Jump to content
Dogomania

Przemyśl 2009


Zebra

Recommended Posts

Jestem wcześniej w domku niż zwykle po wystawie, bo mamy dość blisko, przynajmniej tą jedną wystawę, wiec zdam bardzo krótką relację.
W przemyślu był zgłoszony tym razem 1 kerrak:

Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH -dosk,CWC,BOB,BIG,BIS-4

Rzadko zdarza sie aby przyznawali 4 miejsca na BIS, niemniej jednak tym razem było i załapała się na nie Semisia.

Tyle relacji, teraz zdam ustna współwłaścicielce Semi , Czapluni:lol:

Fotki na pewno jakieś będą, to wstawię.

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE!!!!!!!:laola: Moja kochana Semisia pięknie się zaprezentowała (znaczy się trochę moja:cool3:) To niesamowicie efektowna sunia i myślę, że właśnie nadchodzi jej czas i coraz częściej bedziemy świadkami jej sukcesów:loveu: Życzę jej tego z całego serca i wiem, że na to zasługuje, a i Zebrze należy się troche radochy, bo pokazywanie takiego psa, to czysta przyjemność:multi:

Link to comment
Share on other sites

WOW!!!
Поздравляю мою любимую Сэми(я - хозяйка ее отца,значит она тоже моя!:cool3:)
[URL=http://radikal.ru/F/s15.radikal.ru/i189/0909/7a/691f0f33d99d.jpg.html][IMG]http://s15.radikal.ru/i189/0909/7a/691f0f33d99dt.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy obie z Semisią za gratulacje, jej to pewnie bardziej na białej myszce futrzanej zależy, choć jak widać rozetka takze ją zainteresowała, w domku chciał ją rozebrać na częsci.
fotek podobno mam bardzo dużo, jak coś jeszcze wybiorę , to wstawię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...