Jump to content
Dogomania

Tor w Krakowie-chętni?


I-w-o-n-a

Recommended Posts

GG=1373831
To jest numerek gadu do Konrada spod Krakowa, który też chce uczestniczyć w zajęciach agility w Krakowie, ale narazie nie miał do kogo przyłączyć się.
Zagadnijcie do chłopaka:)
Torek jest śliczny, żeby tylko był wykorzystywany! :)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałam zapytac jak często (czysto teoretycznie) odbywają się treningi? czy pies musi przyjsc juz z jakimis umiejętnościami? Czy wszystkie psy lubią trenować na torze?

Mam dosyć duzo pytań:) narzie ogranicze się do tych, poszperam w necie moze znajdę podstawowe informację o tego typu szkoleniach, zeby tutaj nie zamęczać :)

Stronkę kulubu widziałam, dziękuję za adres. Jakoś nie mogę skojarzyć gdzie stanina koło błoń jest, ale wybiorę się na wycieczke w tamte rejony i zrobię rozeznanie :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ja nie wiem jak często są treningi. ale na pozostałe pytania mogę odpowiedzieć! jak chcesz się dowiedzieć czegoś dokładnie od samych instruktorów to najlepiej napisać do którejś z pań maila (adres na stronie klubu). odpowiadają szybko i wyczerpująco :). a ja powiem tyle, że : myślę,że większość psów ćwiczących agility zaczyna od zera na takich właśnie torach. oczywiście są też kursy dla zaawansowanych. ale ten który szykuje się na wiosnę na pewno jest dla wszystkich psów, tych mniej i tych bardziej zorientowanych w temacie ;). Wydaje mi się,że wszystkie psy lubią zabawę, a agility staje się dla psa wspaniałą zabawą kiedy pojmie podstawowe zasady. chociaż wiadomo, że jak pies jest starszy to nie ma już takiej werwy i siły jak młode. poza tym nie wiem czy na przykład tor jest uniwersalny dla wszystkich ras, to znaczy czy np. na równoważni zmieści się i york i bernardyn ale to by trzeba było pytać takich co już ćwiczą :).
stadnina jest za ulicą piastowską, to jest ta ulica przy pętli tramwajowej na cichym kąciku.jak się wysiada z tramwaju i chce przejść przez ulicę to trzeba przejść przez pasy. a tuż za pasami jest uliczka wgłąb terenu, obok jest jakaś knajpa czy co to jest. no i własnie jak się pójdzie ta uliczką od piastowskiej przy pętli to tam jest tor agility. przynajmniej tak sobie wydumałam z mapki na stronce klubu :).

Link to comment
Share on other sites

hahaha!! ja swojego też nauczyłam tych komend, i też nauczyłam zdechł pies!! :). a poważnie to myślę,że wszystkiego pies nauczy się na pierwszych zajęciach. przecież musisz zobaczyć jakie są przeszkody i obmyślić sobie jak będziesz psa uczyć np. przeskakiwać przez opone. czy słowną komendą, czy gestem i tak dalej. pies musi się zapoznać ze wszystkim, obwąchąc i tak dalej. ale jeśli chcesz żeby już coś umiał to możesz bardzo prosto skonstruować niektóre przeszkody w domu. są na ten temat poświęcone stronki www i topiki na forach. jak skonstruować przeszkody agility w domu :).

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Ja też jestem zupelnie nowa, jeśli chodzi o agillity i nawet szkolenia psów, ale bardzo się interesuję agillity i szukam toru, który nie byłby po dugiej stronie miasta. Czy mogłabym dostać adres tego toru? Mam 7-mio miesięcznego bardzo energicznego belga, więc szukamy zajęcia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunka'] szukam toru, który nie byłby po dugiej stronie miasta. Czy mogłabym dostać adres tego toru? [/quote]

Klub jest w pobliżu Błoń, na stronie jest mapka. Przejechanie całego miasta? To przeciez bardzo mała odległość, przed powstaniem tego klubu na treningi jeźdźiłam np. do warszawy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hyhy...
Ale pewnie masz prawojazdy i somachód... ja nie, za młoda jestem... a rodzice nie mają czasu. Inny transport odpada, bo mój przerasowiony kundel wymiotuje w każdym pojeździe...:shake: Zabawnie to się robi dopiero, kiedy jedziemy tramwajem, czy autobusem...:biggrina:
pozdro:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[I][B][SIZE=4][COLOR=red]Witam wszystkich!![/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=red]Prawdopodobnie w najbliższą sobotę, o godzinie 14 będzie dzień otwarty dla wszystkich chętnych!![/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=4][COLOR=red]Oby tylko pogoda dopisała...[/COLOR][/SIZE][/B][/I]:evil_lol:

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

bu.a jak kto nie może w sobote to można wpaść w inne dni?? bo akurat w weekend nas nie ma :(. a pogoda szczególnie do południa jest calkiem całkiem i można by było zacząć jakieś ćwiczenia czy co.ale proszę najpierw o date kiedy można by było przyjść i zobaczyć, tylko w inny dzien niż sobota!! pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja z Foxem chodzę na tor Aneczki i mogę powiedzieć że jest naprawdę super!! Zaczęliśmy na jesieni zeszłego roku, atmosfera na luzie, fajni ludzie, świetny szkoleniowiec- nie możemy się doczekać rozpoczęcia treningów.
NIe jestem ekspertem od westie, ale jeśli weterynarz nie zgłasza zadnych obiekcji (ja swojemu zrobiłam najpierw RTG stawów, i badanie serca), to myślę ze bez problemu mozecie:multi:

Link to comment
Share on other sites

Zależy co i jak. Zacząć ze szczeniakiem można, ćwiczyć te nie wymagające większego wysiłku przeszkody. Przecież slalom może robić, do tunelu wejdzie, można uczyć przekraczania leżących na ziemi kijków od przeszkód na komendę- a wszystko to nie obciąża szczeniaka. Na szybkość, skoki, bieganie pod górę, zeskoki- przyjdzie czas. Ale dobry początek zawsze jest już zrobiony;) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja wlasnie dzisiaj zadzonilam i umowilam sie na niedziele:)
Potwor ktorego przyprowadze z soba ma 8 miesięcy.
Z tego co czytam to na treningi troche za wczesnie, ale dziewczyna ma energii za dwóch i ogłady jej brak... Mysle ze jej sie spodoba:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka$iaN.']A ja wlasnie dzisiaj zadzonilam i umowilam sie na niedziele:)
Potwor ktorego przyprowadze z soba ma 8 miesięcy.
Z tego co czytam to na treningi troche za wczesnie, ale dziewczyna ma energii za dwóch i ogłady jej brak... Mysle ze jej sie spodoba:)[/quote]
[I][B]Wiadomo, że nie będzie ćwiczyć tak intensywnie jak psy dorosłe, ale się wyszaleje[/B][/I]:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Puliki przeszły jeszcze całe błonia i padły zachwycone na pyski.Mówią,ża chcą chodzić! A jak (a)kity?[/quote]

Akita zadowolona:)
Padła na pysk na całą godzinę z kawałkiem;)
Po obiadku pojechalismy w plener - teraz leży mało żywa:)
Bedziemy w sobotę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...