Jump to content
Dogomania

Pierwszy raz nasiusiała do łózka Pomocy


luna5

Recommended Posts

Chbyba wczesniej napisalam posta nie tam gdzie trzeba:( a wiec jeszcze raz
Witam!!! Od tygodnia jest ze mna suczka Tola. Została adoptowana z hoteliku dla zwierzat w którym mieszkała w piwnicach domu i spała na specjalnych do tego przeznaczonych łózkach. U mnie w mieszkaniu do spania ma swoje miejsce Nie spi i nie wchodzi na łózko Ucze ja czystosci poprzez dawanie smakołyków jak zrobi na dworze ignoracji jak znajde cos w domu lub fe jak przylapie na goracm uczynku i wtedy szybko na dwór.I wszystko było ok juz prawie nie robila w mieszkaniu Całe dwa dni bez prezentu:multi: a tu dzis doslownie przed momentem weszla na nasze łózko i zsiusiała sie na posciel Jak mam to tlumaczyc ?????? Dodam ze dalam jej rosol wczesniej ale zawsze robila w kuchni jak nie mogla wytrzymac a teraz do łuzka:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Określ jej pory spacerków i upewnij się ile sunia może wytrzymać.Mój pies też tak robił :p. Wyłap jakąś reakcje albo sprowokuj ją czymś np.trąci cię przypadkiem w nogę i ty od razu mówisz chcesz wyjść i idziesz na spacer wtedy sunia nauczy się, że jak coś chce to podchodzi i ci o tym przypomina :painting:

Link to comment
Share on other sites

A ona weszła na łóżko, kucnęła i nalała, czy siedziała na łóżku i zrobiła plamę? Bo w tym drugim przypadku może to po prostu oznaczać przeziębiony pęcherz. Złapac rano trochę sików, do weterynarza i jak wyjdzie stan zapalny to antybiotyk. Psa z zapaleniem pęcherza można uczyć czystości miesiącami i nic z tego.

Aczkolwiek jeśli była to jednorazowa wpadka 4-miesięcznego szczeniaka to... cóż, zdarza się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...