Jump to content
Dogomania

Tor w Krakowie-chętni?


I-w-o-n-a

Recommended Posts

urde, ale jakby spróbować faktycznie przez tą panią Mrzewińską? Tu jest link do jej artykułu, [url]http://www.goldenretriever.pl/praca/inwa-pol.htm#przyjaciel[/url]
Może poszukać z nią jednak kontaktu? A co było nie tak z Helclami? Pieski im przeszkadzały? Bo w sumie te nasze - miejmy nadzieję -to nie początkujący, ale już odrobinę wychowani psi obywatele. Oczywiście sprzątało by sie po nich, i nie byliby kłopotliwi. A o co poszło? NAwet nie wiedziałam że Ovari mieściło sie tam :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nio. niezle te filmiki. ciekawe jak moje malenstwo bedzie wygladac w trakcie pokonywania slalomu hehe. tego sobie nie wyobrazam. przez tunel przelezie, bo w Ovari sie nauczyl-ale byl z tym numer...
przez plotki tez sie nie boi, wiec chyba sie zapowiada dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dokładnie o co tam chodziło. Teren tam jest rewelacyjny bo nie uzywany przez nikogo, pilnowany, w centrum z dobrym dojazdem. Znalzałam dziś szkołe - podstawówke nr. 162 na Kurdwanowie - mają ogrodzony teren i dość spory, nie używany zielony teren. Tylko mi dziś zamkneli sekretariat przed nosem. Pójde w poniedziałek. A teraz ide zatankować bryke i dreczyć biednych ludzi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ale heca! A teren jakiegoś uczelnianego boiska? Może coś związanego z zwierzakami, Hodowla Zwierząt, czy co?
Klubów jeździeckich znalazłam trochę - możesz zaoszczędzić jeżdżenia; są telefony:


[quote]• „AlTour" – Akademicki Ośrodek Jeździecki
Kraków, ul. Niezapominajek
tel.: (012) 425-17-40
• „Decjusz" Klub Jeździecki
Kraków, Al. Kasztanowa 1
tel.: (012) 425-24-21
• „Ewelina" – Ośrodek Jedziecki
Kraków, ul. Jeżynowa 9
tel.: (012) 643-52-22
• „Hipoterapia" – Fundacja Na Rzecz Rozwoju Rehabilitacji Konnej
Kraków, ul. Salwatorska 14
tel.: (012) 427-38-30
• Klub Jazdy Konnej „Mustang"
30-325 Kraków, ul. Nad Zalewem 15
tel.: (012) 425-26-58
GSM: 0602 295-349
• Klub Turystyki Konnej Domu Harcerza
Olszanica, ul. Kosmowskiej 1
tel.: (012) 425-12-37
• Komisja Górskiej Turystyki Jeździeckiej Zarządu Głównego PTTK
31-010 Kraków, ul. Jagiellońska 6/6A
tel.: (012) 422-28-40, 421-21-13
• Krakowski Klub Jazdy Konnej
Kraków, ul. Niezapominajek 1
• „Pegaz" – Ośrodek Jazdy Konnej
Kraków, ul. Łowińskiego 1
tel.: (012) 425-80-88
• „Ponny" – Ośrodek Rehabilitacji i Jazdy Konnej
Kraków, ul. Bobińskiego 29
tel.: (012) 266-68-69 w. 435
• „Przyjaciel Konika"
Kraków, ul. Fort 49 1/4
tel.: (012) 645-46-16
• Stanica nad Rudawą
Kraków, ul. Mydlnicka 73
tel.: (012) 636-24-99
• „Tabun" – Klub Turystyki Konnej
Kraków, ul. Kosmowskiej 1
tel.: (012) 425-12-37
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Aniaa! :nono: Nieładnie! Myśl konstruktywnie! Bo nie będzie miał Basco przez co skakać. :D

Znalazłam jeszcze trochę obiektów sportowych :

[quote]

