Jump to content
Dogomania

Technika Weterynarii-Warszawa


ChromosomekX

Recommended Posts

Moja szkoła to Akademia Zdrowia na Leszno 21 obecnie zajęcia prowadzone są przystanek dalej na Płockiej,za miesiąc place 170 zł w 1 roku za 2 rok 190 zł jest to nowy kierunek na tej uczelni wiec pewnie dlatego taki tani! wiem ze na Kijowskiej jest 390 zł

pierwszy zjazd 12 września rozdanie indeksów już było ale myślę ze jeszcze spokojnie można się zapisywać ;] ale nie wiem tego na 100%

moja znajoma podpisała umowę w dzień rozdania indeksów a odbierze indeks na pierwszym zjeździe wiec możliwe ze jeszcze można chociaz kto wie! w każdym razie jeśli będziesz ze mną na roku pisz ,jeśli masz zdanie na temat tej szkoły, pisz ,przyda się to na pewno ludziom którzy nie podostawali się na SGGW czy na inne uczelnie o kierunkach zoologicznych a nie chcą tracić czasu!

Link to comment
Share on other sites

prosze napiszcie cos wiecej po zajeciach w tech.wet na lesznej.... chcialabym wiedziec jak odbywaja sie zajecia czy to zajecia tzw. odwalone byle jak czy poswiecenia uwagi? jak sa wyposazone sale na ktorych odbywaja sie zajecia... prosze o odp
dziekuje pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No pierwsze zajęcia były trochę szalone ;] ale nie sadziłam ze uda mi się wypisać cały długopis nowy przez jeden dzień :>
Wesoło i szybko ;] szaleństwo :D
Ale czas minął szybko muszę przyznać ze było przyjemnie i nie było nudno przynajmniej jedyny mankament to taki ze szkoła trochę nie podołała z materiałami bo nie było tablic ani schematów ani nic nawet rzutnika ale powiedzieli nam ze to tylko teraz bo szkoła ma problemy z organizacja :P na szczęście to przejściowe ;]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

ja jako juz drugo roczniak :D polecam jak najbardziej Akademie Zdrowia! jedyne co mozna tej szkole zarzucic jest fakt ze w sekretarciacie pracuja niekompetentne osoby ;] tzn 4 panienki z dlugimi tipsami ktore same nie wiedza co tam robia ;] na szczescie poziom nauki jest bardzo dobry :) praktyki byly ciekawe,duzo wiedzy i informacji,z pierwszego roku mam 5 segregatorów notatek tablic zdjec itd :) duzo materialu do nauki na egzaminy ale wiedze przyswaja sie bardzo dobrze,wychowawca dobrze o nas dba i prowadzi bardzo ciekawe zajecia,i polecam wam wszystkim nie czekac jesli ktos sie zdecyduje i od razu załatwiac sobie praktyki w lecznicy,daja ogromna wiedze i doswiadczenie,mozna samemu sie sprawdzic :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Powiedz mi ChromosomekX co możesz robić po tej szkole? To samo co po SGGW? Nie chce iśc na SGGW bo pewnie się nie dostanę a studiowanie tam trochę mnie przeraża. Ja się wybieram do jakiejś szkoły ale w następnym roku ( w tym roku kończę studia i pisanie pracy mnie przytłoczyło, nie dam rady w tym roku się pewnie ogarnąć ) jednak już "zaciągam języka" Nic nie słyszałam o tej szkole bo żadna znana mi osoba tam się nie uczy.
Jak wygląda kwestia praktyk? Samemu trzeba załatwiać czy ze szkoły Cię gdzieś przydzielają?
Czytałam jeszcze o szkole AWANGARDA wiecie coś na jej temat?

P.S co do sekretariatu do chyba standard w każdej szkole wyższej w której byłam siedzą panny które robią łachę ze wszystkiego

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='ChromosomekX']ja jako juz drugo roczniak :D polecam jak najbardziej Akademie Zdrowia! jedyne co mozna tej szkole zarzucic jest fakt ze w sekretarciacie pracuja niekompetentne osoby ;] tzn 4 panienki z dlugimi tipsami ktore same nie wiedza co tam robia ;] na szczescie poziom nauki jest bardzo dobry :) praktyki byly ciekawe,duzo wiedzy i informacji,z pierwszego roku mam 5 segregatorów notatek tablic zdjec itd :) duzo materialu do nauki na egzaminy ale wiedze przyswaja sie bardzo dobrze,wychowawca dobrze o nas dba i prowadzi bardzo ciekawe zajecia,i polecam wam wszystkim nie czekac jesli ktos sie zdecyduje i od razu załatwiac sobie praktyki w lecznicy,daja ogromna wiedze i doswiadczenie,mozna samemu sie sprawdzic :)[/QUOTE]

