Jump to content
Dogomania

**Pabianice-6 szczeniaków ze śmietnika: 5z nich ma NOWE DOMKI:)a 1 za TM:(


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='Lottie'][B]MAM TRANSPORT DLA BIANKI Z ŁODZI DO WROCŁAWIA!!![/B]

Moja znajoma (studiuje weterynarie) będzie jechać [B]W TEN[/B] piątek pociągiem z Łodzi do Wrocławia. Wyjazd o 06:36 z samego rana!! Czy ktoś dostarczy jej szczeniaka na dworzec? Proszę o kontakt na PW a najlepiej pod numer 609368788. Trzebaby wszystko dogadać żeby nie było pomyłek i niedomówień a szczeniak bezpiecznie dotarł do Bianki.[/quote]

Lottie , dziękuję , ale może już nie mieszajmy dziewczynom .
Niech wszystkie jada na Śląsk jutro rano , a ja jednego odbiorę od Halbiny .
Jeśli Gunar nie da radę w sobote , to coś sie innego wymyśli .
Bo jak dzisiaj wszystkie zabiora ze schronu , to mały nie będzie miał gdzie przeczekac do piatku .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piechcia15']ElzaMilicz to strzał w dziesiątkę...zajechałby prawie do samej bianki. zadzwonię jutro do Elzy. Lotti a jak ty patrzysz trasę. od nas do Poznania a z Poznania chcesz do bianki do Wrocka zawieść?czy Leszna? bo juz gubie się. Kto mieszka w Lesznie?:p bosheee jak już głupiejęęę:placz::crazyeye::crazyeye::shake::shake:[/quote]
Bo Bianka ma kilka miejscowości z których może odebrać psa. Są to Wrocław, Żmigród i Leszno (Leszno jest blisko poznania więc pomyślałam że jakby się nic nie znalazło, to żeby załątwić transport Łódź - Poznań i potem by jej dowiozła szczeniaka do Leszna).

[quote name='BIANKA1']Lottie , dziękuję , ale może już nie mieszajmy dziewczynom .
Niech wszystkie jada na Śląsk jutro rano , a ja jednego odbiorę od Halbiny .
Jeśli Gunar nie da radę w sobote , to coś sie innego wymyśli .
Bo jak dzisiaj wszystkie zabiora ze schronu , to mały nie będzie miał gdzie przeczekac do piatku .[/quote]
Ok, czyli odwołuję :)

PS. szybko działacie ;) jeszcze wczoraj wieczorem nie było żadnego transportu a dziś z rana już wszystko załątwione :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']ja zawiozę maluchy rano do dzodzo, tylko napisz mi dzodzo dokładny adres jak i gdzie jechać bo rano nie jestem zbyt rozgarnięta w orientacji w terenie :)

ihabe co do wskazówek gdzie i kiedy to już z dzodzo musisz sama dogadac, tak chyba bedzie najlepiej. wymieńcie się telefonami i załatwione:)[/quote]

zrobione, telefony wymienione:diabloti::loveu:
Czekamy na rozpoczęcie akcji " Szczeniorki na tymczasie":loveu:

Link to comment
Share on other sites

dziś dwa wyadoptowałam w dobre domki:) w sumie to 3:) jeden pojedzie do Łodzi(jest teraz w DT) jeden do mojej sąsiadki, a po trzeciego przyjadą ludzie o 22, gdy my je będziemy zabierać do domu na noc to oni jednego przejmą i wezmą do domku:)rozumiecie to??? 3 MALUCHY MAJĄ DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!! któraś z was musi z jednego zrezygnować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']dziś dwa wyadoptowałam w dobre domki:) w sumie to 3:) jeden pojedzie do Łodzi(jest teraz w DT) jeden do mojej sąsiadki, a po trzeciego przyjadą ludzie o 22, gdy my je będziemy zabierać do domu na noc to oni jednego przejmą i wezmą do domku:)rozumiecie to??? 3 MALUCHY MAJĄ DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!! któraś z was musi z jednego zrezygnować :)[/quote]

Niech na razie przyjadą, to pomyślimy... może Biankę odciążymy, ona i tak ma ciągle świnki morskie pod opieką... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...