Jump to content
Dogomania

Doradźcie początkującemu


Recommended Posts

Cześć na samym początku może sie przedstawie nazywam się Rafał.K. mysile że nazwisko jest raczej zbede mieszkam za Krakowem jakieś 30Km moze wiecej w małem miejscowości. Powud pisania postu jest taki że chciałbym kupić Szczeniaka tej rasy[b]Alaskan Malamute[/b] gdzieś najlepiej w okolicach Krakowa w Jakiejś dobrej Hodowli z rodowodem, chciałbym zapytac jakie są ceny takich psiaków?? jak mówiłem mieszkam w małej miejscowsci teren jest góżysty muj że tak powiem plac na kturym jest dom ma powieszchnie 20 Arów niestety niewiem ile to metrów kwadratowych :oops: ale dość duży plac jak na rozgżewke miałby dużo miejsca do spacerowania biegania itp.Do tego blisko mnie sa góry dosyc wysokie i bardzo bardzo dużo miejsca miałby do Biegania jest terz dużo lasów itp wiec mysile że nadawałby sie ten psiak do mojego "domu". I miałby zapewnione długie spacery gdzie by sie wybiegał itp. Chciałbym abyscie mi pomogli dlatego że ja jestem nowy w tych sprawach i niewiem dużo co prawda czytałem o tych psach i wiem doscy duzo o nich ale potrzebuje takich rad jak gdzie znajde dobre hodowle najlepiej w Krakowie jakie są mniejwięcej ceny psiaków z rodowedem a jakie bez i co byscie mi polecali z rodowedem czy bez??.I przepraszam jeżeli napisałem w złym temacie jestem nowy dopiero dziś sie zarejstrowałem.Pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

O rany, popracuj na ortografią :wink:

Masz blisko dobrą hodowlę Joli Sołek - hoduje malamuty i grenlandy. Jak byś potrzebował namiary, to wyślę Ci w wiadomości prywatnej :)

Rozumiem, że zapoznałeś się ze specyfiką rasy, typowymi cechami charakteru, trudnościami w wychowywaniu i wymaganiami psów tej rasy ?... 8)

Link to comment
Share on other sites

Za ortografię przepraszam (mam dysleksje):lol: Tak zapoznałem się i wiem, czego potrzebują, jaki mają charakter, narazie to tylko wiedza teoretyczna ale od teorii do praktyki ;] Jeżeli możesz to bardzo proszę podaj mi adres tej hodowli. Tam będą zapewne ceny psiaków itp. Pozdrawiam. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anyia']zajrzyj rowniez tutaj
tu jest wykaz niemalze wszystkich ( nawet tych jednomiotowych) hodowli polskich
[url]http://pdg.sla-w.com/hodowle/+hodpol.html[/url]
a & malamuty[/quote]
tak to fakt, na tej stronie jest strasznie dużo hodowli AM, mam nadzieje że wybierzesz najlepsza! :wink:
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='anyia']zajrzyj rowniez tutaj
tu jest wykaz niemalze wszystkich ( nawet tych jednomiotowych) hodowli polskich
[url]http://pdg.sla-w.com/hodowle/+hodpol.html[/url]
a & malamuty[/quote]
tak to fakt, na tej stronie jest strasznie dużo hodowli AM, mam nadzieje że wybierzesz najlepsza! :wink:
Pzdr
Villarica Siberians[/quote]

:) bo to strona poswiecona tylko malamutom:))
a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...