Dzięki, właśnie tam się wybrałam. :)

W tym roku dzięki projektowi unijnemu można się uczyć za darmo. Praktyki każdy załatwia sobie sam tam gdzie chce.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

W tym roku też będzie za darmo :)

" Moi Drodzy!
Czy ktoś z Was ma znajomego który chce zostać Technikiem Weterynarii?
W mojej szkole prowadzony jest aktualnie nabór na rok 2011-2013, finansowany przez Unię Europejską (czytaj: ZA DARMO).
Warunkiem jest zameldowanie w woj. mazowieckim, i jeszcze kilka, ale do przeskoczenia bez problemów :)
Jak ktoś chce, niech dzwoni do AKADEMII ZDROWIA, ul. Leszno 21, Warszawa, tel. 22 862 29 60-61 "

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Moi Drodzy, którą z warszawskich szkół, kształcących w zawodzie "technik weterynarii", uznalibyście za najlepszą? Do tej pory niektórzy z Was chwalili Akademię Zdrowia, jednak minęło trochę czasu i mogło się coś zmienić. Bardzo proszę o Wasze opinie, jeśli macie doświadczenie w tym zakresie. Zastanawiam się, jak lekarze weterynarii oceniają absolwentów tych szkół, jeśli z nimi pracują (mam na myśli to czy te szkoły dobrze przygotowują do zawodu).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Szukam informacji na temat szkół w Warszawie i okolicach, w których można zdobyć uprawnienia technika weterynarii. Do tej pory znalazłam:
- prywatna policealna szkoła weterynaryjno rolnicza na ul. Kijowskiej
- Akademia Zdrowia na ul. Leszno
- cetrum edukacji Edus w Wołominie
Czy ktoś może mi polecić którąkolwiek z tych szkół?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ania_i_bokserki_2']
- Akademia Zdrowia na ul. Leszno[/QUOTE]
Hej, właśnie też szukam jakiś opinii na temat tej szkoły? Skusiło mnie to, że jest nauka za darmo... ale minusem jest to, że studia odbywają się w systemie zaocznym.. wolałabym w systemie dziennym, może ktoś z Was zna jakąś dobrą szkołę policealną z technikiem weterynarii właśnie w systemie dziennym w Warszawie lub okolicach oraz za przystępną cenę? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...

Hej,

 

odkopie trochę temat. Własnie wysłałam formularz do szkoły żeby zdobyc zawód Technika Weterynarii.

Zawód zawodem, nie jest mi potrzebny, bo swoja prace lubię i jest opłacalna, ale z racji sporawej wiedzy i dużego przerobu zwierzaków na DT fajnie by było cos porobić w tym kierunku ;)

 

No i znalazłam dwie lokalizacje, w Piasecznie i Warszawie. Wysłałam formularz, dzis oddzwonili, że wraz z kompletem dokumentów (swiadectwo LO i dowód osobisty) mam się udać niebawem na zapisanie się. I co najlepsze - zajęcia sa całkowicie bezpłatne. Żadnych wpisowych, zadnego czesnego - szkoła ma z MENem umowe podpisana + funduje Unia.

 

Więc jakby ktoś był zainteresowany to będę zdawała relacje.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
Dnia ‎2015‎-‎08‎-‎25 o 14:47, Madie napisał:

Hej,

 

odkopie trochę temat. Własnie wysłałam formularz do szkoły żeby zdobyc zawód Technika Weterynarii.

Zawód zawodem, nie jest mi potrzebny, bo swoja prace lubię i jest opłacalna, ale z racji sporawej wiedzy i dużego przerobu zwierzaków na DT fajnie by było cos porobić w tym kierunku ;)

 

No i znalazłam dwie lokalizacje, w Piasecznie i Warszawie. Wysłałam formularz, dzis oddzwonili, że wraz z kompletem dokumentów (swiadectwo LO i dowód osobisty) mam się udać niebawem na zapisanie się. I co najlepsze - zajęcia sa całkowicie bezpłatne. Żadnych wpisowych, zadnego czesnego - szkoła ma z MENem umowe podpisana + funduje Unia.

 

Więc jakby ktoś był zainteresowany to będę zdawała relacje.

 

:)

kochana i jak?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...