Jump to content
Dogomania

Kto ma wyżła?? Pochwalcie się :D


Trinity

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Fiorka

Cala witaj !

Widac ze rodzinka sie szerzy ... mam polbrata twojej dziewczynki Kessela ;)

Rezerwuj koniecznie wystawe w Szczecinie , spac juz macie gdzie :loveu: Robimy grilla z wyzlakami , zapraszam !

Mam nadzieje ze Gosha Ty tez sie zjedziesz na pare dni na maly zlocik ? siostrzeniec czeka :eviltong: to bylo oczywiscie pytanie retoryczne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Droga Fiorko:p

Wydaje mi się, że dosyć jasno się wyraziłam o KOŃCU ŚWIATA, na którym łaskawa byłaś zamieszkać:diabloti: I że niby ja miałabym teraz 4 dni w samochodzie spędzić, żeby tam dojechać. O samopoczciu psa nie wspomnę... :evil_lol:


Dobra, będziemy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest Fiorka

Taaaaaaaa ze nie wspomne kto tu sie na koniec swiata wyniosl !!
Ja zyje i mieszkam w pieknym miescie co sie laczy po przez morze z innymi krajami ....:evil_lol:

I prosze jak ja mowilam ze mi daleko do Ciebie i tyle w pociagu spedze to nie powiem kto krzyczal " i co z tego" :eviltong: lobuzie TY!!


Cala2 prawie ... rozmawialysmy zawsze jak odpowiedalam "hej" to potem znikalas :eviltong:


to co Goshka Ty juz spakowana?:evil_lol:

Pozdrawiam cieplusio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiorka']Ooooo z ktorej hodowli?[/quote]

Hodowla znajduję się w Śmiglu i nie jest to pseudo ,bo rodzice mają rodowód,lecz właściciel nie chciał jeździć na wystawy,mówił,ze dla psów to jest męczarnia.No i jak uważacie powinnam kupić takieg szczenika czy kupić z rodowodem z renomowanej hodowli THEOGONIA.

Link to comment
Share on other sites

Evela, może w przypadku hodowli THEOGONIA będę nieobiektywna, :cool3: ale uważam, że TAK, powinnaś kupić wyżełka z hodowli renomowanej. A to że "hodowca" nie jeździł na wystawy, to nie litość dla psów, a lenistwo.:shake: Nic więcej.
No, ale jak już się zdecydowałaś, to czekamy na zdjęcia i opis szczeniorka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']Hmm, co więcej, jeżeli dobrze kojarzę to niedawno sprzedawali szczeniaki rasowe z metrykami, natomast teraz widzę ogłoszenie o sprzedaży szczeniaczków bez metryk, itd. Mam nadzieję, że to nie po tej samej suce:angryy:[/quote]

Chodzi ci o tą hodowlę z Śmigla?Sprzedawali z mertykami?Może rzeczywiście powinnam tam niekupować.Muszę tylkko przekonać rodziców na innego pieska z innego ''normalnego'' miotu.A tak wogóle to znacie jakąś hodowlę w obrembie dolnegośląska(rodzice dalej nie pojadą!:angryy:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Dosa[/B] ---> gratuluję malucha, moja pod koniec marca skończy 6 m-cy!

[B]Goshka[/B]---> o takim zestawie wyjazdowym myślałam, ale chyba musze małą zaszczepić na wściekliznę, bo jeszcze nie wpuszczą. Skończyły się kłopoty zoładkowe !! hurraaa! więc można szczepic. Oby pogoda dopisala!

[B]Evela1994--->[/B] lepiej pojechać dalej i kupić pieska z dobrej, poleconej hodowli.

Link to comment
Share on other sites

Evela, zajrzyj na strone hodowli Moon Eyes - tam urodziły się przecudne wyżełki. Wprawdzie to Mińsk Mazowiecki, ale naprawdę lepiej pojechać dalej i niż kupić w pseudohodowli, która "produkuje" szczeniorki.
Śliczności wyżełki urodziły sie także w grudniu w hodowli East Point, tylko że to jeszcze dalej na wschód.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...