Jump to content
Dogomania

Leon - znalazł swoje miejsce na ziemi! Ma dom! :)


Ss

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, to prawda :)
Leonek wczoraj pojechał do Krakowa :)
Ludzie mieli wcześniej spaniela, schorowanego, wnosili go na 3 piętro przez długi czas, więc ewentualne wnoszenie Leonka ich nie przeraziło ;) tym bardziej, że Leonek jest chudszy od ich poprzedniego psa o 8 kg ;)

Wszyscy bardzo, bardzo się cieszymy z adopcji Leonka! :) :laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cymbianka']dowiedziałam się, że Leonek ma domek:multi::loveu: w Krakowie u świetnych ludzi którzy już mieli spanielka :multi: nic więcej nie wiem więc ktoś poinformowany na pewno da znać;);)[/quote]

[quote name='Macho']Tak, to prawda :)
Leonek wczoraj pojechał do Krakowa :)
Ludzie mieli wcześniej spaniela, schorowanego, wnosili go na 3 piętro przez długi czas, więc ewentualne wnoszenie Leonka ich nie przeraziło ;) tym bardziej, że Leonek jest chudszy od ich poprzedniego psa o 8 kg ;)

Wszyscy bardzo, bardzo się cieszymy z adopcji Leonka! :) :laola:[/quote]
Jednak cuda się zdarzają! :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu:



Leonku życzymy jeszcze wielu lat życia w tak cudownym domku. :p :loveu: :multi:



Yuki, napisz może maila do tych ludzi, co do Ciebie pisali, czy to oni adoptowali Leonka? Bo jeśli tak, to może mogli by nam co jakiś czas coś o nim napisać i przysłać foteczki. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuki']Asia i Ginger teraz dopiero doczytałam , żeby do niech napisać, i napisałam czekam na odp :)[/quote]
To ja Wam przedstawię nową Pańcię Leonka: :cool3:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/12971859-post1537.html[/URL]

Post 1537:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f66/spaniele-do-adopcji-76073/index154.html#post12971955[/URL]

Link to comment
Share on other sites

cześć, tu anioły :cool1:
dziewczyny, jesteście naprawdę wielkie, dzięki temu, że zobaczyłam zdjęcie Leona w wątku spanieli do adopcji, miałam szanse w ogóle o nim pomyśleć. Leon jest u mnie w domu od niedzieli 1 w nocy (długa historia, nadrobię za parę dni), dziś został właśnie wykąpany, bo niektórzy chcieli wpuscić do łóżka możliwie mało smrodliwego psa...
Miejsce dla Leona zrobił mój najdroższy Cent. 6 sierpnia. Nie jestem jeszcze w stanie o tym napisać, wybaczcie.
W każdym razie Leon jest obecnie jedynym psem w domu. Został od progu zaakceptowany nawet przez kocicę- potworzycę, która generalnie mało kogo akceptuje. zachowuje się jakby tu mieszkał od lat. leczy moje rany swoim merdaniem. Jeśli będzie ktoś zaglądał- wstawię fotki około wtorku (poniedziałek strzyżenie). Narazie dobranoc. Leon śpi pod kocykiem, sapiąc. Słodkich snów dobrzy ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...