie będzie, mam dobrane inne szkło na lewe oko i poczekamy co się będzie działo dalej.
[SIZE=2]A tym czasem lecę nadrabiać zaległości :)
zdaje się, że mam nawet foto Daisyśki na telefonie, to wstawię jutro :)
Pozdrowienia !!

[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Potrzebujemy pomocy !!!!!!

Szukamy domu dla Rudzielca rasy Husky. Jest terroryzowany przez sunię, z którą dzieli dom. Ma 2,5 roku. Więcej informacji znajdziecie w rasie "Alaskan Malamute" w galerii Czina-cudna malamutka i [URL="http://emir.eev.pl/viewtopic.php?t=284&postdays=0&postorder=asc&start=0"]FORUM FUNDACJI DLA RATOWANIA ZWIERZĄT BEZDOMNYCH "EMIR" :: Zobacz temat - Hasior - spokojny husky musi opuścić dom :-([/URL]
Jak również, szukamy nowego domku dla 8-9 miesięcznego Husky-ego o ubarwieniu biało-czarnym.

[URL="http://www.czina.pl/"]www.czina.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Asiaczek']Hej, Gospodyni, odezwij się do nas. A najlepiej - wstaw jakieś nowe fotki!:lol:

Pzdr.[/QUOTE]

Jestem, jestem....
Tylko trochę zabiegana, zakręcona <szkoła xD> a w tą środę mam "wakacje" w szpitalu ([SIZE=1]operacja na lewe oko) [SIZE=2]ale obiecuję, że wrzucę zdjęcia jak tylko wrócę chociaż może uda mi się jedno zdjęcie wrzucić jutro ;)
Pozdrawiam :)

[SIZE=1]ps. w moim imieniu będzie odzywać się Mama ;)

[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ograniczenia jakieś specjalne znowu to nie.... Chociaż oczywiście telewizja, komputer w "granicach rozsądku", standardowe : nienoszenie niczego ciężkiego (4-6 tyg. od zabiegu) i właściwie to wszystko (no + tam przemywanie oka 3 razy dziennie okropnymi kroplami :D )
zdjęcia będą dziś wieczorkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...