Jump to content
Dogomania

wiejskie schroniska w Pruszczu!!!!


ttossa

Recommended Posts

Karmelek - już ma domek , wspaniałą osoba się do mnie zgłosiła , bardzo odpowiedzialna , za hotelik sama zapłacę - no cóż :eviltong:, los nad Karmelkiem i naede mna czuwa więc dług nie urósł za duży , za kastrację zapłacimy na pół z nowa Panią i w przyszłym tygodniu małe Karmel-toffi pojedzie do Warszawki ,

i aniołka na drogę [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Aniolki%20gify/aniol30.gif[/IMG]

No 2 adopcje udane w miesiacu to jest wynik - no nie?:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ttossa']Karmelek - już ma domek , wspaniałą osoba się do mnie zgłosiła , bardzo odpowiedzialna , za hotelik sama zapłacę - no cóż :eviltong:, los nad Karmelkiem i naede mna czuwa więc dług nie urósł za duży , za kastrację zapłacimy na pół z nowa Panią i w przyszłym tygodniu małe Karmel-toffi pojedzie do Warszawki ,

i aniołka na drogę [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Aniolki%20gify/aniol30.gif[/IMG]

No 2 adopcje udane w miesiacu to jest wynik - no nie?:lol::lol::lol:[/QUOTE]

To wspaniala wiadomosc :):)

Podnosisz adopcyjna srednia na dogo :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']ttossa a skad wiesz, ze pies ma dobry dom, jak wizyty przedadopcyjnej nie było? Mamy tez w Warszawie wyżłowe czarne-kwiatki. Możesz o tym domu coś wiecej napisać?[/QUOTE]


No widzisz jakos dałam sobie rade - uważam ,że domek jest dobry , ma dośwadczenie - byly tam 2 wyzlice wcześniej - i mam jakby dobre wrazenie - mam adres i dane - wiec zawsze los pieska bedzie mozna sprawdzić .Uwazam ,ze niczym nie ryzykuje - to nie suka bez sterylki - a mały chłopak po sterylce i małe jest ryzyko , druga sprawa - nic nie otrzymałam jak do tej pory od was wiec jak daje sobie rade sama więc sama bede decydowac co dalej , sorry ale umiesciłam te ogłoszenia liczac choc na małe wsparcie - nie było go więc ......

Jeśli sprawy się skomplikuja to zobaczymy - ale teraz najwazniejsze aby chłopak przed zima miał dom !!!!!!!!!!!!!! a dom jest i TO SIE LICZY , w schronie sa inne bidy więc zacznę się nad nimi skupiać chocby Meggi - amstaffka - :placz:

Link to comment
Share on other sites

Tanitka jest z warszawy, wiec mogłaby dom sprawdzić...czasem pośpiech jest złym doradcą...no ale oby w tym przypadku tak nie było...To może choc poadopcyjną by Tanitka zrobiła?

Astkę trzeba najpierw wysterylizowac przed wydaniem tez...ehhh skąd brac pieniądze......

A jak z ta słomą? Udało się załatwić aby psy miały ciepło?...biedaki pewnie im dupka marźnie...

Link to comment
Share on other sites

moge zrobic wizyte poadopcyjna ale ...wlasnei dostalam maila od pani z hotelu ze Karmel tam wciaz jest:crazyeye: i czeka go kastracja ...moze maile dochodza z opoznieniem ..czekam na wyjasnienie ....i podobno pieniedzy tez nie ma mimo ze marsi66 wyslala - tu mozna jeszcze poczekac bo byc moze przyjada w pon - marsi kiedy je wyslalas?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam-źle doczytałam-wyraznie napisane ze pojedzie za tydzien:oops::oops:
czyli w sumie przedadopcyjna mogłaby być...
Zrozumiałam,że kastracja ma byc już u nich w domu...a jak w hotelu to super!!!
Chyba przez tą pogodę mam braki w rozumieniu...


A z ta kasą dziwne...marsi podaj info kiedy był przelew i z jakiego nazwiska -czasem mozna przegapic jak jest wiele wpłat.

ttossa a może by jakis bazarek zrobic na te psiaki? Masz jakies fanty w domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marsi66']Ja wysłałam 100zł, tak jak obiecałam,na adres hotelu z adnotacją, że to na Karmela:crazyeye:[/QUOTE

Pieniązki w ilosci 100zł doszły i serdecznie dziekujemy , tak Karmel czeka na kastracje !
Ja dałam 6 kg barfu wiec na tydzien wystarczyło - wczoraj minął tydzień pobytu w hotelu - reszte zobaczymy ,
jak bedzie po zabiegu może ktos wspomoże w transporcie - warszawiak jakiś - ja dowioze do połowy drogi - do Włocławka - a jak już bedzie po wizycie przed adopcyjnej to ja nie musze osobiscie psa oddawać - bo tak chciałam osobiście przekazac psa aby zobaczyc gdzie trafił .

W sprawie telefonu i namiarów na pania dla Karmelka prosze na gg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][I][FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=DarkRed]

Dzisiaj wbrew wszystkiemu bo to 1 listopada
a
jednak szczęśliwy dzień dla
[B]Karmelka
pojechał do domku :multi::multi::multi:

[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8863/p10406571.jpg[/IMG]


przyjechał z hoteliku i pobiegal troszkę u nas i czekał na "Rodzinkę"
na Jole i jej męza

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/4043/p10406601.jpg[/IMG]

i się doczekał

Jola przekupia psinę aby ładnie siedział w autku
i w drogę

[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8357/p10406641.jpg[/IMG]

:multi::multi::multi:

[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OTO MAIL ,KTÓRY DOSTAŁAM WŁAŚNIE :multi::multi::multi::

Wiesiu, zdjec nie mam bo kabelek od telefonu do zrzucania fotek jeszcze jest poszukiwany. Ranch dla Karmela to raj - sam sie pilnuje na spacerze bez smyczy. Zaprzyjazniony z psami sasiadow i sasiadami. Nie brudzi nie wyje, cierpliwie czeka na spacer. jazda w samochodzie spokoj i opanowanie. Cierpliwa asysta w kuchni a nuz cos wpadnie do miski. Zadnej nachalnosci. w miescie tylko na smyczy chyba ze teren bezpieczny od samochodow bo na imie reaguje jak chce a jak jest zajety to nie reaguje. Jeszcze raz dziekuje, ze go wyciagnelas ze schroniska dzieki temu sie chlopak nie zmarnowal a ja zyskalam cudnego psa. karmel zaliczyl juz kapiel w wannie - nie byl zadowolony, byl przerazony. Ale juz zaponial bo po 2 dniach wchodzi juz za mna do lazienki. Kapiel to oczywiscie tylko czysta woda, i lyzka octu na pchelki - ale dla niego byc moze pierwszy raz. Pzwala tez wyjac sobie z pyska jak cos poderwie na spacerze. Jest naprawde ZASKAKUJACO UFNY.


[B]:loveu::loveu::loveu: DZIĘKUJĘ KOCHANI JOLU I ZBYSZKU[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...