Jump to content
Dogomania

Piękny szczeniak ON w schronisku w Jozefowie kolo Legionowa - MA DOM!!!


Lulka

Recommended Posts

ja nie wiem, ale baba tego na pewno nie napisze to Pani mgr ekonomika- widać sobie taki biznes plan ułożyła - bo jesli da pokwitowanie to napisze- ze to dobrowolna darowizna i ze sama bylas taka dobra.
Jesli chcesz cos więcej wiedziec napisz privat do założycielki wątku, bo naprawdę nie wiadomo kto czyta wątek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bosze co w tym kraju sie porobilo:shake:jedna pisze fikcyjne ogloszenia i naciąga ludzi na psy które nie istnieją,druga sprzedaje chore szczeniaki za 500 zl,ręce opadają...to ja proponuje w takim razie lepiej sie zlozyc i oplacic kilku łysych panow w dresach,niech pójda i ladnie poprosza panią o wydanie pieseczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']Gigi nie wiem czy przeczytałas wątek - ale pies siedzi w dziwny miejscu , które z nazwy jest tylko schroniskiem- bo baba sobie hadel tam zrobiła - nie pozwala psa zabrac na konsultacje, nie ma pies zdjęcia itd - a zeby go wyciągnąc trzeba już na samo to 300zł.
Jest dokładnie tak jak pisze Soema,po to się psa bierze by go zdiagnozować i leczy, ratować mu życie, potem domki to pewnie same się będę w kolejce ustawiać.
A jak ktoś ma ochotę na DT to proszę bardzo -szczerze to mi nawet ulży, ze psa sie ratuje, a ja nie muszę martiwić się o finanse, bo narazie ochotnikow brak :shake: i DT i do deklaracji :shake:.
A bez pieniędzy się psa nie uratuje[/quote]

Nie mogę tego zrozumieć jak ktoś może chcieć tyle kasy za chorego psa, przecież zadzwońcie do Toz-u powiedzcie że pies jest chory cierpi a właścicielka nic nie robi w jego sprawie i że to nie jedyny pies który czeka tam na pomoc.
Nie dałbym jej złamanego grosza a jeszcze ją pociągnął do odpowiedzialności za znęcanie się nad zwierzętami.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,
Poszukuję dużego szczeniaka do adopcji [B]do domu[/B] z wybiegiem na duży ogród, z tym, że pod Wieliczką...
Psiaczek jest cudny, poproszę tylko o parę szczegółów: ile ma miesięcy, co dokładniej z tymi nerkami i łapkami - czy w ogóle możliwe jest leczenie (przyznaję, że nie prześledziłam całego wątku) i jak miałaby wyglądać adopcja, skoro właścicielka - jak rozumiem - chce go sprzedać?
Gdyby jakimś cudem udało się wyrwać go jakoś z tego boksu i choćby ogólnie zdiagnozować, bardzo proszę o info. Może wspólnymi siłami udałoby sie coś pomóc.
Czy ja nie mieszkam trochę za daleko od Legionowa?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam dodać, że chętnie dorzucę się do zbiórki na wykup pieska, tylko proszę mi powiedzieć jak mam to zrobić, bo jestem tu "nowa":roll:
A co do gruntownego prześwietlania (jak gdzieś tu przeczytałam), to proszę zapytać o moje referencje Patię z Wieliczki.
Mój nr tel. 608584426

Jeśli piesek jest do uratowania to go biorę.
Odezwie się ktoś?

Link to comment
Share on other sites

pies mial isc wczoraj do domu
wiecej nie wiem :shake:

ale jesli interesuje Cie rowniez kundelek to wraca wlasnie z adopcji jeden mlodziak
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/wadera-jej-dzieci-sa-bezpieczne-zwrot-z-adopcji-138399-new/"][FONT=Consolas][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f85/wadera-jej-dzieci-sa-bezpieczne-zwrot-z-adopcji-138399-new/[/SIZE][/FONT][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mial isc do stalego - ale czy to prawda czy wymysl dyrki to nie wiadomo! Bo dyrce donosi jakas [EMAIL="!@#$"]!@#$[/EMAIL] co czyta forum, wiec jak zobaczyla dym, to mogla rownie dobrze wymyslic ten dom, zeby dac jej spokoj.

W ogole dziwna sprawa jest w tym schronie, bo zawsze jak pojawia sie zwierze w miare rasowe, to dyrka od reki ma chetnych i to takich co nie marudza ze maja tyle zabulic.
DC tez teoretycznie nagle dom znalazla!

Onek jest psem zdrowym, te jego choroby to tez jej wymysl, w klinice gdzie go niby leczyla, padli ze smiechu po takich informacjach! Z info wynika, ze robila mu jedynie badanie moczu za 15 zł i nic mu nie dolega.
Po co wymysla te niestworzone historie? kto wie? Wszystko idzie sprawdzic, a szanowna pani dyrektor mysli pewnie, ze nikt niczego sie nie dowie :evil_lol:

Schron ma okolo 700 zwierzat, w zeszlym lub na poczatku jeszcze tego roku byl zamkniety za wiele niedociagniec. Jak jest na chwile obecena niewiadomo. Ale dowiedziec sie mozna :p

Link to comment
Share on other sites

nie jestem w stanie tego sprawdzic :shake:



[FONT=Consolas][SIZE=3][COLOR=red][B]WARSZAWA!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Consolas][SIZE=3][COLOR=red][B]Matka i szczeniaki bez opieki, bez jedzenia....kto może pomoc?[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Consolas][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-suka-5-szczeniat-146761/"][FONT=Consolas][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/w-wa-suka-5-szczeniat-146761/[/SIZE][/FONT][/URL]

Link to comment
Share on other sites

to wszytsko jest jakies bardzo dziwne :shake: , bardzo mozliwe, ze baba specjalnie puszcza wiesci o chorobie- zeby go dogo wykupilo, ale Lulka [U]kto przekazal ci info[/U], ze pies jest w takim stanie?

Co do szpiegowania - to tez jestem święcie przekonana, ze ktoś tu czyta i babie donosi.
Taka pseudodogomaniaczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...