Jump to content
Dogomania

Kto ma wyżła?? Pochwalcie się :D


Trinity

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za życzenia!

Na szczęście rosno zdrowo. I juz mniej kwiczą. Za to niektóre prawie szczekają! Podwoiły juz swoją wagę urodzeniową (w siódmym dniu) i zaczynają otwierac oczy. Powoli ujawniaja sie charakterki naszych diablątek. :lol:

Jedna robi sobie ciągle wycieczki poza materac i potem awanturuje się, ze nie może wdrapać się z powrotem. Komedia. Lecę, bo znowu coś tam kwiczy....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja mam trzy wyżełki niemieckie psa który ma 6 miesięcy ,suke 2,5 letnią (Diana) i psa 8 letniego Mera (brat Nestora z T.K) ale nie ma wyrobionego rodowodu,ojciec sie tym nie interesował i ja tez dopiero 4 lata temu zaczełam a tak wogole to bardziej sie interesuje s.husky a te dwa to tata dostał po Merze ja nic o tym nawet nie wiedziałam dopiero po fakcie

szkoda mi troche bo Fred (młodszy piecho) ma super budowe

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Witam!

Ja też mam wyżła, ale jest bez rodowodu. Jest po matce polującej i jest fantastyczny. Ma 2 lata i potrafi godzinami aportować, szukać, pływać i biegać. Uwielbia dzieci i kiedy wychodzę na spacer do parku to dzieci rzucają mu zabawkę, a on bez wytchnienia im przynosi. One go uwielbiają.

78084.jpg

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie poluję, bo nie mam takich możliwości, ale poświęcam mu dużo czasu.

Oglądałam stronę, bardzo fajne szczeniaczki. Gdy kupiłam mojego, to jeszcze nie wiedziałam nic na temat znaczenia rodowodu w psim życiu. Teraz na pewno kupiłabym z rodowodem.

Ostatnio w Elblągu spotkałam pieska z chodowli Czarny Dwór. Ma 4 miesiące i jest cudny.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ja mam wspaniała 7mkę :lol:

Ale nie umiem wkleić zdjęcia .... :(

alimak opisała w Galerii - topik"sposób an wklejanie zdjęć z własnego komputera:

Jeśli mogę Wam podpowiedzieć sposób na wklejanie zdjęć z własnego kompa:

1. Wchodzisz na http://www.imageshack.us/

2. Klikasz Przeglądaj wybierasz zdjęcie ze swojego komputera,

klikasz otwórz

3. Wciskasz ikonkę Host it!, kopiujesz link pierwszy od góry np.

[i M G]http://img102.exs.cx/img102/3735/Zima1.jpg[/ I M G]

link ma już wszystkie potrzebne %7Boption%7D, więc smiało wklejsza całość do

swojego postu. Gotowe i proste

Nie będzie problemu z fotogalerią onetową czy inną.

[Ponieważ wygląda na to, że w szale radości po przeczytaniu tego postu wszyscy lecą od razu wstawiać zdjęcia (bez czytania topiku chyba ), to informuje TUTAJ , a raczej przypominam , że zdjęcia mają mieć max 500x500 pikseli albo mają być podane w formie linków.

Moderator]

Link to comment
Share on other sites

Czesc,

Pisalam w poprzednim watku, ale skoro robimy spis, to robimy;-)

My mamy wyzelke weimarska, ma teraz 2,5 miecha i jak wszystkie wyzelki jest swietna :D

Ma na imie Celta, rozrabia jak pijany zajac, rosnie jak na drozdzach i natychmiast rozkochuje w sobie wszystkich, ktorzy ja zobacza:-)

A odnosnie jednego z wczesniejszych maili... my tez mialysmy problem z alergia. wet powiedzial ze to skaza bialkowa. wystarczylo przerzucic sie z kurczaka na indyka (w gotowanym jedzonku) i jagniecine (eukanuba z ryzem i jagniecina... ech ta cena...), do tego wapno musujace, cos tam do smarowania brzuszka zeby szybciej zeszlo i... wciagu 10 dni praktycznie sytuacja opanowana:-)

pozdrawiamy

Celta, Monika i Iras

ps. zdjecia odbieram dzis i postaram sie wkleic:-)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki baaardzo :lol: Postaram się następnym razem małe jakieś ...

Witaj - Paula :) zmniejszyłam Ci fotkę i wysłałam na pw - nie czytałaś?

Zapisz ją u siebie na kompie, wykasuj tą dużą (jest opcja zmień posta - pod Twoim postem powinna być) i wklej tą zmiejszoną - powodzenia!!!

Na Galerii jest topik poświęcony obróbne zdjęć - bardzo ciekawy, Ewelina tam pokazuje cudeńka :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...