Jump to content
Dogomania

LIBIĄŻ - wystawa charytatywna dla psów z Olkusza!


Kinya

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Natalio jestesmy zmeczone, obiad na nas nie czekal :shake: wystawa byla udana a fotki to chyba hanek jakies robila. Udalo nam sie tez zamienic troche adresowek na kase. Trudno dzis cos powiedziec czy jakies pieniazki zostana dla nas z imprezy, bo na koniec organizator powiedzial ze jest w plecy, gdyz zgloszonych bylo 130 psow a na wystawe dotarla polowa.

Link to comment
Share on other sites

Atmosfera moim zdaniem super, bardzo zbliżona do "prawdziwych" wystaw - za sprawą profesjonalnej organizacji (spodziewałam się szopki w stylu tej wystawy kundelków w psarach ;):roll: ... w sumie całkiem miłej, ale jednak dość chaotycznej). Tutaj nawet pifko było, tak jak powinno :diabloti:
Za sprawą tej namiastki, dziś obudziły się we mnie wspomnienia własnych wypraw po Polsce na wystawy z Abrą i straaaszna za nimi tęsknota... Ech.

Fajnie było poznać nowe osoby:multi: i zobaczyć "stare" ;)
[SIZE=1]

Kinya dzięki za podwózkę :p [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Atmosfera moim zdaniem super, bardzo zbliżona do "prawdziwych" wystaw - za sprawą profesjonalnej organizacji (spodziewałam się szopki w stylu tej wystawy kundelków w psarach ;):roll: ... w sumie całkiem miłej, ale jednak dość chaotycznej). Tutaj nawet pifko było, tak jak powinno :diabloti:
Za sprawą tej namiastki, dziś obudziły się we mnie wspomnienia własnych wypraw po Polsce na wystawy z Abrą i straaaszna za nimi tęsknota... Ech.

[B]Fajnie było poznać nowe osoby:multi: i zobaczyć "stare" ;)[/B]
[SIZE=1]

Kinya dzięki za podwózkę :p [/SIZE][/QUOTE]

Przede wszystkim ;)



[SIZE="1"]I nie ma za co dziękować, cała przyjemność po naszej stronie :) Uściskaj Piękną ode mnie:loveu:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya']Przede wszystkim ;)



[SIZE=1]I nie ma za co dziękować, cała przyjemność po naszej stronie :) Uściskaj Piękną ode mnie:loveu:[/SIZE][/quote]
A ty Kanya, 'z kim' byłaś? ^^
Bo.. chyba wiem, kto ty XDD



A Natalia, mogłaś kurcze podejść :P Ja nie wiem czy Cię widziałam, a nawet jak tak, to pewnie nie zwróciłam zbytniej uwagi :D

Link to comment
Share on other sites

Ekhm... ktoś coś mówił o zdjęciach? :cool3:
Ja mam kilka straaaaasznie słabej jakości, no ale.

[IMG]http://i25.tinypic.com/2utn5hl.jpg[/IMG]

[IMG]http://i32.tinypic.com/29dh4xe.jpg[/IMG]

[IMG]http://i27.tinypic.com/2a3ozs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i32.tinypic.com/1znuzop.jpg[/IMG]

[IMG]http://i32.tinypic.com/dlq820.jpg[/IMG]
Dżaki ze swoją zdobyczą :lol::eviltong::diabloti:

[IMG]http://i26.tinypic.com/2i0xc35.jpg[/IMG]
I jeszcze my ;)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniala wystawa psow w Libiazu, jednak wladze tego miasta wcale nie sa takie wspaniale i nie wyciagnely zadnych wnioskow z zliwidowanego schroniska w OL. Kinya prosze wygrzeb z pod ziemi piatkowa gazete krakowska w ktorej jest artykul o planowanym schronisku ktore ma powstac w Libiazu, tylko ze to nie gminy maja wybudowac to schronisko a teren pod budowe ma byc sprzedany osobie prywatnej z Raciborza dokad to wywozi psy p. P. z OL. Wedlug mojego myslenia jest to osoba podstawiona przez obywatela z OL i masla ze interes znow bedzie kwitl. Zamierzaja wybudowac nastepna umieralnie dla zwierzat na pol ha terenie ma powstac schronisko dla 250 psow. :angryy::angryy::angryy: Jutro jade do OL rowniez udzielic wywiadu do GK. Nie zamierzam niczego ukrywac dla czytelnikow, wrecz odwrotnie postaram sie przekazac jak to wlodarze miast nie przestrzegaja ustaw, rozporzadzen ustanowionych przez sejm :angryy::angryy::angryy: Adrenalina jak zwykle siega czubka glowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vida']A ty Kanya, 'z kim' byłaś? ^^
Bo.. chyba wiem, kto ty XDD[/quote]

