Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Mi tam wszystko jedno jaka data , wazne ze dziecko bedzie zdrowe i zeby pord przebiegl szczesliwie ;-) zdjecia poogladam sobie dopiero jak wroce do domu , bede miala niezle nadrabiania no ale nic nie poradze ;-) dzisiaj na obchodzie byl lekarz ktory wpadl w szal ze lekarze zlecaja badania a wynikow nawet nie ogladaja i nie konsultuje ich , spojrzal w moja karte i powiedzial ze wedle wynikow nie mam zapalenia pecherza i maja mi natychmiast odstawic furagine bo jej noe podaje sie w 3cim trymestrze ciazy .... u drugiej kolezanki zobaczyl ze bierze leki na cholestaze zalecil jej badania i sie okazalo.ze wyniki watrobowe sie pogarsza i natychmiast ma miec cesarke a jeszcse inna wyslal do domu , ale to jego pacjentka wiec mogl swoja decyzje podwazyc a decyzji innego lekarza podwazac nie moze wiec ja tu nadal kisze ehhh

Link to comment
Share on other sites

Hej laski ;-) dzisiaj na obchodzie mi doktor powiedzial ze w tygodniu bede miala badanie , jezeli wszystko bedzie ok to bede lezala tak dlugo az nie bedie skurczy a jezeli uzna ze sa jakies wskazania do wywolywania to wywolaja .... Juz sie zaczynam na prawde czuc tutaj jak u siebie w domu .... Tylko brakuje mi normalnej lazienki a nie takiej masakry jak jest tutaj , 2 "kabiny" na 38 kobiet :-/

Link to comment
Share on other sites

U nas też były 2 prysznice, ale kąpałam się w takich godzinach że nie były oblegane. Najgorszy w łazience był lód na oknach od wewnątrz  :mdleje:

 

Ty się Aga nie zadomawiaj tylko spinaj i wypychaj krasnoludka :P. Tu się nie ma z czego śmiać, nie jaraj tej trawki chociaż w szpitalu  :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To ja narzekam znowu ze tutaj jest za goraco , okna mamy pouchylane a oddychac nie ma czym :-/ mam wlasnie jakies dziwne hustawki nastroju , rano plakalam ze smiechu a teraz jakos humoru juz nie mam i caly czas czuje parcie na pecherz ale juz nawet nie mysle ze to jakas zapowiedz bo juz tyle razy mialo byc blisko i nic z tego :P

Link to comment
Share on other sites

To ja narzekam znowu ze tutaj jest za goraco , okna mamy pouchylane a oddychac nie ma czym :-/ mam wlasnie jakies dziwne hustawki nastroju , rano plakalam ze smiechu a teraz jakos humoru juz nie mam i caly czas czuje parcie na pecherz ale juz nawet nie mysle ze to jakas zapowiedz bo juz tyle razy mialo byc blisko i nic z tego :P

w końcu nadejdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Aga pocieszę Cię - moja siostra też jeszcze nie urodziła, jest po terminie i w sumie poza delikatnymi skurczami nic się nie dzieje ;). Obiecała że do jutra nie urodzi, bo jutro do niej jadę, później może sobie rodzić i Ty zaraz po niej albo nawet możecie sobie równocześnie rodzić  :grins:

Link to comment
Share on other sites

Pocieszy Cię fakt, ze kiedyś urodzisz i wiecznie w ciąży nie będziesz? :D

za miesiąc czy dwa nie będzie miało najmniejszego znaczenia czy urodziłaś w terminie czy po ;) zanim się obejrzysz, poślesz dziecko do przedszkola, uwierz mi...

 

 

 

 

pisze to ta, co musi mieć wszystko teraz, już, natychmiast :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...