Jump to content
Dogomania

Tor w Krakowie-chętni?


I-w-o-n-a

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koszt tunelu netto to 480 zł. Jeśli chcesz moge ci na priva wysłać namiary na tą firmę.
Zelek - to może w piątek pod wieczór? tak ok. 19? Dziś byłam na tym terenie. Z jednej strony jest ogrodzenie od wybiegu dla koni (pod pradem więc trzeba bedzie uważać na psy, ale my będziemy biegać jak najdalej od niego). Z drugiej ogrodzenie jest bo kończy się teren tej pani. Z trzeciej jest ogrodzenie Marcedesa (my mamy teren zaraz za nimi) a z czwartej strony jest rzeka :) Więc ogrodzenie może jeszcze troche poczekać. Na razie zrobimy sobie teren 20x30m. No i trzeba zrobić sobie dróżke do terenu. W ogóle ktoś nad tą rzeczką (a raczej strumykiem) wybudował mały mostek. Nie wiem po co, ale mostek idealny dla nas. Próbowałam dziś te krzaki wyrywać i o dziwo da się je wyrwać ręcznie, nie wkładając w to nawet zbyt dużej siły. Oczywiście Bartek patrzył się na mnie z politowaniem :wink: Ale czego się nie robi aby móc biegać z psem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I-w-o-n-a'] Koszt tunelu netto to 480 zł. Jeśli chcesz moge ci na priva wysłać namiary na tą firmę. [/quote]
Właśnie dostałam dzisiaj odpowiedź z taką samą ceną. :cunao: :roflt: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22579&start=45[/url]
"Moja" firma jest z Piły.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajnie. Chciałabym połączyć te zajęcia organizacyjne z pierwszą lekcją teoretyczno-praktyczną. Do części praktycznej niezbędny jest kliker i duuuża ilość smakołyków (malutkie kawałeczki). Dobrze jest też zaopatrzyć się w torebkę na biodra na smakołyki. Zrobimy sobie targetowanie więc proszę o wzięcie jakiegoś targetu - coś łatwego do trzymania w ręce (np. antena) z zaznaczoną końcówką - opis targetowania na stronie:
[url]http://kliker.pieski.eu.org/Praktyka/targetowanie.html[/url]

Kliker możecie kupić sami bądź ja moge wam kupić i rozdać. Koszt klikera to ok. 10zł.

Link to comment
Share on other sites

My nadal walczymy z terenem. Skoszony jest mniej więcej teren pod parkur, trzeba jeszcze coś tam dokosić i cały teren wygrabić. Treningi zaczniemy jak zbudujemy pomieszczenie na przeszkody. Chyba że chcecie zobaczyc jak ten teren wygląda, więc wtedy możemy sie umówić w sobote (17.09) - omówić szczególy i zrobić sobie zajęcia teoretyczne. Co wy na to?
Macie klikery?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...