Byłam z psem owczarkowatym najmniej podobym do owczarka ze wszystkich jakie tam były :cool3: W sumie to najwięcej zajmował się nią mój facet, ja głównie plotkowałam z Adą-jeje i Ulą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wspaniala wystawa psow w Libiazu, jednak wladze tego miasta wcale nie sa takie wspaniale i nie wyciagnely zadnych wnioskow z zliwidowanego schroniska w OL. Kinya prosze wygrzeb z pod ziemi piatkowa gazete krakowska w ktorej jest artykul o planowanym schronisku ktore ma powstac w Libiazu, tylko ze to nie gminy maja wybudowac to schronisko a teren pod budowe ma byc sprzedany osobie prywatnej z Raciborza dokad to wywozi psy p. P. z OL. Wedlug mojego myslenia jest to osoba podstawiona przez obywatela z OL i masla ze interes znow bedzie kwitl. Zamierzaja wybudowac nastepna umieralnie dla zwierzat na pol ha terenie ma powstac schronisko dla 250 psow. :angryy::angryy::angryy: Jutro jade do OL rowniez udzielic wywiadu do GK. Nie zamierzam niczego ukrywac dla czytelnikow, wrecz odwrotnie postaram sie przekazac jak to wlodarze miast nie przestrzegaja ustaw, rozporzadzen ustanowionych przez sejm :angryy::angryy::angryy: Adrenalina jak zwykle siega czubka glowy.[/quote]

Ada, to pewne, że artykuł był w piątek? Sprawdzali mi w redakcji Krakowskiej ale nie znaleźli nic takiego. Może to było w inny dzień? Mam namiar jeszcze do dziennikarki GK z Olkusza, może ona coś wie - tylko na razie nie odbiera telefonu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vida']Ekhm... najmniej? :lol: Ja tam nawet chyba takiego kundelka grzywacza [?] widziałam :D Albo berneńskie psy pasterskie ;P
A koło namiotu ProAnimalsu widziałam jeszcze taką panią z Aparatem, Dżakiego miziała, ale nie mam pojęcia kto to jest... :([/quote]

Nie, ona jest z onki, ale ma coś w sobie z collie (długi pysk przede wszystkim). Na frędzelki na uszach i długie chude łapy. Tatuś był podobno szetland - tyle że też z czymś zmieszany i dlatego duży :razz:
Ja mam teraz długie wiśniowe włosy, chyba nikt inny takich tam nie miał ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinya'] (...) najmniej podobym do owczarka ze wszystkich jakie tam były :cool3: [/quote]

noooo! nawet Megi bardziej podobna :evil_lol::eviltong:

[quote name='Vida']albo berneńskie psy pasterskie ;P [/QUOTE]

chyba Szanowne Waszmość Berneńczyki!
:mad:
[SIZE=1]niektóre trochę się napracowały tego dnia[/SIZE] ;)
[QUOTE]

A koło namiotu ProAnimalsu widziałam jeszcze taką panią z Aparatem, Dżakiego miziała, ale nie mam pojęcia kto to jest... :([/quote]

Czyżby Hanek? :)

Link to comment
Share on other sites

A napracowały, napracowały, szczególnie Megi :)
Ta przejażdżka wózkiem była darmowa? :)

Hanek? Serio nie wiem. Na prawdę. Była pani z aparatem, która robiła zdjęcia, bodajże przy Tobie pierwsze stała ;)

