Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Polski Agility


LALUNA

Recommended Posts

[quote name='BeataG']Tak, ja dostałam info od członka podkomisji, że są w sobotę 7 listopada, a wystawa w niedzielę.[/quote]

To jest nieaktualne. Związek odmówił wynajęcia hali na sobotę, bo to za drogo, i zażyczył sobie zorganizowania Mistrzostw Polski w niedzielę, na ringu głównym. W godzinach od 7 do 13 :mdleje:

cdn

Link to comment
Share on other sites

[quote]
W godzinach od 7 do 13 :mdleje:
[/quote]
Czyli wychodzi ze albo będzie limit do ok 30 psów
Albo będą tylko dwa biegi. ( jestem ciekawa czy w zwiazku z tym cena)
No i w tym układzie pierwsze zawody ag w Polsce nie dla mixów.
Chociaż nie ( własnie doczytałam) wedle tego co zrozumiałam w nowym komunikacie MP otwarte dla wszystkich psów, tylko tytuł dla rodow. [URL]http://www.zkwp-szkolenie.pl/komunikaty/gksp_komunikaty/komunikat_1_09.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Nie no , przeciez jak dotad maila dostala tylko [B]Beata G[/B] wiec spokojnie sie wyrobi do 13-tej.....:p[/quote]
Nie mieszaj mi :mad:
Beata ma info z komisji ze w sobotę, Marysia że w niedziele albo gdzie indziej.
Wiec jest informacyjnie 1:1.
Czy ktoś ma jeszcze jakies info? :cool3:
Liczę jakieś prawdopodobieństwo bo nie wiem czy ujmować w kalendarzu.
Moze jeszcze troche poczekam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']A kiedy będzie znana zatem data i miejsce? Bo jakby to wpływa na plany innych zawodów i wystaw, a Mistrzostwa Polski to raczej te zawody, na których większość chciałaby być.[/quote]
Termin zgłoszeń na wystawę w Poznaniu upływa w niedzielę...

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili jeszcze nie wiem, na czym stanie, i też uważam, że to skandal, że jeszcze nie wiadomo co i jak :madgo: Przykro mi, nie moja wina :oops:

W każdym razie jeśli nie na wystawie, to w innym terminie (14-15 listopada), a jak na wystawie, to z bardzo limitowaną liczbą biegów. Powinnam wiedzieć na czym stanęło dziś i mam nadzieję, że zdążę napisać, zanim wybędę na MŚ.

EDIT: no i jakby miały być w innym terminie, to też nie w Poznaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']
a jak na wystawie, to z bardzo limitowaną liczbą biegów[/quote]
Ta wersja jako żywo przypomina ostatnie (jak do tej pory) MP na wystawie w Poznaniu, bardzo niemiło wspominane przez większość uczestników (pan Mania też się wtedy nie popisał - jasno dano agilitowcom do zrozumienia, że nie są mile widziani) i oby takie zwyczaje już nie powróciły. Już chyba lepiej bez presji i ciśnienia w innym terminie.

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Ta wersja jako żywo przypomina ostatnie (jak do tej pory) MP na wystawie w Poznaniu, bardzo niemiło wspominane przez większość uczestników (pan Mania też się wtedy nie popisał - jasno dano agilitowcom do zrozumienia, że nie są mile widziani) i oby takie zwyczaje już nie powróciły.
[/quote]

Taaa niektórzy do tej pory czekaja na zwrot pieniędzy za mniejszą ilosc biegów, niż zapłacili.

[quote]
Już chyba lepiej bez presji i ciśnienia w innym terminie.
[/quote]

Chyba wszyscy jestesmy za tym.

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

ha, pamietam te zawody :diabloti: Jak wszyscy, ktorzy nie zostali dopuszczeni do kolejnego im naleznego biegu pisali skarge o zwrot (chyba) 20zl/os :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ajsonowa - ja chyba też o zwrot pisałam:mad: - biegałam jeszcze z matką Blondyna:razz: a Blondyn ma już ponad 3 lata - Ty chyba by się trzeba o odsetki upomnieć:razz:
A do Poznania nie pojadę - kocioł będzie jak diabli - no bo wystarczy, że MWP w Poznaniu będzie jednodniowa.... Ostatnio nie było miejsca na parkingu na terenie targów...
to akurat im agility będzie potrzebne i to od 7 do 13....
Pozdrawiam
i do zobaczenia w noramlnym miejscu
CHI & BBB

Link to comment
Share on other sites

Ja zadałam pytanie o to, czy te MP w ogóle są i kiedy, bo chodziło mi o to, czy mam zgłaszać na wystawę oba psy, czy tylko jednego (jeśli wróciłby z zawodów w środku nocy, to nie wlokłabym go na wystawę nad ranem). Dla mnie sprawa jest o tyle nieaktualna, że w rezultacie nie zgłaszam na wystawę żadnego psa, jednak wolałabym wiedzieć, kiedy i gdzie mój pies jedzie, chociaż nie ze mną. Ale widzę, że tradycyjnie w ZK jest b***el. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...