1 Armatura, klub sportowy
ul. Zakopiańska 72 b
(kluby sportowe)


3 Cracovia
ul. Kałuży 1
(kluby sportowe)


4 Dąbski
ul. Dąbska 1a
(kluby sportowe)

6 Juvenia. Rzemieślniczy klub sportowy
ul. Na Błoniach 7
(kluby sportowe)


7 Klub Sportowy Korona
ul. Kalwaryjska 9-15
(kluby sportowe)


8 Klub Sportowy Wisła
ul. Reymonta 22
(kluby sportowe)


9 Krakowski Klub Kung Fu
ul. Czarnowiejska 8
(kluby sportowe)


10 Krakowski Klub Kyokushin Karate
ul. Kremerowska 3
(kluby sportowe)


11 Ośrodek Sportów Wodnych
ul. Kościuszki 38
(kluby sportowe)


13 Płaszowianka
ul. Stróża Rybna 19
(kluby sportowe)


14 Podgórze
ul. Dekerta 21
(kluby sportowe)


16 Zwierzyniecki
ul. Na Błoniach 1
(kluby sportowe)



[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Mam teren. Boisko treningowe WLKS Krakus w Swoszowicach, dojazd autobusami: 101, 145, 155, 215, 225, 265. Zaraz obok tego boiska jest klub jeździecki Krakus (nota bene jeden z najlepszych w Polsce) więc możecie sobie pojeźdźić dla relaksu :wink: Jedno "ale" - teren tani nie jest, więc jeden trening musiałby kosztować 25zł. Biorąc pod uwagę że spotkamy się 2 razy w tygodniu to wychodzi 200 zł za miesiąc. Niżej się chyba zejść nie da, choć będe negocjować. Jest opcja że po skończeniu kursów podstawowych grupa zaawansowana płaci za treningi mniej.

Link to comment
Share on other sites

Przeniesione z forum.dogs:
Witaj . mam kilka przeszkód huśtawka, palisada,równoważnia kilka hopek
tunel jezeli jesteś zainteresowana .dzwoń 608837979
Bogdan z Krakowa
Mam nadzieje że sie Wam uda założyć w koncu ten tor
POwodzenia :D

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie te koszty tez są przerażające :roll: Ciągle jeszcze szukam tańszego terenu. Sytuacja w której każdy miesiąc bedzie kosztował 200zł jest dla mnie nie do przyjęcia. Grupa zaawansowana bedzie płaciła składki miesięczne (ok. 50zł) i to jest góra (choć i tak dośc drogo). Jeśli chętnych byłoby więcej osób to byłoby dużo prościej. Chciałam zorgaznizowac to w ten sposób iż cena kursy spada w zależności od tego jak długo ćwiczy dany pies. Aby jednak mieć taką możliwość musiałabym mieć ciągłość w kursach.

P.S. A naprawde przerażające są ceny przeszkód - 2 tygodnie temu myślałam że jestem kompletnym bankrutem, a tu się okazało że można zejść jeszcze nizej, he he. Może pies podzieli się ze mna swoim żarciem :wink:

Link to comment
Share on other sites

no dobra, ale mysle ze bedzie tez kilka osob zupelnie poczatkujacych.. dla nich nie trzeba pelnego toru. zaczyna sie przeciez od roznych kombinacji przeszkod najpierw jednego typu, potem ciut bardziej zlozonych. mysle ze jak sie zacznie, zobaczy samemu co juz zostalo zrobione to i latwiej byloby umowic sie na jakas skladke na reszte przeszkod? a moze udaloby sie znalezc jakiegos sponsora po prostu. ja tam nie wiem jak sie takie rzeczy zalatwia ale slyszalam o paru akcjach, ktore sie zakonczyly skromnym, ale jednak sukcesem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem czy ta osoba (pan Bogdan dokładniej) chce te przeszkody sprzedać. Zawsze zapominam zadzwonić, przypominam sobie z reguły o 23 :)
Co do przeszkód - jeśli kurs zacznie się na początku wrzesnia to myśle że po 2 tygodniach będzie już palisada, za kolejny miesiąc kładka.
Mam nadzieje że wszystko się uda, wtedy czeka was bardzo ciężka praca :wink: Za nieodrobienie pracy domowej 3 kółeczka wokół głównego boiska :wink:
Gosiu - dziękuje za dobre chęci, sadze jednak że od kąbinowania kasy jestem ja, na waszych barkach leży 'tylko' dobra zabawa.

Uwaga!! - aby kurs się rozpoczął potrzebuje zebrać grupe. Wszystkie chętne osoby prosze o kontakt na priva (prosze podać numer e-mail) do 20 sierpnia.

Link to comment
Share on other sites

No to ok. Maile do mnie masz, jakby coś to pisz na priv'a, czekamy na inaugurację. A co do karnych kółeczek, to jeszcze nie wiesz, że dla Tollera to super nagroda.. :D
Generalnie, WIĘCEJ RUCHU... :evilbat:
Zaczynamy poważnie podejrzewać, że kupiliśmy omyłkowo rudego bordera, nie retrievera... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...