A Ciebie Kanya jakoś... nie kojarzę ;D Nie sposób zapamiętać wszystkich ^^

Link to comment
Share on other sites

Kinya dzieki za chec pomocy, juz wiem ze napisala ten artykul dziennikarka z GK oddzial Olkusz, dzisiaj sie z nia widzialam i bede miala ten artykul. Nastepne spotkanie w sprawie schroniska w czwartek z ta sama osoba i nasza telewizja lokalna w Trzebini u p. Kasi, o godzinie 16.00. W sprawie przekazania miesa z organizowanej wystawy, jestem umowiona na przyszly tydzien, tylko ze moze sie zmienic odbiorca bo u p. P. jest juz bardzo malo psow, ktore maja zniknac( znalezc nowych wlascicieli) do konca pazdziernika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Kinya dzieki za chec pomocy, juz wiem ze napisala ten artykul dziennikarka z GK oddzial Olkusz, dzisiaj sie z nia widzialam i bede miala ten artykul. Nastepne spotkanie w sprawie schroniska w czwartek z ta sama osoba i nasza telewizja lokalna w Trzebini u p. Kasi, o godzinie 16.00. W sprawie przekazania miesa z organizowanej wystawy, jestem umowiona na przyszly tydzien, tylko ze [B]moze sie zmienic odbiorca bo u p. P. jest juz bardzo malo psow, ktore maja zniknac( znalezc nowych wlascicieli) do konca pazdziernika.[/B][/QUOTE]

A ci nowi właściciele to rozumiem inne schroniska? Przecież w adopcje nikt nie uwierzy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wspaniala wystawa psow w Libiazu, jednak wladze tego miasta wcale nie sa takie wspaniale i nie wyciagnely zadnych wnioskow z zliwidowanego schroniska w OL. Kinya prosze wygrzeb z pod ziemi piatkowa gazete krakowska w ktorej jest artykul o planowanym schronisku ktore ma powstac w Libiazu, tylko ze to nie gminy maja wybudowac to schronisko a teren pod budowe ma byc sprzedany osobie prywatnej z Raciborza dokad to wywozi psy p. P. z OL. Wedlug mojego myslenia jest to osoba podstawiona przez obywatela z OL i masla ze interes znow bedzie kwitl. Zamierzaja wybudowac nastepna umieralnie dla zwierzat na pol ha terenie ma powstac schronisko dla 250 psow. :angryy::angryy::angryy: Jutro jade do OL rowniez udzielic wywiadu do GK. Nie zamierzam niczego ukrywac dla czytelnikow, wrecz odwrotnie postaram sie przekazac jak to wlodarze miast nie przestrzegaja ustaw, rozporzadzen ustanowionych przez sejm :angryy::angryy::angryy: Adrenalina jak zwykle siega czubka glowy.[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: niech ich szlag!!!! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1153/fundacja-pro-animals-na-pomoc-zwierzetom-w-chrzanowie-watek-glowny-68471/index255.html#"][IMG]http://mystatus.skype.com/smallicon/rs2adi[/IMG][/URL]

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG]
Poprosilam juz o artykul z GK piatkowy, bodobno w nim choc nie jest podane nazwisko przyszlego inwestora to jest to osoba z Raciborza, gdzie odwozi psy p. Palka wylapane z Trzebini. W pierwszej czesci artykulu jest mowa o 0,8 ha. a juz pod koniec 0,7 ha. a jak ja rozmawialma z Burmistrzem Libiaza wiosna tego roku to bylo to 0,5 ha. Pocieszeniem dla nas jest nasz lekarz powiatowy, z ktora juz tez rozmawialam, a jest ( siekiera jak ja okreslili co niektorzy) wiec z przekretami dla inwestora raczej bedzie trudno. Dokladnie przestudiuje wszystkie rozporzadzenia jak mi oznajmila, no i bedzie z nami w ciaglym kontakcie, bo nie ma takiego prawa ktory by zabranial prywatnej osobie kupic teren pod budowe schroniska. A juz nasza w tym glowa zeby burmistrz Libiaza wydal decyzje na zezwolenie zgodne z zasiegiem terytorialnym. Napewno nie zgodzimy sie na druga umieralnie pod naszym bokiem. :shake: Zaskoczeniem w tej sprawie jest fakt, skad osoba z Rciborza dowiedziala sie o dzialce w Libiazu pod budowe schroniska. O tym tez juz rozmawialam z UM w Libazu. Przetarg odbedzie sie w przyszlym miesiacu, zarzadzam obecnosc obowiazkowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vida']A napracowały, napracowały, szczególnie Megi :)
Ta przejażdżka wózkiem była darmowa? :)

Hanek? Serio nie wiem. Na prawdę. B[B]yła pani z aparatem, która robiła zdjęcia, bodajże przy Tobie pierwsze stała[/B] ;)

A Ciebie Kanya jakoś... nie kojarzę ;D Nie sposób zapamiętać wszystkich ^^[/quote]

To na pewno Hanek! My z Ada-jeje jak zwykle zapomniałyśmy aparatu :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...