Jump to content
Dogomania

NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, że nie zapeszę, jeśli powiem, że Jarek wrócił dziś z "dalekiej podróży".

Nastąpiła znaczna poprawa - ożywił się, zjadł chętnie, wybrał się z nami na spacer. Dziś znów dostał zastrzyla i jeszcze jutro wybieramy się na kontrolę. Ale wielkie uff i kamień z serca, że to jeszcze nie teraz... Że jeszcze z nami pobędzie, oby jak najdłużej!

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością informujemy, że dziś Jarek od nas odszedł.

Po wielu przemyśleniach podjęliśmy tę trudną decyzję, bo nie umieliśmy już mu pomóc, a serce bolało nas, patrząc na to, jak się męczy. Nie jadł, nie chodził, z bólu brzucha dostawał drgawek. Postanowiliśmy to dziś przerwać.

Strasznie mi ciężko...

Link to comment
Share on other sites

Jelena, wiem dokładnie , co przeżywacie. Podjęliście najlepszą, choć najtrudniejszą decyzję. Daliście Jarusiowi najlepszy dom i ogrom miłości! Jaruś jest znowu szczęśliwy i nic go nie boli. Mocno wierzę w to, że wszystkie nasze ukochane futrzaki,  które już od nas odeszły, czekają na naspo drugiej stronie.

 Ściskam Was mocno w tych trudnych chwilach. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jeleno jeszcze raz wyrazy współczucia,wiem co to jest stracić ukochanego zwierzaka :( Saif odszedł ponad 5lat temu a zawsze będzie w moim sercu tak jak i Misia która bardzo kocham.

Mam wielką nadzieję że Twój Jaruś i mój Saif biegają razem za tęczowym mostem i że kiedyś się z nimi spotkamy <3

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Doskonale rozumiem Cię Jeleno bo minęło 7listopada jak Saifa nie ma już 6lat!

I nadal boli że odszedł.

Czas tak leci że Misia tyle samo czasu jest ze mną.

O Saifie nie zapomniam nigdy, przy każdej okazji go wspominam i wiem że Saif I Misia będą moimi psimi miłościami na zawsze!

Mam wielką nadzieję że kiedyś się spotkamy tam na górze z Twoim Jarusiem i Moim Saifem i Moim Tatą który odszedł 3lata temu :(.

Link to comment
Share on other sites

Ściskam mocno! U nas to samo- wspomnienia o Dżeku i Kapslu są ciągle bardzo intensywne.

Dziś sprzątałam garaż i Fox mi towarzyszył, fajnie było razem, ale mnie cały czas przed oczami stał Dżek, który kochał szukać w garażu myszy. Potem na trawie Fox bawił się maskotką, ale Dżek... ten to się bawił!...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...