Jump to content
Dogomania
Murka

NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)

Recommended Posts

Myślę, że nie zapeszę, jeśli powiem, że Jarek wrócił dziś z "dalekiej podróży".

Nastąpiła znaczna poprawa - ożywił się, zjadł chętnie, wybrał się z nami na spacer. Dziś znów dostał zastrzyla i jeszcze jutro wybieramy się na kontrolę. Ale wielkie uff i kamień z serca, że to jeszcze nie teraz... Że jeszcze z nami pobędzie, oby jak najdłużej!

Z przykrością informujemy, że dziś Jarek od nas odszedł.

Po wielu przemyśleniach podjęliśmy tę trudną decyzję, bo nie umieliśmy już mu pomóc, a serce bolało nas, patrząc na to, jak się męczy. Nie jadł, nie chodził, z bólu brzucha dostawał drgawek. Postanowiliśmy to dziś przerwać.

Strasznie mi ciężko...

Jelena, wiem dokładnie , co przeżywacie. Podjęliście najlepszą, choć najtrudniejszą decyzję. Daliście Jarusiowi najlepszy dom i ogrom miłości! Jaruś jest znowu szczęśliwy i nic go nie boli. Mocno wierzę w to, że wszystkie nasze ukochane futrzaki,  które już od nas odeszły, czekają na naspo drugiej stronie.

Ściskam Was mocno w tych trudnych chwilach. 

Jeleno jeszcze raz wyrazy współczucia,wiem co to jest stracić ukochanego zwierzaka :( Saif odszedł ponad 5lat temu a zawsze będzie w moim sercu tak jak i Misia która bardzo kocham.

Mam wielką nadzieję że Twój Jaruś i mój Saif biegają razem za tęczowym mostem i że kiedyś się z nimi spotkamy <3

Doskonale rozumiem Cię Jeleno bo minęło 7listopada jak Saifa nie ma już 6lat!

I nadal boli że odszedł.

Czas tak leci że Misia tyle samo czasu jest ze mną.

O Saifie nie zapomniam nigdy, przy każdej okazji go wspominam i wiem że Saif I Misia będą moimi psimi miłościami na zawsze!

Mam wielką nadzieję że kiedyś się spotkamy tam na górze z Twoim Jarusiem i Moim Saifem i Moim Tatą który odszedł 3lata temu :(.

Ściskam mocno! U nas to samo- wspomnienia o Dżeku i Kapslu są ciągle bardzo intensywne.

Dziś sprzątałam garaż i Fox mi towarzyszył, fajnie było razem, ale mnie cały czas przed oczami stał Dżek, który kochał szukać w garażu myszy. Potem na trawie Fox bawił się maskotką, ale Dżek... ten to się bawił!...