Jump to content
Dogomania

Polecany weterynarz w Warszawie :)


Kamila&Fido

Recommended Posts

Kilka wątków niżej masz temat "[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f351/godny-polecenia-wetrynarz-z-warszawy-3223/"][COLOR=#000000]Godny polecenia wetrynarz z Warszawy[/COLOR][/URL]". Może tam jakiegoś weta znajdziesz.
Fajne wymagania. Weterynarz co bąbli nie zostawia.
Ja nie będąc weterynarzem mogę Ci zaszczepić bez bąbli :) ale mieszkam w Szczecinie - no chyba, że nastąpi reakcja alergiczna, to i wprawna ręka nie pomoże.
Ale jak pomyślę ile w życiu się narobiłam zastrzyków psom, to ho ho.
Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hehe no cóż tak szczerze to powiem ci ze najczęściej jeśli w klinice jest lekarz i technik to szczepić będzie technik ;] poza tym szczepienie trwa kilka sekund i jest to zwykle wbicie igly i podanie szczepionki ;] kazdy student pierwszego roku juz to umie swietnie robic ;] a babelek czasem sie pojawia ale szybko znika jest to normalna reakcja na naruszenie powloki skornej ;] u kazdego inna oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Ja jestem z Piaseczna, ale do weterynarza jeżdżę do Warszawy. Jesli mam od serca polecić to tylko dr. Michała Nowickiego. Pracuje w klinice na ul.Grenadierów 9 i korzystam z niej już od jakiegoś czasu. Maja różnych specjalistów i każdemu starają się pomóc nawet w najtruniejszych przypadkach. Trafiają tam ludzie, którzy w wielu innych klinikach nie dostali pomocy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 20.02.2016o17:44, Miomi napisał:

Ja jestem z Piaseczna, ale do weterynarza jeżdżę do Warszawy. Jesli mam od serca polecić to tylko dr. Michała Nowickiego. Pracuje w klinice na ul.Grenadierów 9 i korzystam z niej już od jakiegoś czasu. Maja różnych specjalistów i każdemu starają się pomóc nawet w najtruniejszych przypadkach. Trafiają tam ludzie, którzy w wielu innych klinikach nie dostali pomocy.

Podpisuje się pod wypowiedzą poprzedniczki.Sa wyjątkowi ludzie i miejsca, gdzie mozna spotkac się ze zrozumieniem w tragicznych a czasem banalnych sytuacjach.Weterynarz musi spełniać dwie funkcje, łączyć miłość do zwierząt z cierpliwością do ludzi ;) Cechy te ma w sobie Pan Doktor Nowicki z przychodni Vet4pet.Oprócz wyżej wymienionych cech posiada też dwie specjalizacje, ratuje zwierzęta wymagające konsultacji neurochirurgicznej i ortopedycznej.

Link to comment
Share on other sites

Zanim trafiliśmy do dr. Nowickiego dużo czytałam na necie o nim. Na stronie tez jest opisane w jak wielu konferencjach i warsztatach bierze udział właśnie po to, zeby caly czas się kształcić i rozwijać, żeby móc pomagać. Tak powinnien postępować każdy weterynarz. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Metodą prób i błędów trzeba znaleźć odpowiednią dla nas i naszego zwierzaka lecznicę weterynaryjną, czasem nie jest to latwe. Osobiście uważam, że zawód lekarza weterynarii jest jednym z trudniejszych. Juz same studia i ich ukonczenie są trudne, a z kolei realia pracy nie sa czesto zbyt kolorowe- leczenie zwierzat domowych, hodowlanych, egzotycznych, a nawet chorob odzwierzecych. To spory zakres obowiazkow.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, doniamilczak napisał:

Metodą prób i błędów trzeba znaleźć odpowiednią dla nas i naszego zwierzaka lecznicę weterynaryjną,

Metodą "prób i błędów"???? tę metodę można stosować w nauce krawiectwa (np.) :)

Poza tym - zoonozy (ch.odzwierzęce) - leczy lekarz medycyny,nie weterynarii.

A tak w temacie - polecasz jakąs lecznice w W-wie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 7.09.2018 o 20:48, bou napisał:

Metodą "prób i błędów"???? tę metodę można stosować w nauce krawiectwa (np.) :)

Poza tym - zoonozy (ch.odzwierzęce) - leczy lekarz medycyny,nie weterynarii.

A tak w temacie - polecasz jakąs lecznice w W-wie?

Tak, metodą prób i błędow. Jesli weterynarz nie potrafi postawic wlasciwej diagnozy lub wprowadzic skutecznego leczenia to szukam innego :) A jesli chodzi o Wawę to ostatnio leczyłam swojego pieska w Vet4Pet, na Grenadierów. Klinika godna polecenia :) Personel jest miły, kompetentny (przyjmowal nas dr Nowicki- ortopeda, bo nasz piesek ma niedowład tylnych łapek).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mam bardzo przyjemne doswiadczenia z leczeniem swojego pieska w vet4pet. Weterynarz w innej klinice tylko mnie zestresowal, nastraszyl, a okazalo sie, ze piesek ma niegroźne zatrucie pokarmowe. Dopiero w vet4pet dowiedzialam sie co i jak :) nie pamietam nazwiska pani doktor, ktora zajmowala sie naszym przypadkiem, ale byla bardzo w porzadku, przyjaźnie nastawiona do pieska, no i pupilek szybko wyzdrowial :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 27.11.2018 o 23:29, domciatom napisał:

Mam bardzo przyjemne doswiadczenia z leczeniem swojego pieska w vet4pet. Weterynarz w innej klinice tylko mnie zestresowal, nastraszyl, a okazalo sie, ze piesek ma niegroźne zatrucie pokarmowe. Dopiero w vet4pet dowiedzialam sie co i jak :) nie pamietam nazwiska pani doktor, ktora zajmowala sie naszym przypadkiem, ale byla bardzo w porzadku, przyjaźnie nastawiona do pieska, no i pupilek szybko wyzdrowial :)

mam bardzo podobne wrażenia po wizycie w tej klinice :) widać, że to są weterynarze w powołania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...