Jump to content
Dogomania

Husky/Malamute ... kilka pytan do wlascicieli


paulinka12344

Recommended Posts

Moja Taami, zamiast sklepowych fasfoodów woli "domowe" jedzonko :p czyli polskie "gołąbki" cukrówki, a z francuskiego jadła to ślimaczki winniczki hihi, a że mieszkam w bardzo zalesionym terenie to ma po prostu "szwedzki stół" :)
btw dobra poddaje sie :P niech bedzie, z psem jak z dzieckiem :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ere77e2']Moja Taami, zamiast sklepowych fasfoodów woli "domowe" jedzonko :p czyli polskie "gołąbki" cukrówki, a z francuskiego jadła to ślimaczki winniczki hihi, a że mieszkam w bardzo zalesionym terenie to ma po prostu "szwedzki stół" :)
btw dobra poddaje sie :P niech bedzie, z psem jak z dzieckiem :oops:[/quote]

Shira ma wszystko i karmę i domowe i las i pola i miasto... :evil_lol: to dopiero szwedzki stół :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Co do szwedzkiego stołu...mój Baski nawet kocie kupy preferuje, jak się jakaś w kuwecie nadarzy nie sprzątnięta w porę :/
A najbardziej na świecie uwielbia trawę, której potrafi zjeść jak koń, i i tak sobie nie żygnie ;)

A jak tam założycielka Topicu?? Zdecydowała? Oglądała psiaczki?? :D[/quote]
... moze jednak zdecydowala sie na kota :P

Link to comment
Share on other sites

Nie ;P
Dawno nie wchodzila na dgm z braku czasu :| ale dziekuje wszystkim za odpowiedzi ;)
Wiec tak bylam, za wczesnie pojechalismy do penej "hodowczyni " i nie zdarzyla ich powyjmowac z klatki o mniej wiecej 2m na 2 m :| jasne rozumiem ze mozan trzymac psy w klatkach alesory nie 7 w tak malym , skad jedzenie i wszystko mieszalo sie ze soba , zobaczylam pieski i zrezygnowalam bylam jeszcze w jednej hodowli hasiorow ale wlasciciel po namyslach zdecydowal ze zostawia pieska dla siebie (predzej mowil nam o takiej mozliwosci ) ale powiedzial ze przy nastepnej cieczce dopuszcza suke i wredy mozna predzej zarezerwowac ...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]paulinka12344[/B]
Wiec tak bylam, za wczesnie pojechalismy do penej "hodowczyni " i nie zdarzyla ich powyjmowac z klatki o mniej wiecej 2m na 2 m :| jasne rozumiem ze mozan trzymac psy w klatkach alesory nie 7 w tak malym , skad jedzenie i wszystko mieszalo sie ze soba , zobaczylam pieski i zrezygnowalam bylam jeszcze w jednej hodowli hasiorow ale wlasciciel po namyslach zdecydowal ze zostawia pieska dla siebie (predzej mowil nam o takiej mozliwosci ) ale powiedzial ze przy nastepnej cieczce dopuszcza suke i wredy mozna predzej zarezerwowac ...[/QUOTE]
Ja myślę, że ty byłaś raczej w pseudohodowlach niż w hodowlach, a to nie jest dobre miejsce do zakupu psa:roll::roll:. Czy któraś z tych hodowli jest zarejestrowana w ZKwP?
No i na co się w końcu zdecydowałaś bo byłaś w "hodowli" malamutów i huskych więc nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka12344']Nie ;P
Wiec tak bylam, za wczesnie pojechalismy do penej "hodowczyni " i nie zdarzyla ich powyjmowac z klatki o mniej wiecej 2m na 2 m :| [/QUOTE]
Jak coś piszesz, to operuj konkretnymi informacjami: jeżeli byłaś w hodowli zarejestrowanej w ZKWP i zobaczyłaś, że psy są trzymane w nieodpowiednich warunkach, to napisz to, bo takie coś powinno się potępiać. Poza tym jeżeli "hodowca" Ci mówi, że przy następnej cieczce będzie krył sukę, która obecnie ma młode, to możesz być pewna, że masz do czynienia z handlarzem, który kryje suki przy każdej okazji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...