Jump to content
Dogomania

Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ


leni356

Recommended Posts

2 minuty temu, kinga_kinga7 napisał:

 

Dziękuje za pomoc dziewczyny ! Futerko zaniedbane, ale mamy w schronisku takich futer ponad 300 więc troszkę cężko z tymi pielęgnacjami, a Vasco bardzo lubi się też pluskać w wodzie jak wychdzi na spacerek :)

To oczywiste. My nie do Ciebie z tym zaniedbaniem. Znamy realia schronisk .

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, andegawenka napisał:

To oczywiste. My nie do Ciebie z tym zaniedbaniem. Znamy realia schronisk .

Spoko, rozumiem :) Przy okazji skorzystam i przedstawię jeszcze jednego naszego kudłaczka w typie foxteriera - Flippera, ok. 5 letniego bardzo wesolutkiego, towarzystkiego psiaczka, Flipperek kocha kontakt z człowiekiem, przytulanie, mizianie itp

 

471337615_2_644x461_zabierz-flippera-ze-schroniska-dodaj-zdjecia.jpg

471337615_1_644x461_zabierz-flippera-ze-schroniska-radzyn-podlaski.jpg

FLIPPER nr ewid.126K.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kinga_kinga7 napisał:

Spoko, rozumiem :) Przy okazji skorzystam i przedstawię jeszcze jednego naszego kudłaczka w typie foxteriera - Flippera, ok. 5 letniego bardzo wesolutkiego, towarzystkiego psiaczka, Flipperek kocha kontakt z człowiekiem, przytulanie, mizianie itp

 

Jakie są możliwości zabrania go ze schroniska do hoteliku?Czy schronisko wydaje?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Bogusik napisał:

Jakie są możliwości zabrania go ze schroniska do hoteliku?Czy schronisko wydaje?

Wydajemy, ale ze względu na finanse szukamy raczej bezpłatnych, choć wiadomo, że z takimi ciężko :( A ja osobiście nie jestem za płatnymi bo uważam, że jest to po prostu nie fer - jeśli pomagam bezdomniakom to w inny sposob ...

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, kinga_kinga7 napisał:

Wydajemy, ale ze względu na finanse szukamy raczej bezpłatnych, choć wiadomo, że z takimi ciężko :( A ja osobiście nie jestem za płatnymi bo uważam, że jest to po prostu nie fer - jeśli pomagam bezdomniakom to w inny sposob ...

Nie wiem dlaczego uważasz,że płatne dt są nie fer i jaki jest inny sposób by tym psiakom pomóc?Czy fer jest to,że one tam tkwią bez żadnej pomocy po za  wstawieniem kilku zdjęć na dogo? Nie potrzebujemy od Was pomocy finansowej a jedynie organizacyjnej w załatwieniu spraw związanych z zabraniem psa ze schroniska.Oczywiście dobrze by było gdyby była możliwość dowiezienia jeszcze gdzieś na trasie ale jak się nie da, to spróbujemy to też ogarnąć.Flipperek mógłby pojechać do domowego hoteliku u szafirki,w którym dzięki mojej i Anuli pomocy, nie jeden wyciągnięty ze schroniska psiak  tam był,a teraz ma wspaniały domek.Jak znajdziesz czas,to przeleć mój i Anuli profil z założonymi tematami i przekonasz się sama,że każda istota wyrwana ze schroniska,która ma już domek,to realna i rzeczywista pomoc niesiona tym bidulkom.My tak pomagamy i nie uważam,że to nie fer :)

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, kinga_kinga7 napisał:

chodzi mi tu bardziej o zarabianiu na bezdomniakach ....

Hotelik u szafirki jest komercyjnym i ma zupełnie inne ceny gdy ktoś chce zostawić psiaka na weekend,urlop...To po przez staruszka Maksia [*],którego Hania przyjęła na dt tak się ta nasza współpraca układa po dzień dzisiejszy :) Pieniądze to rzecz nabyta i każdy tu na dogomani na miarę swoich możliwości, wpłaca stałe lub jednorazowe na utrzymanie kolejnej biduli w potrzebie. Możemy dzięki temu,pomóc większej ilości psiakom,a psy są zadbane,mamy o nich więcej info,zdjęcia i tym samym większe są szanse na znalezienie dobrego domku

 

Link to comment
Share on other sites

Na fb takie bidy zobaczyłam ostatnio :(

Obie ze schroniska Sonieczkowo.

Zdjęcie użytkownika Alicja Chlasta.

" Majka to młodziutka suczka, bardzo kochana.
Uwielbia ludzi, psy, ptaki, powietrze, spacery, mizianie, zabawę, a najbardzie w świecie Majka uwielbia wygłupy.
Uwielbia je do tego stopnia, że nie widzi na przykład tego, że wielka suka w drugim kojcu tych wygłupów nie toleruje, że nie lubi ich agresywny pies z dalszego kojca. Majka tego nie widzi.
Ona po prostu uważa, że cały świat to wielka zabawa i wszyscy chcą się bawić.

I w tym jest wielkie niebezpieczeństwo dla niej, gdyż pomimo wielu zabezpieczeń ta szalona Majka zawsze znajduje przejście i leci do najbliższego kojca pobawić się.

Niestety już kilka razy sytuacja była dla nie wielce niebezpieczna.
Musimy znaleźć dla niej jak najszybciej dom, dopóki nie zdarzy się nieszczęście.

Majka jest psem małym,
Zaczipowana, wysterylizowan, zaszczepiona."

Zdjęcie użytkownika Alicja Chlasta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 I taka sunia mała bez oczka :(

Zdjęcie użytkownika Vicki Gladis.

15621904_602743813249562_232037348105430

Schronisko napisało że :

" Ashita trafiła do schroniska bez oka. Nie wiemy jaka jest tego przyczyna.
Sunia jest bardzo wystarszona, nieśmiała. Przeraża ją schroniskowa rzeczywistość. Nie umie tam odnaleźć się.
Całymi dniami zagląda w kraty i czeka... czeka na jutro, na nowy dzień pełen nadziei.
Nazwaliśmy ją Ashita - co znaczy jutro...Jutro ma być lepszy dzień dla niej.
Sunia jest gotowa do adopcji.
"

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...