Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hahaha, a ja jestem szalona, bo przez kota przesunę swoje owiskowe plany :p
Bo miał być ozzik, a teraz zachorowałam na syberyjczyka - takie towarzystwo dla Kurzyka :D

 

I hahaha, chyba skończę jako stara panna z kotami z Syberii :D

Link to comment
Share on other sites

To mogla sie zabezpieczyc haha

 

Tylko brak seksu daje 100% braku ciąży :P

 

Ta suka która dzisiaj zawladnela moje serce bedzie pokryta dopiero za 2 lata ;( a kupno w tej hodowli jest na zasadzie ze zamawiasz szczeniaka , placisz zaliczke i psa musisz wziąć lub stracic zaliczkę , mądre posuniecie ze strony hodowcy ale ryzyko dla kupujacych bo nie wiadomo czy cos nas zainteresuje po zobaczeniu szczeniąt ;)

 

Ale tak ma większość hodowli. Ja też płaciłam zaliczkę, jak suka była dopiero pokryta. Potem okazało się, że suka jest "pusta", więc miałam wybór:

-czekam na kolejne krycie,

-biorę szczeniaka po innej suce

-oddaje mi zaliczkę

Wybrałam drugie rozwiązanie, bo akurat miał pokrytą inną sukę, gdzie na 100% była potwierdzona ciążą.

Jednak, gdybym to ja zrezygnowała nagle z kupna, a suka urodziłaby "mojego" szczeniaka, to zaliczka przepadała.

Link to comment
Share on other sites

Hej laseczki ;)

Tyska syberyjskie są ślicze ale brytyjczyki ładniejsze :D

Magda ja wiem że tak w hodowlach jest i jak najbardziej to rozumiem ale to jest ryzyko ....

musze sobie sprawić taką koszulkę :D

Kurcze ale mi ten weekend smignal , masakra , a nic nie zdazylam zrobić , mało tego wczoraj mialam wolne a i tak czuje sie jak bym weekendu nie miała :/

Link to comment
Share on other sites

A ja już się nie mogę doczekać kiedy sprawie sobie kotka. Najbardziej chciałabym brytyjczyka długowłosego, egzotyka, persa lub ragdolla. Ale chętnie też przygarnę jakiegoś skundlonego. Moja znajoma ostatnio adoptowała z fundacji malucha po matce persie, jest cudny, prawie cały biały i puchaty. 
Z TŻ mamy już nawet imię - PUSEK :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...