Jump to content
Dogomania

SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D


Zuzia&Snoopy

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki, to może dodam jeszcze trochę Kasi jeśli się nie obrazi :cool3:

[quote name='Kaja10014']Usunęło posty, ale ja cały czas obstawiam Nutkowego szczeniaka :diabloti:

A tak btw. będzie się w maju w Łodzi agilitować? :diabloti:[/QUOTE]

:siara:
planujemy na jeden dzień jeśli:
a) znajdziemy kasę
b) nie przejdziemy wcześniej do A2 :diabloti:
ale jesteśmy zgłoszeni :)

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8599/dsc1286b.jpg[/IMG]

Fuj, fuj jaki łuk
[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2576/dsc1227k.jpg[/IMG]


[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1379/dsc1198x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Już w piątek wyruszamy nach Berlin! Uwielbiam te wyprawy pociągiem plecak/walizka + pies na smyczy + klatka dla psa pod pachą + prawdopodobnie namiot + drugi pies + druga klatka :evil_lol: byle się zapakować i wypakować :diabloti:

Takie fujfujki ale nie mam co wstawic
[IMG]http://wd2.photoblog.pl/np1/201204/9E/120463171.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Zuzia Ty masz małą walizkę i klatkę materiałową więc nie narzekaj :P

oczywiście TRZYMAM KCIUKI ZA MISTRZA :loveu:[/QUOTE]

Haha no bo ja jestem bardzo malutka :oops::diabloti: mogłabym wziąć ulubioną Snoopa - metalową na niedźwiedzia, jakbym chciała się bardziej skatować, ale chyba wystarczy mi mój pies odgryzający palce :diabloti:

Dzięki, przydadzą się szczególnie przy spełnianiu obietnicy - popełnieniu niemieckiej zmiany na niemieckiej ziemi :evil_lol: o zgrozo!

[quote name='sator_k_']Zuzia Ty chociaż możesz podnieść klatkę Snoopa, ja nie mam tak dużego komfortu z satorową :D[/QUOTE]

No dobrze, dotarło do mnie że mam super mega wypas jakość podróży, jeszcze jedziemy interRegio to już w ogóle :loveu:

Ogólnie mam straszną misję - wymyślanie sztuczek. W ciągu tygodnia móżdżek opanował cztery i znów pomysłów brak...
Ale sztuczki to na serio najlepsza sprawa pod słońcem! Strasznie się zdziwiłam jak wiele od nich zależy i jak bardzo brak ćwiczenia(przez parę dobrych miesięcy) nowych sztuczek wpływa na Snoopa

Link to comment
Share on other sites

Ja jak zawsze będę trzymać za Was kciuki! Wymieciecie i pobijecie wszystkich szwaboli :diabloti::loveu:

Ja także czekam na jakąś relację i od razu może masz jakieś sztuczki do zaproponowania? Bo ja jakoś w ogóle weny nie mam ostatnio :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']Wierzę w Ciebie ! :D I poproszę relację na gorąco![/QUOTE]

dziękiii :)

[quote name='Kashdog']Ja jak zawsze będę trzymać za Was kciuki! Wymieciecie i pobijecie wszystkich szwaboli :diabloti::loveu:

Ja także czekam na jakąś relację i od razu może masz jakieś sztuczki do zaproponowania? Bo ja jakoś w ogóle weny nie mam ostatnio :roll:[/QUOTE]

Dzię-ku-je-my! :) nawet jak nie wymieciemy to przynajmniej pokażemy w innej (jakże odległej :diabloti:) części świata, że beagle też potrafią :)

Jasne relacja będzie filmikowa, słowna i może także zdjęciowa! Sztuczki które ostatnio cwiczyliśmy tooo: zamykanie w klatce, żaba, podawanie nogi, flaka (tego co Zoe zdechłego psa), gdzie masz tyłek (pies odwraca głowę w kierunku zadka ;)), hmmm no i znów pomysły się skończyły bo im ten pies jest starszy tym szybciej wszystko łapie (tak się śmieję, wiem że po prostu im więcej umie tym szybciej się uczy :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzia&Snoopy']

Jasne relacja będzie filmikowa, słowna i może także zdjęciowa! Sztuczki które ostatnio cwiczyliśmy tooo: zamykanie w klatce, żaba, podawanie nogi, flaka (tego co Zoe zdechłego psa), [B]gdzie masz tyłek[/B] (pies odwraca głowę w kierunku zadka ;)), hmmm no i znów pomysły się skończyły bo im ten pies jest starszy tym szybciej wszystko łapie (tak się śmieję, wiem że po prostu im więcej umie tym szybciej się uczy :) )[/QUOTE]

Ja ostatnio nauczyłam Gin "gdzie masz ogonek?" na to pytanie próbuje złapać się za ogon, zawsze jest przy tym bardzo śmiesznie :lol:.

Będziemy trzymać kciuki za beaglastego na szwabskiej ziemi :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']My też będziemy trzymać kciuki :)

Wy zaczynaliście wtedy w baritusie??
Kurde.. skakać na zawodach tak jak Wy to jest moje marzenie[/QUOTE]

tak, tak, trenowaliśmy jakiś rok, nawet mniej...
to nic trudnego :) marzenia się spełniają!


[quote name='madziulik_13']:loveu: :loveu: MISTRZE :loveu: :loveu:

18 dni![/QUOTE]

Odliczamy!!!!:loveu::multi:

[quote name='Pestka']Gratuluję decyzji o rudym ;) Tollery to jedna z ras, która do tej pory mi sie strasznie podoba.

A w Łodzi będziecie na wystawie?[/QUOTE]

dzięki :) właśnie teraz nie wiem bo zdobyliśmy kolejną łapkę i chyba będziemy zmuszeni przejśc do A2 :diabloti: a w Łodzi nie ma dwójek ani trójek...

[quote name='Kaja10014']Wielkie gratulacje! :)[/QUOTE]

dzięki :)

[quote name='Victoria']Odebrałaś pw?? :cool3:.

Mogłabyś mi dać stronkę Waszego klubu? Bo jakoś nie mogę znaleźć...

No i oczywiście gratulacje :)[/QUOTE]

teraz tak :)
[URL]http://freexy.pl/[/URL]
dziękujemy ;)

[quote name='Natalia&Cody']Super! czekamy na szczegóły...:-D[/QUOTE]

Snoopy był mega dzielny! Przeżyliśmy fantastyczną przygodę, poczynając od wspaniałej podróży Eurocity za free :diabloti:, kończąc na pozostawieniu klatki Snoopa w Berlinie (tralallalala, mam nadzieję że jeszcze tam jest...)
[SIZE=2]
[FONT=verdana]Zdobyliśmy kolejną -trzecią łapkę do A2. Snoop pseudonim Milord, dzielnie hasał sobie po niemieckiej ziemi bezczelnie spychając gospodarzy z podium ;)

mamy 1 trzecie miejsce, 2 pierwsze i jedno drugie :) ale strasznie ucieszył mnie jego szybki slalom, ładne odpoczywanie w klatce i ogólnie fajne skupienie. Kocham go! :)
[/FONT][/SIZE][h=6][SIZE=2][FONT=verdana][/FONT][/SIZE][/h]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...