Jump to content
Dogomania

Wystawa VIII gr -Wrocław


Ania&Carmen

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witajcie ,,ósemki", tu szóstka, a ja tu gościnnie , z prośbą 8)
W tym samym czasie we Wrocku jest klubowa Ogara na którą bardzo chciałam pojechać. Niestety. Miałam transport, ale się porobiło :(
Czy ktoś jedzie z Wwy i z powrotem (tego samego dnia) i ma jedno miejsce w samochodzie ( dla mnie i baby-ogarki)? Oczywiście dołożę się do paliwa. Chodzi mi w zasadzie głównie o powrót :roll:
Byłabym kochani wdzięczna na info :P

Link to comment
Share on other sites

Oj! Szkoda, że nie zobaczyłam wczoraj twojego postu. :( Co prawda to i tak na wystawe poszłam troszke póżniej i nie zdążyłam zobaczyć Arkadii :( Ale jak bym wiedziała, że mam takie odpowiedzialne zadanie, to napewno bym się nie spóżniła :) No ale teraz i tak już jest po fakcie :(

Napisz prosze jak małej poszło.
My musimy się pochwalić, dostaliśmy CWC :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']mala WO i III miejsce :D[/quote]
No to gratulacje :D
[quote name='maga18']szkoda, ze sie spoznilas... ale to nic, pewnie nie raz jeszcze ja zobaczysz ;)[/quote]
Na to licze :D Może Wrocław międzynarodowa? Będzie bardzo miła sędzina :wink: , ciocia będzie miała okazje nerwicy się nabawić :D

[b]wow[/b] psy młodzież wygrał Dewmist SILK SYMPHONY Andrzeja Stępińskiego, który dostał też Zwycięstwo Rasy. Nie wiem niestety jak się nazywała sunia, która wygrała młodzież.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']No to moj pies jest przyrodnim bratem Carmen :D[/quote]
Jaki świat mały :D A jak nazywa się twój piesek? Wystawiałaś go może we Wrocławiu?

Dyplom mamy z tropowców. U nas we wrocku, niestety nie ma możliwości przygotowania psa do retrieverów. Wiem, że jest taka możliwość w Bydgoszczy, niestety na takie wyprawy narazie czasu nie mamy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...