Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
gadomsia

Czekał 3 tygodnie...

Recommended Posts

Boże!Gdyby mozna było dopaść tego podczłowieka,ktory okazał się wcieleniem zła i głupoty:angryy:.Z całej duszy życzę s-synowi najgorszych z możliwych chorób i zera kasy na leki.Biduś kochany miał szczęście,ze od czasu do czasu mozna jednak spotkać Człowieka.Będzie wspaniałym,oddanym i wiernym przyjacielem.
Cholera,nie mogę o tym spokojnie myśleć:placz:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brak słów:angryy::angryy: Moja koleżanka stosowała tę metodę i jej suni pomogła. Jeśli pies ma nużycę to trzeba każdą metodę wypróbować. Miałam przyjemność poznać pana Ryszarda i jego pieska w zeszły roku . Piesek nie do poznania, wygląda przepięknie. A oglądałam też zdjęcia jak wyglądał kiedyś...

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzieki, walczymy wlasnie z jakims paskudztwem na skorze. nasz wet nie daje sobie rady. idziemy jutro do dobrego dermatologa. zobaczymy co powie. macie moze jakies sposoby na inne infekcje skory?

moj pies wg pani wet ma gronkowcowe zap skory. wyglada to tak : ciemno brazowy osad na skorze wybarwiajacy wlos na brazowo. gdzieniegdzie takie jakby suche strupy, lub posklejany osad, cholera go wie. na policzku, oraz miedzy oczami. wczoraj nowy wykwit kolo jajek.... dostane szalu do jutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×