Jump to content
Dogomania

Manio 2,5 letni basenji poszukuje dobrego domu. Ma dom


agabass

Recommended Posts

[I][FONT=Comic Sans MS]Witam serdecznie[/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zwracam sie do Was z uprzejma prosba. W sobote zmarl moj tata. Obecnie mieszkam w Londynie, zabralam ze soba niedawno Gomeza. Dablika moge zabrac dopiero w marcu/kwietniu. Niestety moja mama zostala teraz sama z psami, czyli z Dablikiem i Maniem. Z przykroscia musialam podjac decyzje o oddaniu Mania, moja mama nie jest wstanie zostac z dwoma psami. Czy mozecie pomoc mi w poszukiwaniu dla niego nowego domu. Wprawdzie wyjeżdżam w niedziele ale moja [COLOR=#ff6666]mama bedzie dostepna pod nr tel 0 507 026 703, ja [COLOR=#ff6666]jestem [/COLOR]do niedzieli pod tym tel. [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff6666]517 418 548 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#000000][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jestem zdruzgotana, smierc mojego taty zskoczyla mnie bardzo. Nie tak mnialo byc, no coz zycie. Przylecialam wczoraj w nocy do Warszawy i zostaje do niedzieli, jeżeli jest ktos, kto moze mi pomoc w tej sprawie, to bede bardzo wdzieczna,. Serce mi pęka od tych wszystkich zmartwien. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie[/SIZE][/FONT] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]
[I][COLOR=#000000][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aga[/SIZE][/FONT][/I] [/COLOR][/I]
Manio
[IMG]http://c50.grono.net/57/58/gallery-64007178-500x500.jpg[/IMG]

[IMG]http://c33.grono.net/227/162/gallery-64007180-500x500.jpg[/IMG]

[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'][I][FONT=Comic Sans MS]Witam serdecznie[/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zwracam sie do Was z uprzejma prosba. W sobote zmarl moj tata. Obecnie mieszkam w Londynie, zabralam ze soba niedawno Gomeza. Dablika moge zabrac dopiero w marcu/kwietniu. Niestety moja mama zostala teraz sama z psami, czyli z Dablikiem i Maniem. Z przykroscia musialam podjac decyzje o oddaniu Mania, moja mama nie jest wstanie zostac z dwoma psami. Czy mozecie pomoc mi w poszukiwaniu dla niego nowego domu. Wprawdzie wyjeżdżam w niedziele ale moja [COLOR=#ff6666]mama bedzie dostepna pod nr tel 0 507 026 703, ja [COLOR=#ff6666]jestem [/COLOR]do niedzieli pod tym tel. [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff6666]517 418 548 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#000000][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jestem zdruzgotana, smierc mojego taty zskoczyla mnie bardzo. Nie tak mnialo byc, no coz zycie. Przylecialam wczoraj w nocy do Warszawy i zostaje do niedzieli, jeżeli jest ktos, kto moze mi pomoc w tej sprawie, to bede bardzo wdzieczna,. Serce mi pęka od tych wszystkich zmartwien. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie[/SIZE][/FONT] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]
[I][COLOR=#000000][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Aga[/SIZE][/FONT][/I] [/COLOR][/I]
Manio

[/SIZE][/FONT][/quote]

[SIZE=5][B]Napisz koniecznie do Asiaczek
[url=http://www.dogomania.pl/forum/members/3717.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: Asiaczek[/url]

[SIZE=3]jest z Warszawy i ma basenji[/SIZE]
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']A może w grę wchodzi przetrzymanie? może potem mogłyby pojechać do Ciebie?[/quote]

Nie wiem czy w gre wchodzi przetrzymanie, bo ja juz jednego psa zabralam ze soba,w okolicach marca/kwietnia zabieram drugiego, moja mama srednio chce zostac z psami i jednego mi przetrzyma do tego czasu ale dwa to za duzo. Z wielu wzgledow osobistych nie moge miec trzech pow w Londynie. Trudno jest tam wogole miec zwierzeta, a trzy to juz prawdziwe wyzwanie. Zobaczymy pomysle i nad tym przetrzymaniem. Sama juz nic nie wiem.

