Jump to content
Dogomania

Szkolenie Warszawa - Pola Mokotowskie


nat.

Recommended Posts

Czy znacie może dobrą szkołę dla psów, której zajęcia odbywają się w Warszawie na Polach Mokotowskich? Nie dam rady dojeżdżać z psami komunikacją miejską, a Pola mam niemalże pod domem.
Chodzi mi oczywiście o szkolenie metodą pozytywną, głównie posłuszeństwo, ale przydałoby się też trochę socjalizacji. Psiaki są w wieku 8 miesięcy i 1,5 roku.
Do tej pory znalazłam szkołę Azorres, ale mam wątpliwości, szczególnie po przeczytaniu wątku o niej na forum. No i cena dosyć wysoka (850 zł od psa). A może wszędzie są takie ceny?

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej przejsc sie w pare roznych miejsc i miec swoja wlasna opinie na temat szkolek. PŁ prowadzi zajecia i w sali-glownie w zimie i podczas wykladow oraz na zewnatrz.
Aha, podobno canissapiens jeszcze jets ok, ale tylko slyszalam takie opinie, sama nie sprawdzalam, no i nie wiem gdzie odbywaja sie zajecia...

Link to comment
Share on other sites

Ja Azorres odradzam, sam marketing pozytywny:evil_lol: i kosmiczne ceny za cos takiego.

Wiem, że Agnieszka Boczula prowadzi na PM zajęcia, ale to sa zajęcia indywidualne, tzn tam mozna się z nia umowic. wejdz na aki.pl
co do inny szkół nie podpowiem, bo nigdy do żadnej nie uczeszczałam, ale moge Ci zaproponowac cos takiego. Wywiedz sie o dobre szkoły ogólnie w Warszawie i popros prowadzacych, żeby dowiedzieli sie wśród uczestników czy ktoś nie mógłby Cię podwozic jakby jechał samochodem. Ja sie tak umawiałam na psie przedszkole, mogłam dojechac komunikacja, ale samo miejsce było nieosiagalne wrecz bez samochodu i umawiałam się z jedna panią. Chociaz to były szczeniaczki, wiec mogły obok siebie jechac w aucie, ale mysle ze w przypadku dorosłych psów kwestia była by tez do obgadania, tak by nie musiłay siedziec obok siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enchantress']GameBoy, jak dobrze, że napisałeś w tym wątku, dzięki!! Dzięki Tobie załapałam się na październik z moim łobiziakiem :)[/quote]

napisał-aś GB to moj kot :evil_lol: w takim razie spotkamy się na szkoleniu ja tez bede w pazdzierniku dodatkowo w grupie poza indywidualnym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TresuraPsowCywil']Witam,
Zapraszamy do obejrzenia naszych zajęć i porozmawiania z kursantami - [URL="http://cywil.pl"]Cywil Tresura Psów - psie przedszkole, szkolenie psów[/URL]
Pozdrawiam,
Marcin[/quote]


Weszłam na tę stronę, ale nie ma tam żadnych informacji o metodzie szkolenia...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='GameBoy'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/przyjdz-z-psem-na-szkolenie-warszawa-pazdziernikowi-141309/index34.html[/URL]

polecam, moja Mumina wychodzi na prosta a jest baaardzo trudnym psem, ja chodze do nich indywidualnie ale jest okazja sprobowac w grupie 10h za 100 zl[/QUOTE]


Dzięki,
Przejrzałam cały wątek i z pewością skorzystam (możę też trochę moje dwa gady), gdy tylko suce zrośnie się łapa.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...