Jump to content
Dogomania

Szkolenie dla Amstaffa Bydgoszcz


teQuilla_bdg

Recommended Posts

szukam tresera dla mojej 12 miesiecznej ASTki. Zależałoby mi na kimś kto zna rase i najlepiej szkoleniu w małych grupach (3-4 psy)

Moja suka gdy jest na smyczy jest agresywna do innych suk :/ Jak biega luzem- nawet bez kagańca to jest OK a nastepnego dnia z tą samą suką się spotka bedac na smyczy to szczeka i szczerzy zeby ale merda ogonem i nie jezy sie. Nie wiem o co chodzi i potrzebowałabym kogoś kto rozwiąże również ten problem.

Link to comment
Share on other sites

Porownujac obydwa szkolenia, raczej wybieralabym Cywila, z racji doswiadczenia szkoleniowca.
Te niby pozytywne, nie odwazylabym sie korzystac z wiedzy kogos, kto raptem ma niewiele ponad 2 lata do czynienia z psami, a juz szumnie nazywa sie szkoleniowcem, hodowca i "kynoterapeuta", jeszcze po "szkoleniu" w Wesolej Lapce.
Do tego znaczna roznica w ilosci zajec, i znacznie mniejsza - w oplacie.
No i przede wszystkim warto pojechac, obejrzec, porozmawiac, przemyslec.

Link to comment
Share on other sites

a ja zdecydowanie polecam pierwsze, jestem super zadowolona, metody pozytywne, miła atmosfera, małe grupy, prowadzący od LAT zajmujący się psami zawodowo i prywatnie, ale wybór należy do Ciebie

poczytaj sobie dokładnie stronę, zadzwoń, jedź, porozmawiaj, ja nie zamierzam jak mój poprzednik krytykować Cywila, bo nic na jego temat nie wiem, a samo przeczytanie informacji na stronie, niewiele daje, widać Tobie Karjo2 jest łatwo wydawać osądy na podstawie strony internetowej, nie biorąc udziału w szkoleniu

pozdrawiam i życzę powodzenia z pieskiem

i jeszcze jedno: prowadząca JEST hodowcą, kynoterapeutą i szkoleniowcem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teQuilla_bdg']szukam tresera dla mojej 12 miesiecznej ASTki. Zależałoby mi na kimś kto zna rase i najlepiej szkoleniu w małych grupach (3-4 psy)

Moja suka gdy jest na smyczy jest agresywna do innych suk :/ Jak biega luzem- nawet bez kagańca to jest OK a nastepnego dnia z tą samą suką się spotka bedac na smyczy to szczeka i szczerzy zeby ale merda ogonem i nie jezy sie. Nie wiem o co chodzi i potrzebowałabym kogoś kto rozwiąże również ten problem.[/quote]
[url=http://www.markusek-team.eu/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=12&Itemid=62&lang=pl]Gallery - Category: Markusek-Team[/url]

Amsaffa nie możesz szkolić w pierwszej lepszej szkole.Mało szkoleniowców potrafi poprowadzić ttb.Tych psów nie można szkolić w taki sposób jak np.ON czy labki.Podałam Ci link do szkoły Pavla Markuska.Jest to najlepszy czeski szkoleniowiec,ktory zajmuje się ttb a oprócz tego szkoli inne rasy.Przejrzyj stronkę i zobacz co o tym myślisz.Jeśli ttb to tylko u Niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kendo-lee']
Amsaffa nie możesz szkolić w pierwszej lepszej szkole.Mało szkoleniowców potrafi poprowadzić ttb. [/QUOTE]
Dokładnie.
Ttb to inna bajka niż zabawa z cavisiami... :shake:

[QUOTE]Podałam Ci link do szkoły Pavla Markuska.Jest to najlepszy czeski szkoleniowiec, ktory zajmuje się ttb a oprócz tego szkoli inne rasy.Przejrzyj stronkę i zobacz co o tym myślisz.Jeśli ttb to tylko u Niego.[/QUOTE]Jest tylko jeden drobiazg.
Do Markuska jest 130 km w jedna strone...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Dokładnie.
Ttb to inna bajka niż zabawa z cavisiami... :shake:

Jest tylko jeden drobiazg.
Do Markuska jest 130 km w jedna strone...[/quote]
Wiem ja mam blisko.Ale On jeździ ze szkoleniami do innych miast,robi takie kilkudniowe obozy szkoleniowe:loveu:Teraz chyba będą we Wrocławiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Dokładnie.
Ttb to inna bajka niż zabawa z cavisiami... :shake:
[/quote]

pewnie, że inna bajka, ale do szkoły, do której my chodzimy na szkolenie nie chodzą same cavisie:lol:
jest akita, azjata i bullterrier jeśli się nie mylę

ale tak jak napisałam wyżej dokonując wyboru trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw każdej szkoły i wybrać taką, która w naszym mniemaniu jest najlepsza, ja nikogo na siłę zachęcać nie chcę, wybrałam szkolenie, które jest najlepsze dla mojego psa, nie umiem z góry przewidzieć czy będzie pasowało innym psom i innym właścicielom

Link to comment
Share on other sites

przyjrzę się bliżej temu czeskiemu szkoleniowcowi. W październiku bedzie w Bydgoszczy jednak na szkoleniu psów policyjnych :( Postaram się z nim skontaktować i może uda mi się jakoś z nim spotkać. Jak wygląda kurs u niego? Kończy się egzaminem na PT? Bo nie mogę znaleźć na ten temat informacji na stronce.
Weekend szkoleniowy to chyba mało więc wszystkie dalsze propozycje mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pepsicola']pewnie, że inna bajka, ale do szkoły, do której my chodzimy na szkolenie nie chodzą same cavisie:lol:
jest akita, azjata i bullterrier jeśli się nie mylę

ale tak jak napisałam wyżej dokonując wyboru trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw każdej szkoły i wybrać taką, która w naszym mniemaniu jest najlepsza, ja nikogo na siłę zachęcać nie chcę, wybrałam szkolenie, które jest najlepsze dla mojego psa, nie umiem z góry przewidzieć czy będzie pasowało innym psom i innym właścicielom[/quote]
Dokładnie.Chodzi mi o to,że w większości szkół amstaffy są szkolone tak jakk ON,Labki,Cocery,a to przy tej rasie się nie sprawdza.Może narobić więcej szkody niż pożytku.Dlatego tak ważne jest aby szkoleniowiec znał ttb i umiał je poprowadzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...