Jump to content
Dogomania

Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ


leni356

Recommended Posts

wydaje się, że to typ oreleński. Jest śliczny. ...a na fb też cisza?- widzę, że cisza. Może go odłowili do schronu? ma dolną szczękę wysuniętą jak Zuzolina.

Tak,jest śliczny,zaraz go skojarzyłam wraz z Bogusik, z Orlenem a szczęka,no cóż tylko przysparza mu uroku.Tak naprawdę to nie wiadomo,czy to piesek czy suczka.Mają mu postawić budę ale zapewne wyląduje w schronie a tam warunki dla psiaków są kiepskie.

Link to comment
Share on other sites

Tak,jest śliczny,zaraz go skojarzyłam wraz z Bogusik, z Orlenem a szczęka,no cóż tylko przysparza mu uroku.Tak naprawdę to nie wiadomo,czy to piesek czy suczka.Mają mu postawić budę ale zapewne wyląduje w schronie a tam warunki dla psiaków są kiepskie.

teraz nic nie można zrobić, póki nie będzie o nim wiadomości. Nikt z tamtych rejonów się nie odzywa, a kiedyś dogo huczało kielecczyzną.

 

PS. myślę, że może wsiadł by do samochodu, jeśli zostal w ten sposób wyrzucony.

Link to comment
Share on other sites

prawdziwy Brylant! matko, on jest na łańcuchu!!! coś więcej o nim napisz. na fb nic nie widzę.

 

Podobno wyrzucony z samochodu , ma tymczasowe schronienie ale .....

Przebywa w okolicach Gniezna , kontakt Toz Oddział Kłecko  https://www.facebook.com/profile.php?id=100004145741631&fref=ufi&pnref=story

 

Jużak to nie jest na pewno , bardziej może coś w typie PONa , wesoły i bardzo lgnie do ludzi . Waży około 20 kg .

Link to comment
Share on other sites

przez moment pomyślałam, że on jest z interwencji, z tego łańcucha wyciągnięty, ale jeżeli wyrzucony z samochodu to mam nadzieję, że to tymczasowe schronienie to nie jest to na zdjęciu. Nie mam konta na fb, więc nie wejdę na stronę TOZu. Jedyne co zrobię to zapytam znajomej czy nie chciałaby mieć kudłatego psiaka (niedawno zmarł jej psi przyjaciel) i tylko tyle na ten czas.

Link to comment
Share on other sites

przez moment pomyślałam, że on jest z interwencji, z tego łańcucha wyciągnięty, ale jeżeli wyrzucony z samochodu to mam nadzieję, że to tymczasowe schronienie to nie jest to na zdjęciu. Nie mam konta na fb, więc nie wejdę na stronę TOZu. Jedyne co zrobię to zapytam znajomej czy nie chciałaby mieć kudłatego psiaka (niedawno zmarł jej psi przyjaciel) i tylko tyle na ten czas.

byłam, pytałam. jeszcze za wcześnie, za dużo emocji pozostało. poza tym optują za labkiem w przyszłości. osoba, z którą rozmawiałam, to była aktywna dogomaniaczka.

Może trafi Anula w kogoś.

Link to comment
Share on other sites

byłam, pytałam. jeszcze za wcześnie, za dużo emocji pozostało. poza tym optują za labkiem w przyszłości. osoba, z którą rozmawiałam, to była aktywna dogomaniaczka.

Może trafi Anula w kogoś.

Oczywiście rozumiem . Kudłaczowi z łańcucha zrobię parę ogłoszeń , może gdzieś zaiskrzy  :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dolarka ma około 1,5 roku - 2 lata. Jest raczej spokojnym psem - jest wesoła i lubi się bawić, ale bez szaleństw. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Pilnie poszukiwany domek.Przebywa w Przytulisku k/Kalisza a tam wiadomo nikt nie zadba o jej przepiękną sierść.

Kontakt: 513 816 835

 

facebook_js7h0630_by_mofftarkin-d8anqd8.

 

facebook_js7h0553_by_mofftarkin-d8anqdv.

 

facebook_js7h0541_by_mofftarkin-d8anqe9.

