Jump to content
Dogomania

Czy ktoś wie coś więcej?


benten

Recommended Posts

Witam,
znalazłam informację, że Pani z Łodzi należy do [B]EUROPEAN GROOMING FEDERATION. [/B]Szukałam i szukałam ale takiej Federacji nie znalazłam:oops:. Czy możecie napisać mi coś więcej o niej. Skąd jest, kto do niej należy i co trzeba zrobić aby się do niej zapisać? A może ona wogóle nie istnieje tak jak nasz zawód "groomer" ( w Polsce tylko oczywiście:lol:):diabloti: oczywiście Federacja a nie Pani Ewa G.
Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benten']a.g.a wiem o tym stowarzyszeniu, o którym Ty piszesz, ale Pani Ewa powołuje się właśnie na federację. Stąd moje pytanie? Głupio jest mieć dyplom od czegoś co nie istnieje:angryy:[/QUOTE]

Musisz sie z tym pogodzic. Federacja nie istnieje i rozmawialismy o tym szeroko na tym forum. Panstwo G. przyznali to rowniez ale pozniej watek "sie rozmyslil" i wyskoczyl w kosmos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='benten']a.g.a wiem o tym stowarzyszeniu, o którym Ty piszesz, ale Pani Ewa powołuje się właśnie na federację. Stąd moje pytanie? Głupio jest mieć dyplom od czegoś co nie istnieje:angryy:[/quote]
Sorry, po prostu myślałam, że nastąpił błąd w nazwie. Wszystko na to wskazuje, że taka federacja nie istnieje, szukałam na internecie i jedyną organizacją o zbliżonej nazwie, jest właśnie ta, do której link Ci podałam. Może po prostu wypytaj Panią Ewę? Może przecież podać dokładny adres, kontakt z organizacją itp.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...