Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Się rozwalili :D

Noo :D i widzisz jak Fabian śpi w swoim łóżku :P

wczoraj poszedł spać ze mną do pokoju obok a Sebek spał z Tamirą , w pewnym momencie wyrwało mnie coś ze snu i słysze z oddali "uciekłeś mamie ?" buahahahhahaha mam taki twardy sen ze nawet nie poczułam że dziecko po mnie przelazło i se poszło do taty hahahahaha 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, *Magda* napisał:

łamAga, zamontuj sobie w łóżku takie zabezpieczenia dziecięce, to pies nie wejdzie ;) A jak zamontujesz wystarczająco wysokie, to może Fabian też nie wejdzie :D

Chyba nie znasz ich możliwości , ja bym się połamała przy wchodzeniu na łóżko a oni by tylko chycnęli i już by byli :P

Ale opitoliłam krzywo Fabiana :D , miałam w głowie fryzurę jaką chcę a wyszło co innego :D dobrze że włosy odrastają :D

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Ja wczoraj Thedora opitoliłam ;) Ale on chce "tak jak tatusia, mamusiu", więc nie ma problemu, że nie wyjdzie :P

Ja chce żeby Fabian mial dłuższe włoski bo ma bardzo jasne i rzadkie , jak go opitole na kruciutko to wygląda jak by był łysy :P 

zaraz pokaże Ci jak ma opitoloną głowę :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Za ro lub dwa, Fabian też będzie chciał mieć fryzurę "jak tatuś", to nie będziesz miała problemu funny.gif

No lepiej żeby nie chciał :P

Wybralam te zdjęcia na których najbardziej widać :D

DSC02464.JPG.a6c6f27843eb95c328bdf353fbce8644.JPG

DSC02466.JPG.54d40969b29aa89a831f5a7c501de905.JPG

DSC02527.JPG.d1edafd4b3e363ca3aab229801ba963c.JPG

a tak mu góra sterczy :D

DSC02463.JPG.cd7d9f2442756077eeed9dcd46b26a0a.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Nie ma tragedii, nie przesadzaj ;)

jest jest , ale odrosną , byle do czerwca miał ładne bo na weselu brata jakos niech wygląda , chciałam go zabrac do fryzjera ale On ma takie cinkie te włoski i rzadkie że nie wiem czy coś by mu z tego zrobili 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...