Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hello ;-) mi juz wszystko jedno czy urodze w terminie czy nie ale wykancza mnie to czekanie i myslenie jak to bedzie bolalo .... Malo tego mielismy na pokoju taka fajna Andzie , no laska nadawala jak wolna europa i ze smiechu to nas az brzuchy bolaly ale za to w nocy tak chrapala ze ja takiego chrapania w zyciu nie slyszalam , jak ja wzieli na cesaeke to stwierdzilysmy ze nie ma osoby ktora chrapala by glosniej , no to nam ktos sprobowal udowodnic ze jednak jest , dostalismy taka babke do pokoju ze po prostu chrapie jak traktos i przy tym ma jakies dziwne bezdechy czybcos , masakra prostu ! Wiec czeka nas niezla jazda , trzeba dzisiaj zrobic wywiad w ktorym jest tc i dlaczego tu lezy , moze za chwile se pojdzie hehe

Link to comment
Share on other sites

Naprawilam :-D ale obrazkow i tak nie widze co Magda wstawila :-/ i nadal bez zmian , " wakacji" ciag dalszy .... ciekawe co dzisiaj powiedza ciekawego na obchodzie ;-) jedna dziewczyna z naszego pokoju w nocy dostala skurczy , tzn kolo 9-10 tej wieczorem juz ja pobolewalo ale pielegniarka kazala jej czekac i kolo 3ciej ja wzieli , pozniej pojde na porodowke obczaic czy urodzila i co bo plci nie nie znala dzidzia nie chciala pokazac ;-)

Link to comment
Share on other sites

Hejka;-) mi sie wcale tutaj nie podoba , juz w jakas depresje popadam .... Pamietam Ola pamietam :-D jak czytalam o tym imieniu to wlasnie mowilam ze nie podoba mi sie jedna cecha czyli to ze jest uparty ;-) Mialam dzisiaj badanie , wszystko pozamykane wiec nie zanosi sie na szybkie rozwiazanie , z dzieckiem wszystko ok wazy juz w tym momencie 3400 ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dziolcy, wutlumaczcie mi co to WhatsApp bo widzialam ze używacie aja zacofana jakas :D

 

To jest komunikator na telefon ;)

Piszesz wiadomości, wysyłasz zdjęcia itp. za free przez pierwszy rok ;)

Potem jest opłata 1euro/rok, ale z tego co czytam dużo ludzi korzysta nadal za darmo, bo nie dostali rachunku ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;-) juz mi nawet komorka.strajkuje , w nocy wylaczyla mi sie calkowicie wiec stwierdzilam ze sie rozladowala , podlaczylam pod prad za piec minut bylo 68% , chwila moment doladowalo do 100% , poszlam do lazienki obmykam sie przebralam wrocilam juz mam 70 :-/ trzeba chyba sprzedac ten telefon i kupic cosinnego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...