Jump to content
Dogomania

Miauczer-piękny, młody, przyjacielski kocur!! Wykastrowany! Czeka na domek!


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']Super, moze uda sie wyslac Miauczera na DT :cool3:
Doda, masz moje wsparcie w kwestii finansow, dorzuce do kastacji.[/quote]

Bardzo bardzo dziekuje :loveu::loveu::loveu:
Martwie sie o niego, Miauczer ostatnio byl widziany przedwczoraj w nocy. A zwykle to codziennie sie pojawial. Mam nadzieje ze dzis przyjdzie jak nie to moze za parę dni..

Link to comment
Share on other sites

I mialas racje, wrócil przed chwila :loveu::loveu::loveu:
Spal na trawie.. :-( jak mnie uslyszal to pobiegl tak szybko jak puma, z ogonkiem do góry... bardzo glodny byl. Oczko niestety nienajlepiej a moze nawet gorzej jest... :shake: czekam na odpowiedz jednej dziewczyny z miau, prosilam o mozliwosc sprawdzenia jaki jest miauczer do innych kotow w kociarni. Nie wiem co bedzie z psami ale pomyśle. Musi takze pojechac do weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Herspri']Odczytałam PW jednak ze względu na pracę nie mam czasu czytać całego tematu... Mam dwa psy w mieszkaniu i dwa koty ( kotki niesterylizowane ), rozumiem, że mruczek to kawaler niekastrowany i nie sprawdzony do psów i innych kotów ? Gdyby był ok do kotów i do psów to się zastanowię nad DT ale w innym wypadku będę musiała odmówić bo mam małe mieszkanie i nawet nie miałabym mruczka gdzie odizolować[/quote]


mysle, ze Mruczer bedzie dostawal lanie od Twoich kotek. Kocice sa zawsze bardziej agresywne, do tego na swoim terenie... Mysle ze bedzie wystraszony zmiana i nie bedzie podskakiwal... ale poniewaz nie jest (jeszcze) wykastrowany, moze na zmiane sytuacji reagowac posikiwaniem.
Doda, dzieki, ze nad nim czuwasz!

Link to comment
Share on other sites

basiu, bardzo dziekuje!
Jesli Miauczer pojedzie do Cieszyna na DT, to przed wyjazdem zrobie mu badania czy narkoza nie zaszkodzi, zostanie wykastrowany, te oczko tez musi zostac zbadane. Ale nie wiem jak ze szczepieniami, bo trzeba by odrobaczyc i po jakims czasie zaszczepic. To kocur, wiec do dziewczyn napewno bedzie OK, ale jak mi sie uda to sprawdze, nie dostalam jeszce odpowiedzi od dziewczyny z miau.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj sie nie pojawil, dzis tez go nie ma... ;( kiedys to codziennie przychodzil a teraz to juz co pare dni.. prosimy o pomoc !!!!! musze go jak najszybciej zabrac.... tylko nie mam jak sprawdzic jaki jest do innych kotow bo jeszcze nie dostalam odpowiedzi od dziewczyny z miau....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Moze ale musi sie pojawiac regularnie :mad: boo teraz to tak sie o niego martwie..... chyba pierwsza w mlodym wieku posiwieję :lol:[/quote]
Wierze, ze sie zamartwiasz!!! rozne czarne mysli przychodza a tu gowniarz sie zabawia ;) A o siwizne sie nie obawiaj, teraz sa "cudowne" farby do wlosow i to i owo udaje sie ukryc!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Wierze, ze sie zamartwiasz!!! rozne czarne mysli przychodza a tu gowniarz sie zabawia ;) A o siwizne sie nie obawiaj, teraz sa "cudowne" farby do wlosow i to i owo udaje sie ukryc!! :multi:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobrze ze sa farby do wlosow :evil_lol:
Zaraz bede musiala konczyc, wieczorem napisze czy Miauczer byl :mad:

Link to comment
Share on other sites

Doda nie stresuj się.. Ktoś kto weźmie Miauczera na tymczas i tak w poczatkowej fazie musi go odizolować od innych zwierzaków.. A potem wyjdzie w praniu.. Ja wzięłam 8-letniego kocura ze schronu do mojej 6-letnie rezydentki.. Kicia jest małpa.. On na poczatku był bardzo zabiedzony.. Teraz mam 2 zawodników sumo ( obydwa po 7 kg0 , jak się ganiaja po panelach..to tylko huczy.. NIe kochaja się za bardzo, obydwa przytulaja sie do mnie, nie do siebie.. Najwyzsze żeby w razie czego miec jak oizolować zwierzaki.. Myślę, że będzie dobrze, tylko trzeba już przestać kusić los i go złapac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Ja uważam, że Powsinogę trzeba złapać i odjajczyć i po tym wszystkim odesłać do domku, bo dzikie koty bardzo źle ytraktują takie odjajczone Kiciusie... Są ba samy dole w hierarchii i wszyscy je piorą.. No Czarnuszku juz pora się za Ciebie zbrać....[/quote]
Doda -jak pisze BasiaD -że po wykastrowaniu ten kot milaby w tym srodowisku b.cięzkie życie -to wpierw trzeba może namierzyć mu dt czy DS a potem dopiero kastrować -bo inaczej będzie tęgo obrywać biedak i zostać np.kaleką albo DS wycofa sie i nei wezmie kota w zlym stanie ...:shake: A to piekny kot taki teraz .
Ale czytam teraz ,że Miauczer ma juz zapewniony Dt ...to dobrze -:)
A charakterek kota i tak potem może wyjść -gdy zadomowi się i poczuje bezpieczny -a wczesniej ,zestresowany może zachowywać się inaczej -zarowno wobec ludzi jak i zwierzakow -chyba ,że będzie np.na początku agresywny a potem moze sie przystosować ..To trzeba w praktyce na dluzej sprawdzić -inaczej się nie da..
Jesli Mauczer podchodzi do suni -a nie ucieka w panice albo rzuca się do psa -to jest nadzieja ,że może życ zgodnie z psami -i ten DT będzie realny .

Link to comment
Share on other sites

nigdzie tu nie napisalam, ze go wykastruję i wypuszcze znowu na osiedle - tak nigdy bym nie zrobila. Przed wyjazdem zostanie zbadany i wykastrowany. Jesli ten dt bedzie na 100% to porozmawiam z rodzicami i razem pomyślimy gdzie bylby Miauczer po kastracji, jak bedzie czekal na wyjazd. Ale nie wypuścimy go. Dlatego czekam na odp Hespri.
DT od hespri to jedyna szansa dla Miauczera... nikt inny go nie chce, a zbliza sie jesien potem zima :placz:

Link to comment
Share on other sites

Kicia małpa bo atakuje wszystkich i wszystko za wyjatkiem mnie... KOcura też, najwpierw podchodzi wącha go nosek w
nosek, a potem pras pras po mordce i w nogi.. A on ja goni.. Ale nie pozostaje też dłuzny, jak siedzi wyżej niż ona przechodzi to na nią skacze i ją goni... Ale krew sie nie leje.. I futro też nie fruwa.. Więc uważam że jak na koty w tym wieku, to socjalizacja poszła nieźle. Ale to ona zaczęła, specjalnie wzięlam tego kocura bo był odpowiednio duży i wychowywał się z siostrą... A modelka.. niestety to kot jednego pana, ona kocha tylko mnie i już..;) Ale to wątek Miuczera.. Miuaczerku ślicznoto, Tobie też musi się udać.. Takie słodkie Kocio musi miec swój domek i basta..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...