Jump to content
Dogomania

Czekał 3 tygodnie...


gadomsia

Recommended Posts

Boże!Gdyby mozna było dopaść tego podczłowieka,ktory okazał się wcieleniem zła i głupoty:angryy:.Z całej duszy życzę s-synowi najgorszych z możliwych chorób i zera kasy na leki.Biduś kochany miał szczęście,ze od czasu do czasu mozna jednak spotkać Człowieka.Będzie wspaniałym,oddanym i wiernym przyjacielem.
Cholera,nie mogę o tym spokojnie myśleć:placz:.

Link to comment
Share on other sites

Brak słów:angryy::angryy: Moja koleżanka stosowała tę metodę i jej suni pomogła. Jeśli pies ma nużycę to trzeba każdą metodę wypróbować. Miałam przyjemność poznać pana Ryszarda i jego pieska w zeszły roku . Piesek nie do poznania, wygląda przepięknie. A oglądałam też zdjęcia jak wyglądał kiedyś...

Link to comment
Share on other sites

dzieki, walczymy wlasnie z jakims paskudztwem na skorze. nasz wet nie daje sobie rady. idziemy jutro do dobrego dermatologa. zobaczymy co powie. macie moze jakies sposoby na inne infekcje skory?

moj pies wg pani wet ma gronkowcowe zap skory. wyglada to tak : ciemno brazowy osad na skorze wybarwiajacy wlos na brazowo. gdzieniegdzie takie jakby suche strupy, lub posklejany osad, cholera go wie. na policzku, oraz miedzy oczami. wczoraj nowy wykwit kolo jajek.... dostane szalu do jutra.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...