Jump to content
Dogomania

10 lat w schronisku! Kajtuś odszedł po 2 latach :-( a Dinuś dalej w hoteliku.


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonia66']Chłopaki szczęsliwe a na wątku gorąco, ze hej..nie wchodziłam ze dwqa dni i sie przebis nie moglam przez stronki, tyle ich sie nazbierało...ale maja powodzenie Ci NASI "Mężczyźni":loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

takie z nich przystojniaki, że nie ma co się dziwić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Nie dzwonię do pani Małgosi, bo nie mówię... Rozłożyłam się na łóżku z poduchami i tylko do kompa się wyrywam jak nikt nie patrzy. Jak mi się gardło uruchomi, to zaraza będę się domagać wieści, bo się nie mogę doczekać! :evil_lol:[/QUOTE]

Bjuta lepiej się wykurować. Za wiadomościami poczekamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Nie dzwonię do pani Małgosi, bo nie mówię... Rozłożyłam się na łóżku z poduchami i tylko do kompa się wyrywam jak nikt nie patrzy. Jak mi się gardło uruchomi, to zaraza będę się domagać wieści, bo się nie mogę doczekać! :evil_lol:[/QUOTE]

Bjutko kochana zdrowiej! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Bjutko kochana zdrowiej! :loveu:[/QUOTE]

Kuruj się i leż grzecznie w łóżeczku!:loveu:
Kajtuś i Dino pewnie po kapieli już tak własnie robią:evil_lol:

...teraz wiadomości od chłopaków mogą być już tylko dobre,

więc spokojnie wszyscy poczekamy...na dobre wiadomości o Twoim zdrowiu!:glaszcze:

:drinka:i syropek na gardło!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Kuruj się i leż grzecznie w łóżeczku!:loveu:
Kajtuś i Dino pewnie po kapieli już tak własnie robią:evil_lol:

...teraz wiadomości od chłopaków mogą być już tylko dobre,

więc spokojnie wszyscy poczekamy...na dobre wiadomości o Twoim zdrowiu!:glaszcze:[/QUOTE]

Oczywiście, że wszyscy spokojnie czekamy. Bjuta, zdrowiej!!!

Mam nadzieję też, że w czasie czekania wybaczycie mi taki mały offik:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/kup-filipkowi-bilet-do-domu-tylko-5-zl-do-30-11-na-j-s-173886/#post13524772"][COLOR=#000000]Kup Filipkowi bilet do domu! Tylko 5 zł! do 30.11 na j.s - Dogomania Forum[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za życzonka! :loveu: Już mówię, więc zaraz zadzwoniłam do pani Małgosi.
Akcja "Wielkie Kąpanko" została przełożona, może nawet na wiosnę, bo Gawra kaszle a Amara kicha. Nasze chłopaki nic, ale pani Małgosia, boi się ich narażać kąpielą. Zresztą mówi, że już spokojnie można się do nich przytulać, bo chłopcy starannie tarzają się w mokrej trawie i właściwie to się tam ślicznie same wykąpały.
Odkryły też nową pasję - kopanie dołów. Ponoć dobrze im idzie ;) A na wiosnę się ich będzie odstępować za drobną opłatą sąsiadom, to przygotują pole pod ziemniaki...

Dino pyskuje na psy pociągowe (są na wybiegu za domem). Ale z tymi, z którymi ma kontakt bezpośredni - świetnie potrafi się bawić.

Gawra (ta pchata kulka) jest już tak duża, że chłopaki mogą jej pod brzuchem przechodzić... Ciągle ich zaczepia do zabawy i chłopaki nie zawsze na tym dobrze wychodzą, ale są dla panny cierpliwi nad podziw!

Dino chciałby być jak najwięcej na podwórku, a Kajtuś w domu. Ale jak ich rozdzielić to się obaj drą pod drzwiami... :evil_lol:

Kajtuś, co to nic nie słyszy i mało co widzi i najchętniej by spał, został przyłapany na łażeniu po stole. Ale pani Małgosia mówi, że miał dobre intencje, bo chciał chyba pomóc w zmywaniu talerzy...

Za parę dni dostaniemy zdjęcia z lasu :cool1: Nie mogę się doczekać!

Chyba tyle :roll: Buziaki od pani Małgosi!

Link to comment
Share on other sites

Aha, dostają zapobiegawczo rutinacea w kiełbasie i już wpadły na to - co moja Heksa dawno odkryła - że jak się wypchnie tabletkę, to się dostaje następny kawałek kiełbasy. Są ponoć coraz lepsi w te klocki!

A i Dino Kajtusiowi wyjada, bo Kajtuś ma lepsze. I faktycznie, ma lepsze, bo pani Małgosia się martwi, że jest chudzinka i daje mu takie bardziej energetyczne żarełko dla staruszków, żeby trochę ciałka przybrał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Aha, dostają zapobiegawczo rutinacea w kiełbasie i już wpadły na to - co moja Heksa dawno odkryła - że jak się wypchnie tabletkę, to się dostaje następny kawałek kiełbasy. Są ponoć coraz lepsi w te klocki!

A i Dino Kajtusiowi wyjada, bo Kajtuś ma lepsze. I faktycznie, ma lepsze, bo pani Małgosia się martwi, że jest chudzinka i daje mu takie bardziej energetyczne żarełko dla staruszków, żeby trochę ciałka przybrał.[/QUOTE]

A, to już wiem dlaczego mój "tymczasowicz" Charlie potrafi zjadać parówkowe kawałki wypluwając z każdego Vetmedin - to taka nasza zabawa pt: Przechytrzyć staruszka" :)
a utuczył się, że niedługo na tych swoich cieniutkich łapinkach grubego tułowia nie uniesie :) wyjada z misek wszystko wszystkim psiakom :) :) :)

Tak bardzo cieszę się szczęściem Kajtusia i Dina ! Chłopaki nasze kochane zasłużyły na to szczęście!

Link to comment
Share on other sites

Przyszło 10 zł od RedDevil :loveu: (16.XI) - niestety nie edytuje mi się post z rozliczeniam:mad:i. Pilnujcie mnie błagam, żebym zaksięgowała z przodu, jak dogo zacznie normalnie działać... Jestem straszną bałaganiarą :oops: może mi umknąć. Z konta nie, bo jest tylko chłopaków i nic się tam nie ma prawa pomieszać, ale żeby w rozpisce też się zgadzało, to mnie już pilnujcie, proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...