Jump to content
Dogomania

KWPR w BYTOMIU


MSMIMI

Recommended Posts

[b]Krajowa Wystawa Psów Rasowych[/b]

Bytom, 22.05.2005
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny TS "Szombierki" Bytom, ul. Frycza Modrzewskiego 3

Grupa 3:
Group Elżbieta Chwalibóg (PL)
Ewa Pyrchała (PL)
Dorota Witkowska (PL)

bedziemy robic zakupy i kibicowac dogomaniackim psom :fadein: kto się wybiera oprocz zlosnicy i emmary? staff-ka bedziesz? karol i nero? marta z athamasem? kto jeszcze?

i czy ktoś wie jaki sędzia sędziuje bullterriery :question:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eee.. klatke, miseczki.. kocyk....zabawki... :oops: :oops: :oops:
ale nie zasmiecajmy topicu, jak slowo stanie sie cialem powstanie osobny topic, obiecuje :angel: :angel: :fadein: :fadein:

magda!! dojedziecie dojedziecie. budziki trzy nastawisz i dojedziesz a ja juz cie odbiore i pod wystawe zaprowadze. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wywołana do tablicy informuję z bólem serca i wielkim żalem. Nie zjawimy się w tym roku w Bytomiu nawet jako kibice. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś miły dogomaniak i obfotografuje bulki i staszki. Będę za Was trzymać kciuki.
Złośnica, z kim stajesz w konkury?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matisse']Łoho! Magda bój się, bój! 8) [/quote]

najpierw mi się słabo zrobiło :roll: a potem mnie krew zalała bo mi się Zabrze przypomniało :evil: ale mam cichą nadzieję, że zważywszy na skład sędziowski drugiej takiej porażki nie zaliczymy :fadein:

W każdym bądź razie proszę trzymać za nas kciuki i czarować co by się udało wziąć krwawy odwet za Zabrze :lol: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Ring IV
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg
Godzina 10.00


Bull Terrier – 12
PSY
Klasa szczeniąt 1 517 - 517
Klasa pośrednia 2 518 - 519
Klasa otwarta 2 520 - 521
SUKI
Klasa szczeniąt 1 522 - 522
Klasa młodzieży 3 523 - 525
Klasa pośrednia 2 526 - 527
Klasa otwarta 1 528 – 528
Wybór Zwycięzcy Rasy

No to czarować proszę !! za pogodę i wygraną !! 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]carragan[/b] napisała :

[quote]Po prawdzie my wywolani nie zostalismy,ale rowniez bedziemy.Oby nie bylo takiej pogody jak w ub.r [/quote]

bardzo sie ciesze ze sie znowu zobaczymy
'malenstwo' wystawiane w jakiej klasie? no i juz chyba nie takie malenstwo :P
gabarytowo to nigdy :lol: a wiekowo to juz tez chyba nie? teraz kl. otwarta?

:angel: a wystawa tuż tuż
stesknilam sie na tymi mordami :fadein: :P :fadein: :lol:

Link to comment
Share on other sites

noo...to ja już pogodę zaczarowałam, przynajmniej na Podbeskidziu :D ale jeszcze mam 2 dni to i na Śląsku się poprawi....a teraz proszę czarować na naszą wygraną :oops: :oops: :oops:

mamy z Lukierkiem numerek 519 więc proszę podejść i zaczepić jak się ktoś z forumowiczów zjawi kogo jeszcze nie znam :D

Żeby nie dać ciała tak jak z Łodzią jade jeden dzień wcześniej i nocuje u koleżanki, ale budzik dodatkowy zabiorę ze sobą :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze nie wiem czy pojadę. Wszystko okaże się w sobotę, albo nawet w niedzielę rano.
Po pierwsze Ayka ma cieczkę (po czterech i pół miesiąca od ostatniej!) i właśnie jest w fazie nadstawiania tyłka :oops: . Jak jej przejdzie do soboty, to może się zjawimy. :wink:
Po drugie nie wiem czy warto stawać do oceny z opatrunkiem na łapie. Rana się ładnie goi i Ayka już nie kuleje, ale opatrunek będzie jeszcze nosić co najmniej dwa tygodnie. Nie wiem jak sędzia oceni takiego psa. Niby nie powinno to wpływać na ocenę, ale... :-?

Sama nie wiem... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Alicja,a zle sie czuje,czy tylko zle wyglada ? Bo jesli tylko zle wyglada,a ma dobre samopoczucie to moze wez go jako widza w ramach oswajania ? Szczegolnie,ze jak rozumiem jest zgloszony.

Zlosnica,skoro sama tak twierdzisz,to nie zaprzeczam :evilbat: 8)

Link to comment
Share on other sites

Carragan ,właśnie sie wybieraliśmy w charakterze widza ,bo młodzież dopiero uczy sie obycia /chodzimy na szkolenie/,no i oczywiście zgłoszony nie jest.Tyle ze Bytom niedaleko wiec liczyłam na przyjemne z porzytecznym ,czyli popatrzec , spotkać bywalców Dogo i pokazać Małemu jak wygląda wystawa.
Ale chłopak wczoraj coś capnął ,no imieliśmy ''akcję z 2 stron''.Ma teraz 2 dni głodówki ,antybiotyk ileki rozkurczowe/TZ wyrwałam z pracy i on z nim jechał do weta/.Więc chyba nici :(

Link to comment
Share on other sites

Alicjo,to w razie czego podchodz do nas :D My najprawdopodobniej bedziemy koczowac przy foxach,wraz z Fuka :wink:
A co do wprowadzania niezgloszonego...Hmm,z tym moze byc problem,bo w ub.r wnikliwie sprawdzano ksiazeczke i potwierdzenie,wiec Mats weszla tylko po znajomosci z wetem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...