Jump to content
Dogomania

Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]GoskaGoska,[/B] bardzo się cieszę że maluch jedzie do domku. Bo już zaczynałam kombinować bazarek. Ale faktycznie trzebaby coś zrobić z sytuacją w tym schronisku. 700 psów czeka na dom, a ceny jak na Batorym :angryy:. Własnie - ceny. To właściwie handel. Zapłata za "badania" 400 zł - po prostu groza :angryy:

[B]Kasiu.SM[/B] dziękujemy Ci bardzo za determinację i wiele szczęścia z Rokim, bo fajny z niego Onek. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[U][B]No to ONek już od wczoraj w domku [/B][/U]:lol: Strasznie słodki, łagodny i stęskniony za przytulaniem... Schronisko bardzo mnie przygnębiło a pani "dyrektor" tylko dopełniła obrazu nędzy i rozpaczy. Dałam jej te 300 złoty w miarę dobrowolnie, bo spytała mnie ile dam na schronisko i nie próbowała już mi mydlić oczu badaniami. Nawet mam dowód wpłaty.
Furia - nasza suka - zdążyła się już z przystojniakiem zaprzyjaźnić i hasają po ogrodzie. Biedak nie ma kondycji i przeokropnie śmierdzi :shake: Niemniej wygląda na zdrowego i pięknie się porusza. Dziś jedziemy do zaprzyjaźnionej lecznicy na badania. POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia.SM'][U][B]No to ONek już od wczoraj w domku [/B][/U]:lol: Strasznie słodki, łagodny i stęskniony za przytulaniem... Schronisko bardzo mnie przygnębiło a pani "dyrektor" tylko dopełniła obrazu nędzy i rozpaczy. Dałam jej te 300 złoty w miarę dobrowolnie, bo spytała mnie ile dam na schronisko i nie próbowała już mi mydlić oczu badaniami. Nawet mam dowód wpłaty.
Furia - nasza suka - zdążyła się już z przystojniakiem zaprzyjaźnić i hasają po ogrodzie. Biedak nie ma kondycji i przeokropnie śmierdzi :shake: Niemniej wygląda na zdrowego i pięknie się porusza. Dziś jedziemy do zaprzyjaźnionej lecznicy na badania. POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!![/quote]

Gratuluje determinacji, cierpliwosci i samozaparcia.
Wspaniale, ze dalas mu dom i serce, ciesze sie niezmiernie. Kolejna bieda ma swoje stadko! Pozdrawiam i czekamy na fotki :loveu: A smrod... coz, znamy, znamy, znamy, dobrze, ze tylko to :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie badania wyszły OK, wszystko jest w normie. Kąpiel przeszła bezboleśnie - teraz twardo śpi.

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/members/97988-albums970-picture2173.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/members/97988-albums970-picture2174.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/members/97988-albums970-picture2175.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a ja teraz tez widzé, jest naprawde piekny:loveu::loveu::loveu:
a lapki stawia normalnie?[/quote]

Jak dotąd z nóżkami w porządku - biega, wchodzi po schodach, skacze etc. Umówiłam się z lekarzem, że na łapki zwrócimy baczniejszą uwagę, ale póki co - wszystko gra. Z kondycją u psiaka gorzej, ale nad tym już popracujemy na spacerku. A, wabi się Dante :razz:

Link to comment
Share on other sites

to jeszcze lepiej - w sumie to szczésliwe zakonczenie- tak bym sie martwila- jakby go ktos z ulicy zabral - czy on byl chory, czy nie byl- co sié z nim dzieje, albo ze skápstwa Pani dyr trafil by do pseudo lub starzał się za kratmi.
Kondycji nabierze:) tak biedaczek siedział za kratami tylko

cieszé, sié bardzo- bo juz czasami récé mi opadały :shake: a tym bardziej jak człowiek na odległość niewiele może .
Oby psiak był cały czas zdrowy a tak śliczny, że słow brak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Sunia Kasi - Furia jest wysterylizowana , Kasia na 100% nie jest osobą , która ma w planie rozmnażanie psa niehodowlanego , rozumie i podziela moje i Wasze poglądy na ten temat .[/quote]

oj to cudownie :loveu:

bo schronisko niestety nie kastruje psow, a szkoda, bo te rasopodobne powinni obowiazkowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']

bo schronisko niestety nie kastruje psow, a szkoda, bo te rasopodobne powinni obowiazkowo[/quote]

Zgadzam się . Bardzo się cieszę , że Dante trafił do Kasi , bo miał wielką szansę dostac się w ręce rozmnażacza .

Kasiu , jak się udała wyprawa na Błonia ? Dante był pewnie zachwycony , Furia też :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...