Jaki jest Manio. Hmm Manio moje najłodsze szalone szczęscie, bardzo żywiołowy, radosny piesek. Czasami śmiejemy sie, ze jest elektryczny. W domu kochany przytulasek. Jak kazdy basenji uwielbia pogonie za ptakami, kotami i wszelką zwierzyną, na powietrzu nie potrafi usiedziec w miejscu. Jest raczej ostrożny w stosunku do obcych, ale przyjazny do ludzi, z innymi psami różnie to bywa. Czy mu sie towarzysz spodoba czy nie ;), ale to raczej wiekszosc psow tak ma.
Troche historii: Mania wzięłam do siebie jak skończyl rok, jego właścicielka z powodow, ktorych tu nie wymienie oddala go mnie. To byl nasz piesek na wspówłasność. Ja wtedy juz miałam dwa swoje strasze psy. Nie poswięcała mu zbyt wiele uwagi i nie wymagała od niego wiele, był strasznym dzikusem. Przez 1,5 roku jednak troche wydoroślał i zmądrzał i zrobił sie z niego całkiem niezły piesek, choć czasem jest jeszcze głuptaskiem. Dopóki moj tata żył jeszcze to jakoś szło, teraz sama nie wiem jak będzie. Chciałam oddać Mania w zeszłym roku, przed moim wyjazdem, ale mój tato uparł sie, że sobie poradzi i wszystko będzie dobrze. Żałuje, że tego wtedy nie zrobiłam. Dziś nie ma mojego taty i wcale nie jest dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']bardzo mi przykro z powodu Twoich klopotow:-(
psiak jest piekny i wydaje mi sie ze szybko znajdzie domek... serce mi sie kraje na mysl o tym co czujesz:-(.
Obserwuje caly czas i mysle.....[/quote]
dziękuje za wsparcie
Jak narazie Manio zostanie w domu, nie sądzę, żebym kogoś znalazła do niedzieli. Zostawie to juz troche na głowie mojej mamy. Mam nadzieje, że znajdziemy dla niego kochajacy dom i kochajacych ludzi. Jestem dobrej myśli, choć bardzo mi żal, że taka sytuacja zaistniała.

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][B]Witam Wszystkich!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][B]Dziś Manio trafił do nowego domu. Bedzie miał piekny ogród i kochajacych właścicieli. Mam nadzieję, ze Manio i jego nowi Państwo jakoś się do siebie przyzwyczają, dotrą, zaakceptuja i pokochają. To kochany piesek, tylko trzeba mu dać trochę czasu, cierpliwości, zrozumienia i miłości, bo to dla niego nowa sytuacja. Jestem dobrej myśli i życzę powodzenia nowej rodzinie. Teraz bedzie to czas próbowania siebie na wzajem.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][B]Czasem bedzie miał też baskowe towarzystwo ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][B]Dziękuje Wszystkim za zaangażowanie, pomoc i ciepłe słowa. Szczególnie dziękuje Asiaczkowi to właśnie dzieki Tobie Manio znalazł nowy dom, Krzysiowi, który równie mocno zaangażował sie w poszukiwania oraz Pani Kasi.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

powiem szczerze ze mi ulzylo ale troszke mi zal... bo prowadzilam negocjacje z mezem osobistym i malo brakowalo a poszloby na noze o Mania:evil_lol:. Takze szybkie znalezienie domku dla baseczka uratowalo moje malzenstwo:evil_lol:;). Ale ochota byla wielka... psiak sliczny a ja potrzebowalabym milej odmiany przy dwoch rozwrzeszczanych samojedach:lol:. Jednak dobrze ze znalazl domek i to z ogrodem:loveu:... napewno bedzie szczesliwy:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...