Jump to content
Dogomania

Mój szczeniak zjadł dziś zawartość kuwety moich kotow


kasiara

Recommended Posts

Witam , mam problem ze swoim dwumiesiecznym mopsikiem.Zdarzalo mu sie kopac w kuwecie kotow ale dziś odkrylam o zgrozo! że w pysku ma kawalek kupki kociej. Szybko sprzątnęłam kuwete ale jestem przerażona, czy to jest patologia psia?

Link to comment
Share on other sites

hehe nie przejmuj sie ja ze swoja walczylam prawioe do roku to na pewno nie jest powod do rozpaczy jezeli nie zdarza sie to nagminnie
poza tym maly niedawno jeszcze byl ze swoimi bracmi i tam sobie nawzajem czyscily po sobie

pozdrawia
a ha czasami jest to niedobor jakiegos skladnika

Link to comment
Share on other sites

Dzieki :D Mam w domu dwie kuwety - jedna krytą a drugą otwartą i właśnie z tej otwartej mu sie zdarzylo.Chyba bede musiala na jakis czas zrezygnowac z tej otwartej/ mam nadzieje ze koty mi to wybaczą/ a o szczenięcych zwyczajach też czytalam w "okiem psa" tylko tam bylo o zjadaniu własnych odchodow a Budyń swojego nie rusza. Co do niewłaściwej diety to on je Eukanube, to chyba pełnowartościowa karma więc moge chyba wykluczyć jakieś niedobory.Mam nadzieje że mu przejdzie bo bedzie ciężko, zaczyna już chyba ustalac hierarchie w stadzie po pogania mi koty i jeżdzi na nich, czasami sie zastanawiam , co ja im uczyniłam niedobra. Jak to jest z hierarchią w stadzie kociopsim? macie jakies doświadczenia?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

u nas kuweta znajduje aię w pomieszczeniu niedostępnym dla psa, ale czasami gdy przez czyjąś nieuwagę dorwie się do niej to zje jej zawartość.
myslałam, że mu przejdzie tak jak przeszło zjadanie różnych dzwinych rzeczy na spacerze, ale jednak nie. Dlatego pilnuje by nie miał okazji. A swoich kupek też nie ruszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tina_p']u nas kuweta znajduje aię w pomieszczeniu niedostępnym dla psa, ale czasami gdy przez czyjąś nieuwagę dorwie się do niej to zje jej zawartość.
myslałam, że mu przejdzie tak jak przeszło zjadanie różnych dzwinych rzeczy na spacerze, ale jednak nie. Dlatego pilnuje by nie miał okazji. A swoich kupek też nie ruszy[/quote]


moj szczeniak robi to samo i nie pomagalo nic witaminki, tabletki, zabawki, spryskiwanie ...nic...

pomogla kryta kuweta :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jak już ktoś wspomniał kocie kupki to psi przysmak:eating: Chęc zjadania kocich odchodów jest silniejsza od psa, więc niestety trudno tego oduczyć psiaka:shake: Przynajmniej mi się nie udało:lol: Jedynym sensownym rozwiązaniem jest przeniesienie kuwety do miejsca niedostępnego dla psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...