Jump to content
Dogomania

Chappi puszka


lilia1983

Recommended Posts

Zakładam temat bo nie ma nic o mokrym Chappi. Możecie wpisywać swoje opinie na temat tej karmy jeśli ją stosowaliście bądź stosujecie lub jeśli nie używacie ale macie na temat mokrego Chappi swoje zdanie. Z Chappi suchym miałam złe doświadczenia a mokrego nawet nie próbowałam stosować bo moim zdaniem pewnie za wiele nie różni się od suchego.

Link to comment
Share on other sites

chappi,pedigree i te wszystkie inne marketówki to beznadziejne karmy.Zawierają zaledwie 4%mięsa,mnóstwo soli i jakieś wypełniacze.Jest wiele dobrych karm i naprawdę jest w czym wybierać.

Jeśli chodzi o puszkę chappi to nie warto kupować psu nawet jako przysmak.Te kawałki "mięsa" są jak jakieś gąbki pełne wody.

Link to comment
Share on other sites

przyznam że czasem dawałam swjemu psu jedzenie z puszki i nie polecam na dłuzszą metę.raz na jakiś czas okazyjnie to owszem ale nie codziennie!!!!moim zdaniem wplywa niekorzystnie na ukl pokarmowy.Z doświadczenia wiem ze może sie to skńczyc biegunka i podawaniem nifuroksazydu lub smecty psiakowi!!!lepiej juz mu cos ugotowac;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda19']lepiej juz mu cos ugotowac;)[/QUOTE]

Dokładnie.
Nie widzę sensu w podawaniu takiego pokarmu nawet raz na jakiś czas - wtedy tym bardziej mogą być sensacje. Jak już dawać psu coś smacznego, innego niż karma, to o wiele lepiej i zdrowiej kupić po prostu trochę surowego mięsa/kość z mięsem niż pakowac w psa puszkę zawierającą jakieś odpadki i mnóstwo chemii.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że znacznie lepiej doinwestować w mokrą karmę, albo jakąkolwiek inną. Np. [URL="http://www.ekarma.pl"]tutaj[/URL] mają takie karmy, które są profesjonalne. Zazwyczaj hodowcy psów kupują tutaj takie karmy i właśnie ja kiedyś też kupowałem w normalnym sklepie, ale mój wterynarz doradził mi, żebym kupił właśnie tam coś porządnego.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że znacznie lepiej doinwestować w mokrą karmę, albo jakąkolwiek inną. Np. tutaj mają takie karmy, które są profesjonalne. Zazwyczaj hodowcy psów kupują tutaj takie karmy i właśnie ja kiedyś też kupowałem w normalnym sklepie, ale mój wterynarz doradził mi, żebym kupił właśnie tam coś porządnego.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że znacznie lepiej doinwestować w mokrą karmę, albo jakąkolwiek inną. Np. tutaj mają takie karmy, które są profesjonalne. Zazwyczaj hodowcy psów kupują tutaj takie karmy i właśnie ja kiedyś też kupowałem w normalnym sklepie, ale mój wterynarz doradził mi, żebym kupił właśnie tam coś porządnego.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest papillonek

mi też doradzał tzn.mówił gdzie jest tanio,ale to dlatego,że pytałam i rzeczywiście jak przyszłam do domu to karmy mieli tanie.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze niedawno dodawałam do karmy suchej łyżkę mokrego żarełka, żeby zachęcić psa do jedzenia suszu. A że nie miałam kasy (wolałam kupić lepszą suchą) to kupowałam właśnie puszkowe Chappi czy pedigree. O ile ta druga jeszcze działała, o tyle Chappi nie zdało egzaminu- dałam całą puchę bezdomniaczkom. Więc skoro ani to wartościowe, ani smaczne, to bez sensu kase wydawać, na takie cuś. Z pedigree też szybko zrezygnowałam, na rzecz ścinków ze sklepu mięsnego. Cenowo i smakowo wychodzi korzystniej a i wartościowo gorzej pewnie nie jest. Ale stosuję to tulko jako dodatek, nie podstawę karmienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Bardzo duży wybór karm,w tym również mokrych ,mają w zooplusie do tego jak się kupi w pakiecie w promocji naprawdę wartościowe karmy jak np.Animondę czy NatureDiet,to wychodzi super tanio. Ostatnio kupowałam w pakiecie mieszanym 400g puszki Animondy to jak się jeszcze odejmie 5% rabat, to wyszło mi 3,80 za puszkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...