Jump to content
Dogomania

KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem


Murka

Recommended Posts

[quote name='HankaRupczewska']Anielica :

"(słyszałam, że w Krakowskim schronisku wolontariusz nie może nic, tylko cicho siedzieć:( "


Hmmm .... to bardzo, bardzo interesujące ... :roll: Czy jeszcze coś ciekawego słyszałaś o Krakowie ????[/quote]

Hanka:
Właściwie nie słyszałam, tylko czytałam. A czytałam o tym, że zaangażowanie wolontariuszy w pomoc zwierzakom jest "gaszone" przez pracowników. I że jak wolontariusz zbytnio "podskakuje", to nie jest mile widziany.

Czytałam o tym na forum GW ("Zwierzęta" albo "Oddam-przyjmę"), z tego co pamiętam w wątku związanym z szukaniem domu dla jakiegoś piecha. Tylko tyle czytałam, ale zapamietałam, bo to mi się jakoś nie chce pomieścić w głowie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]KZ[/b], tak, pieska można odwiedzić. Dzisiaj znajoma miała mu zawieźć materacyk i smakołyki, ale nie mogę się na razie skontaktowac, więc nie wiem czy była...

[b]tanitka[/b], napisz, że dla pieska od tanitki :) do mnie teraz nic nie wpływa oprócz na psiaka, tylko istotne jest dla mnie od kogo - żeby potem na forum napisac i wiadomo było, że doszło :)

[b]mch[/b], [b]anielica[/b], może wybierzecie się do pieska w sobotę ze mną? Jutro chyba się nie wyrobię...

[b]andzia[/b], suuper :D DZIĘKI WIELKIE :D

[b]daga[/b], przelew doszedł - pisałam na poprzedniej stronie :)

O piesku na razie nie wiem nic poza tym, że miewa się dobrze i coraz lepiej. Wróciłam dziś późno z zajęć i ledwo wyrabiam.
Jutro pojadę chyba do domu (na Podkarpacie) i wrócę samochodem, to będę bardziej sprawna :wink: Chciałabym do niego w sobote pojechac, poeobić mu nowe zdjęcia, dowiedzieć się dokladnie co z nim, na co oprócz pobytu i leczenia można przeznaczyć pieniądze, co jest potrzebne.
Nadal nie znam jego imienia ... Dlatego nie napisalam maila przechodniego.
Na telefon ze schroniska pozostaje mi niestety tylko czekać, bo sama mam parę złotych na karcie :oops: muszę doładować.

[b]Na moim koncie dla pieska jest juz 330 zl[/b]
Przyszło 50 zł od anielicy :buzi:

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, dziś pokazałąm psiaka w tv w kawie czy herbacie, nie udało mi się przepchnąć słowa: dogomania. Generalnie reklamowano stronę Ani MAjert:
[url]http://www.zaginionepsy.waw.pl/index.php?sid=c6b04b8a34527791bb372e499715d3e2[/url]

i pewnie tam jeśli ktoś jest zainteresowany będzie szukał tam psiaka.
Proszę, niech go ktoś tam umieści, żeby nie stracić szansy...ja za chwilę wyjeżdzam...

powodzenia!!!

Link to comment
Share on other sites

:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
SUPERRRRRR !!!!!
Tak trzymać !!!
Wysłałam emilka do znajomej psiary w Niemczech, moze ona cos zadziała - mam nadzieję.
pozdrawiam wszystkich

Deszczowa - chwała Ci za to (i nie tylko)

Link to comment
Share on other sites

czesc wszystkim...
Jestem tu nowa dzieki Andzia69, weszłam na Allegro i zobaczyłam tą biedną psine... Oddałam 100 PLN na podane tam konto. Mam nadzieje ze na TĄ psine pójdzie kasa.
Wiec macie juz 430 zł.
Gdyby nie Andzia69 i jej chęć niesienia pomocy nigdy bym sie o tej stronie nie dowiedziała.
Posiedziałam chwile juz na niej i przeraża mnie ogrom krzywdy jaka ludzie wyzadzaja tym biednym zwierzakom.

Ja jestem szczesliwym włascicielem 2 SZCZEŚLIWYCH bullterrirków i nie wyobrażam sobie co bym zrobiła gdyby je jakas krzywda spotkała.

Podziwiam Was za ........ nie wiem ........ chyba wszystko.

Oby tak dalej.

A co do własciciela (choc nie zasługuje na takie miano) zabiłabym jak .... robala.Albo nie. Zrobiłabym mu to samo co on psu i na dodatek oblepiła miodem i na mrowisko gołego.!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']Ludek >>tam jeszcze nic nie widzę :cry: :cry:
Aktywowałaś ogłoszenie ?? ( przez swoją pocztę --przychodzi link do aktywacji!)


już wkleiłam !!!!!!!!![/quote]

Nie przyszyszedł żaden link :( , ale na szczęście Twoje już jest :D

Link to comment
Share on other sites

A oto jeden z wielu meili jakie przychodzi na moją pocztę ( a jest ich wiele, szkoda tylko, że nikt nie zaoferował domku dla biedaka):
Treść wiadomości:
Witam.Jest mi bardzo miło wiedzieć, kto jest dobrym człowiekiem na portalu Allegro.
Los zwierząt jest smutny i podły. Jak można poderżnąć gardło !!!!!!? stworzeniu, o innych krzywdach nie wspominając. To nie ludzie. Nie biorę bezpośrednio udziału w aukcji, ale na leczenie psiaka przelałam rano tyle ile w tej chwili mogłam ( 50zł. ). Będe szczęśliwa, jeśli mu się polepszy.
Pozdrawiam - Magda_wet

Czyż to nie jest "budujące" ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam.podaję link do nowej aukcji [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52136828[/url]
- poprzednia "niestety" już się skończyła ponieważ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: brakło "sztuk" do sprzedania - powinno łącznie z niej wpłynąć 250 zł !!! A niektórzy i tak nawet nie licytowali tylko wpłacali na podane konto.
LUDZISKA JESTESCIE WIELCY !!!!!

Murka - na koncie stowarzyszenia powinny wpływać wpłaty z dopiskiem: na leczenie psa pobitego z poderżniętym gardłem - żeby wiedzieli, na którego psiaka wpływają te pieniążki.
Mam nadzieję, że druga aukcja przyniesie podobny skutek.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A ja bardzo proszę o jakieś wiadomosci o bidulku!!!!Bo mi ludzie (z aukcji) żyć nie dadzą jak cos nie napiszę, albo im jakiegoś nowego zdjęcia nie wyślę!!
A wiecie co - mam nadzieję, że znajdzie się osoba chętna sponsorować bidulka do czasu, aż znajdzie się nowy właściciel - no ale najlepiej gdyby nie musiała tego robic, prawda? Ale nie będę zapeszać. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...