Jump to content
Dogomania

Światowa Wystawa Psów - Poznań 2006


Savannah

Recommended Posts

[i] czy ktoś jedzie na ta wystawe? macie jakies plany ? :D wiem że wiele osób nie lubi wystaw organizowany przez ZK w Pozaniu, ja też nie lubie mimo iż jestem z tego Związku :-? no ale coż taka prawda. Ja sobie tylko nie wyobrazam światówki a dokładniej postawy organizatorów :evil:
Pzdr
Villarica Siberians[/i] :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Są więksi. Ja nie mam na tyle kasy, żeby jeździć tyle, ile bym chciała i tam, gdzie bym chciała. This is live.
A do Poznania nie jeżdżę (i pewnie nie pojadę) z założenia, bo nie odpowiada mi tamtejsza organizacja i arogancja niektórych członków o/Poznań. A Światówka to będzie blamaż kompletny. Pisałam już o tym wielokrotnie. Aż się sama sobie dziwię, że jestem taka zawzięta. Bo z zasady jestem JESZCZE I NADAL optymistką! Naprawdę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie bym pojechała, bo są tam i Pary hodowlane i Grupa hodowlana. Ale sędzia - p. Freddie Klindrup, jak dla mnie - niekoniecznie.
Natomiast uważam, że [b]Basenji[/b] powinien pojechać, bo u niego Fingal zdobył ZWYCIĘSTWO KLUBU '04.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Chętnie bym pojechała, bo są tam i Pary hodowlane i Grupa hodowlana. Ale sędzia - p. Freddie Klindrup, jak dla mnie - niekoniecznie.
Natomiast uważam, że [b]Basenji[/b] powinien pojechać, bo u niego Fingal zdobył ZWYCIĘSTWO KLUBU '04.
Pzdr.[/quote]
no to ten fakt przeważa wszystko! [b]Basenji[/b] ty po prostu musisz wystawic tam Finigala! koniec kropka :wink:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Savannah']Basenji prosimy o odpowiedz!
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]

Ale się prosicie, prosiaczki.
Tak klubówka to chyba w Łodzi?
:lol: :lol: :lol: Zdrówko[/quote]
W Łodzi, w łodzi! a ty się szykuj na Sopot :wink: :wink:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Basenji']O ile pamiętam, to Światowa wystawa piechów ma być w Finlandii - chyba w Helsinkach.
Zdrówko :oops:[/quote]
no i tu się mylisz bo
a) wystawa w 2006 Poznań
b) jesli już to nie Finlandia tylko Szwecja konkretnie Sztokholm w
2008 :roll:

Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Basenji']O ile pamiętam, to Światowa wystawa piechów ma być w Finlandii - chyba w Helsinkach.
Zdrówko :oops:[/quote]
no i tu się mylisz bo
a) wystawa w 2006 Poznań
b) jesli już to nie Finlandia tylko Szwecja konkretnie Sztokholm w
2008 :roll:

Pzdr
Villarica Siberians[/quote]
[b]Savannah[/b] - a w 2007 r. to gdzie będzie?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Basenji']O ile pamiętam, to Światowa wystawa piechów ma być w Finlandii - chyba w Helsinkach.
Zdrówko :oops:[/quote]
no i tu się mylisz bo
a) wystawa w 2006 Poznań
b) jesli już to nie Finlandia tylko Szwecja konkretnie Sztokholm w
2008 :roll:

Pzdr
Villarica Siberians[/quote]
Ale w tym roku była w Austri - Tulinie chyba. I z tą Finlandią się chyba nie mylę lub coś tam zmieniono.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...