Jump to content
Dogomania

Szurka poszukiwana!! Błagamy o pomoc w poszukiwaniach!!


Sylwia K

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak już napisała Sylwia ,Szurka w Serocku. Ale jest bardzo dzika, ucieka i chce się zakopać pod ziemię, zniknąć, być niewidzialna...:shake: Pokazuje ząbki prewencyjnie ze strachu, nie może być ani chwili na smyczy, bo wyskakuje w powietrze ,żeby się uwolnić.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]SZURA ZWJAŁA Z SEROCKA!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/I]
[B][/B]
[B][I]WCZORAJ GDY JĄ PRZYWIOZŁYŚMY BYŁA BARDZO WYSTRASZONA, NIE CHCIAŁA OPUŚCIĆ SAMOCHODU. POTEM BIEGAŁA PO OGRODZIE WYSTRASZONA I CHCIELIŚMY DAĆ JEJ TROCHĘ CZASU NA OSWOJENIE SIĘ Z TĄ NOWĄ SYTUACJĄ. MY POJECHAŁYŚMY DO DOMU, A DAREK JĄ OBSERWOWAŁ NA OGRODZIE CHODZIŁ ZA NIĄ I PRÓBOWAŁ NAMÓWIĆ NA KOJEC. jEDNAK POTRZEBOWAŁA WIĘCEJ CZASU, NIE DAŁO SIĘ JEJ NAWET TRZYMAĆ ZA SMYCZY BO SKAKAŁA W PANICE ŻEBY SIE UWOLNIĆ. .. POTEM ZNIKNĘŁA!!!!!! MAGDA Z DARKIEM SZUKALI JEJ , BEZ SKUTKU:shake: cO ROBIĆ??? DZIS POJADĘ JA TEŻ Z MĘŻEM , SYLWIA DRUKUJE PLAKATY, WYSTAWIONA JEST MISKA Z JEDZENIEM I PICIEM...MOŻE PRZYJDZIE. oNA BYŁA DZIKA ,ALE ZARAZEM BOJAŹLIWA, MOŻE JEST NIEDALEKO I OBSERWUJE DOM???[/I][/B]
[B][I]cO MAM ZROBIĆ ,ŻEBY SIĘ ZNALAZŁA??? cHCIAŁAM ZMIENIĆ JEJ ŻYCIE NA LEPSZE A TAK WYSZŁO!!!POMÓŻCIE !! CO JESZCZE MOŻNA ZROBIĆ?[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio jak Kudłaty uciekł ze swojego dt to był szukany z miesiąc.

Chyba najważniejsze to od razu podjąć poszukiwania, żeby dużo ludzi szukało. Że też to tak daleko jest ode mnie i na nic przydać się nie mogę.

I po wszytskich schroniskach warszawskich i koło Wwy też szukać.
Plakaty też dobra rzecz.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie nie jestem w stanie napisać nic więcej niż Leyla... Wczoraj po nocy szukaliśmy jej po lesie i polach, dziś Darek wystawił przed ogrodzenie miskę z wodą i jedzenie, jakby była gdzieś w okolicy. Psiaki od nas odwożą do Chrycynny - mam telefon do Pani kierownik stamtąd także zadzwonię i powiem jak wygląda sytuacja. Do strazy już dzwoniłam - wszystko już wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...