Jump to content
Dogomania

Dziki Kibic w schronisku byłby bez szans. Teraz dziekuje. Ma dom :).


Onaa

Recommended Posts

[quote name='arleta33']Rozumiem że Kibic jest w Gliwicach a ja mieszkam w Bydgoszczy,wiec możemy koło warszawy sie spotkać albo może koło łodzi byłoby bliżej. Problem w tym że moge psiaka odebrac tylko w sobotę albo w niedzielę.[/QUOTE]

Kibic nie jest w Gliwicach, tylko w Rudzie Śląskiej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i jeszcze raz ja, ale teraz w kwestii formalnej: chciałam zrobic kolejny przelew na Kibica, ale w zestawieniu na pierwszej stronie nie widzę we wpływach październikowych mojej wpłaty (10 zł przelane 12 X) - czyżby nie dotarła? mam zły numer konta czy cuś?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']i jeszcze raz ja, ale teraz w kwestii formalnej: chciałam zrobic kolejny przelew na Kibica, ale w zestawieniu na pierwszej stronie nie widzę we wpływach październikowych mojej wpłaty (10 zł przelane 12 X) - czyżby nie dotarła? mam zły numer konta czy cuś?? :roll:[/QUOTE]
zobacz na poprzednią strone


Dogo07 prosiłam już raz abyś kopiowała na poczatek wszystkie wpłaty które tu wklejam. Ludzie chcą się widzieć w rozliczeniu. Nikt nie będzie biegał po całym watku i szukał info czy jego wpłata dotarła czy nie. Kazdy tez chce wiedzieć jakie jest saldo i ile ma Kibic do dyspozycji.
Wklej prosze te wpłaty na poczatek.

Link to comment
Share on other sites

Kibic biega na tym samym pawilonie co dotychczas, jest zdrowy, jego zachowanie nic się nie zmieniło. Czekam z niecierpliwością na transport i modlę się żeby to wypaliło. Bo jeśli nic z tego weekendu nie wyjdzie to nie wiem co będzie. :-( On musi iść ze schroniska zanim całkiem zdziczeje. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A czy Kibicek to musi jechać z kimś doświadczonym czy taki zwykły "ludź" też sobie z nim poradzi ?[/QUOTE]
Nie wiem
każdy człowiek jest inny, jeden się nie przejmie tym, ze Kibic gryzie a inny odmówi współpracy.

Napewno nie moze jechac pociagiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...