 

facebook_js7h0554_by_mofftarkin-d8anqdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gdansk Promyk

 

PIES MILUŚ OK. 3 LATA 616093900089910 (687/14) WIELKOŚĆ: MAŁY SZCZEPIENIA: TAK KASTRACJA: TAK BOKS: WETERYNARIA „Witam! Do schroniska trafiłem 24-10-2014 roku. Błąkałem się po ul. Kartuskiej. Tu musiano mi amputować tylną prawą łapkę. Stąd też długi okres rekonwalescencji, ale w końcu pojawiłem się na planie zdjęciowym. Pomimo kalectwa już całkiem nieźle sobie radzę. Jestem przyjazny do człowieka, ale akceptacja innych psów przychodzi mi z trudem. Mam już dość tego siedzenia w zamkniętym weterynaryjnym kojcu. Czy znajdzie się ktoś chętny, żeby dać mi nowy dom? Pozdrawiam Miluś. Adopcja po konsultacji ze schroniskowym lek. wet.
Milu%C5%9B-2.jpg
Milu%C5%9B-5.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

schronisko Olsztyn

 

Imię: Big Ben
Numer rejestru: 213/2015
Wiek: 5 lat
W schronisku od: 01.2015
Wielkość: bardzo duży

 

Ma zaledwie ok. 5 lat, uwielbia spacery i bieganie za patyczkiem. Posiada cudowną sierść, wąsiska i broda dodają uroku cudnej czarnej paszczce :)

Big Ben jest fantastycznym, dość dużym, oryginalnym i bardzo szykownym kawalerem, który czeka w schronisku na nowy dom. To dobry pies – przygarnij go :) Tel. 693 63 32 11

 

DSC_1097.JPG

 

DSC_1094.JPG

 

DSC_1092.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

następne pseudo :( :( :( oczywiście najpopularniejsze rasy :( 

 

http://www.piszanin.pl/og,5,26.html

 

oddam za koszty utrzymania shih-tzu miniaturki 
Data dodania: 2015-05-03 | 

109571_min.jpgoddam za koszty utrzymania shih-tzu miniaturki pieski trikolorowe cena 580zł sztuka

kontakt: michał   telefon: 789206506

 

 

Pieski 
Data dodania: 2015-04-28 | 

109295_min.jpgOddam dwie Sunie Yorka za koszt utrzymania.Pieski będą do odebrania za tydzień.

kontakt: xxx   telefon: 515150050

 

 

 

 

Shih-Tzu 

Data dodania: 2015-04-24 | 

109013_min.jpgWitam oddam za koszty utrzymania suczkie Shih-Tzu cen.580zł

kontakt: x [email protected]  telefon: 793114161

 

 

Maltanczyka miniaturka 

Data dodania: 2015-04-22

Oddam za koszty utrzymania maltanczyka miniaturke. Jest to piesek. Posiada komplet szczepień i chip. Wszelkich info udzielenia telefonicznie.

kontakt: bumbik   telefon: 513432284

 

 

Różne » Oddam

oddam za koszty utrzymania szczenięta shih-tzu 
Data dodania: 2015-04-24 | 

109033_min.jpgoddam za koszty utrzymania szczenięta shih-tzu 6tygodniowe trikolorowe za koszty utrzymania

kontakt: michał   telefon: 513352328

Link to comment
Share on other sites

czy to nigdy nie skończy się :( :( :( tam gdzie mieszkam jest mnóstwo maltańczyków, shih tzu nie wspominając o yorkach. czy ludzie który kupują nie mają internetu i nie wiedzą co to pseudo :( :( :(

 

moja znajoma niedawno kupiła sobie jamniczkę szorstkowłosą - pół roku temu odeszła jej jamniczka i AKURAT osoba która jej sprzedała poprzedniego pieska miala po 16 latach jamniczki do sprzedania ... :( :( :( cóż za zbieg okoliczności ...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Snikers to bezdomniak spod sklepu. Jest niebanalny, nieagresywny, niechciany. Bardzo ufny, podąża za człowiekiem, byleby ktoś się nim zainteresował. Wygląda na psa domowego, bardzo ugodowy i wpatrzony w człowieka. Niestety, pogryzły go psy, kuleje na jedną łapkę.

 

3f784b51fa494c0bmed.jpg

12795344_897234827063902_170684758417710

12524333_897234787063906_621899461114734

984028_897234767063908_19300903974924651


Jego wątek:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
32 minuty temu, andegawenka napisał:

Mimo zaniedbanego futerka jest piękny.

 

18 minut temu, Anula napisał:

Tak jest piękny,gdyby o jego szatę zadbać to cudo.Wstawiłłam go na wątku sznaucerów w potrzebie,poprosiłam o pomoc malawaszka aby wstawiła go na FB.

Dziękuje za pomoc dziewczyny ! Futerko zaniedbane, ale mamy w schronisku takich futer ponad 300 więc troszkę cężko z tymi pielęgnacjami, a Vasco bardzo lubi się też pluskać w wodzie jak wychdzi na spacerek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...