Jump to content
Dogomania

Znaleziono jamniczkę - grottgera - kraków - wróciła do właścicieli.


maszenka

Recommended Posts

Wczoraj po godzinie 19:00 znaleźliśmy jasnobrązową jamniczkę, (nie pierwszej młodości, aczkolwiek ciężko mi ocenić jej wiek) na skrzyżowaniu ulicy Grottgera i Sienkiewicza. Jamniczka nie miała obroży. Okoliczni psiarze nie kojarzą do kogo może należeć. Mała boi się dużych psów, nieszczególnie garnie się do ludzi, zwabiliśmy ją parówkami i suchą karmą. Zjadła całą torebkę smakoli, jest dość szczupła, ale nie wychudzona. Bardzo obawiała się smyczy, uciekała, kiedy próbowałam ją zapiąć na naprędce skonstruowanej pętli. Najprawdopodobniej komuś uciekła. W tej chwili znajduje się w Schronisku na Rybnej 3. Kontakt: [url=http://www.schronisko.krakow.pl/]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami[/url]

Bardzo proszę - w miarę możliwości - o rozklejenie tej informacji na innych forach. A krakowian - o ewentualną pomoc w szukaniu właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maszenka']Wczoraj po godzinie 19:00 znaleźliśmy jasnobrązową jamniczkę, (nie pierwszej młodości, aczkolwiek ciężko mi ocenić jej wiek) na skrzyżowaniu ulicy Grottgera i Sienkiewicza. Jamniczka nie miała obroży. Okoliczni psiarze nie kojarzą do kogo może należeć. Mała boi się dużych psów, nieszczególnie garnie się do ludzi, zwabiliśmy ją parówkami i suchą karmą. Zjadła całą torebkę smakoli, jest dość szczupła, ale nie wychudzona. Bardzo obawiała się smyczy, uciekała, kiedy próbowałam ją zapiąć na naprędce skonstruowanej pętli. Najprawdopodobniej komuś uciekła. W tej chwili znajduje się w Schronisku na Rybnej 3. Kontakt: [url=http://www.schronisko.krakow.pl/]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami[/url]

Bardzo proszę - w miarę możliwości - o rozklejenie tej informacji na innych forach. A krakowian - o ewentualną pomoc w szukaniu właścicieli.[/QUOTE]
A czyli to pani dzisiaj byl z wlascicielm w schronisku ,super ze sa tacy ludzie.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie ja. Ja zaopiekowałam się jamniczką wczoraj, szukałam właścicieli i nie mogąc ich znaleźć ani zabrać psa ze sobą zadzwoniłam do schronu. Rozumiem, że właścicielka się znalazła? Nie rozklejać ogłoszeń? Jeśli znasz okoliczności znalezienia właścicieli to napisz mi proszę co się wydarzyło, jestem ciekawa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maszenka']Nie, nie ja. Ja zaopiekowałam się jamniczką wczoraj, szukałam właścicieli i nie mogąc ich znaleźć ani zabrać psa ze sobą zadzwoniłam do schronu. Rozumiem, że właścicielka się znalazła? Nie rozklejać ogłoszeń? Jeśli znasz okoliczności znalezienia właścicieli to napisz mi proszę co się wydarzyło, jestem ciekawa:)[/QUOTE]

a wogole to pomylilam psy i wlascicieli bo faktycznie po jamniczke przyszla pani tak jak pisze Ania , a po inna sunie przyszla pani z wlascicielem ,bo wczoraj znalazla psa a dzisiaj wlasciciela.
tej pani od jamniczki troszke na gadalam ze sunia chodzi bez obrozy i ze nie ma adresatki i wogole sunia zamiast sie cieszyc na jej widok powinna ja pogryzsc za to ze pozwolila jej stresowac sie w schronisku .:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...