Jump to content
Dogomania

Leszno 28-29 V '05


tufi

Recommended Posts

Z kim się spotkamy? :)
Bullterriery sędziuje pan Opara [przed chwila dzwonilam do ZK w Lesznie], asty chyba pan Król, staffiki chyba tez Opara :roll:
To nasz ostatni lub przedostatni występ w klasie szczeniat :cry:

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zadzwonic we wtorek - po plan sedziowania i stawke imienna, na razie Pani byla w stanie podac tylko liczbowo - ja pytalam o bulle - bedzie ich 20, 8 psow i 12 suk, 2 psy w klasie szczeniat i 6 suczek w klasie mlodziezy - nic wiecej nie wiem.
Ale pani jest bardzo mila i poda na pewno informacje.

Link to comment
Share on other sites

No to tufi ma się z czego cieszyc ! Bigos prezentacja na szóstke !!! I lok. WO... :wink: Jak przyjedzie po wystawie sama się pochwali jaki super opisik dostała!
Nam tez sie powiodło zdobyliśmy ZW.MŁ i tym samym Kika zdobyła MŁ.CH.PL ...a tak sie marwtiłem bo donosy zapowiadały co innego..hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MSMIMI']gratulacje janusz
a taki byles zmartwiony :) a co bedzie w tej sytuacji z ustroniem?[/quote]

Brawo!!! i dla Kiki i dla Janusza !!
Jak to co będzie z Ustroniem ?? Kika pójdzie w pośredniej :D chociaż lepiej nie...bo wtedy być może powalczy z Lugerem o BOBa :evilbat: Janusz...do Ustronia macie stanowczo zadalekooo :lol: no i te beznadziejne ringi i pod gołym niebiem..a jak będzie padać to kicha ... :lol:

Gratulki dla Bigosa!! no i gdzie ten opis jest!!??

Link to comment
Share on other sites

Nie którym moze nie wypada ale mi wolno :)
Róznymi kanałami udalo mi sie sciagnąc opis Bigosa..hihi
Oto on:
"mocny pies, w dobrym typie, doskonala glowa i wyraz, swietna gorna linia, wydajny ruch, doskonaly temperament, chwilami zbyt wysoko niesie ogon"
Niezły co?? :D choć z tym ogonem to stanowcza przesada :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hej Jahu, hej Tuffi!!!

Fajnie, że się "rozpoznaliśmy...."
Tufi a może masz lepsze zdjęcie Rudego (Cool coś tam?)
Bo to ja go wystawiałam, zresztą z łapanki (= pierwszy raz miałam go na smyczy....)
Gratulacje!!!!
Pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

:o :roflt:
No to niezle :D Milo bylo "poznac" :lol:
Z tego roku nie mam innych zdjec, uchwycilam go na ubieglorocznej wystawie, ale Tobie pewnie nie tyle o psa chodzi, co o handlerke ;) Popytam jeszcze - Edyta od Subaru robila fotki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...