Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hejka ;-) ja nadal w dwupaku ;-) Sama nie wiem po co mnie tutaj trzymaja , po badaniu lekarz stwiedzil ze dzidIa ma gora 3 kg , szyjka macicy jest zamknieta , skurczy brak ale skoro tu przyszlam to mam sie liczyc z tym ze bede tutaj juz do porodu wiec leze tu jak taki glupek , 2 razy dziennie robia mi ktg w nocy co 2 godziny sprawdzaja tetno dziecka a na obchodzie ordynator spojrzy w karte i mowi " wszystko ok" i idzie dalej .... W ogole jakos dziwnie tutaj dzialaja bo przyjeli wczoraj dziewczyne w 38tc z podejrzeniem saczenia sie wod , polezala chwike i jak jej chluplo to lozko cale mokre az lalo sie na podloge a pielegniarka przyszla zjebala ja ze proponowala jej duze wkladki zeby nie bylo ze jej przecieknie , przebrala jej posciel i kazala isc spac dalej i tak biedna do teraz lezy :/

Link to comment
Share on other sites

Pojebalo pigule, zaje**alabym jej za taki tekst.
a wypisać sie nie mozesz na wlasne zyczenie, czy wolisz nie? Bo jak nic nie wskazuje na poród to rownie dobrze mozesz go wyczekiwać w domu jak Ci chluśnie:D ja jak tak.lezalam i czekalam na Hanke a ona laskawie za druga kroplowka, to co wieczór ryczeć aż mi sie chcialo. Nie to ze teksnilam to jeszcze mialam takie huśtawki nastroju w calek ciąży ze masakra. A jak Dawid przychodzil to moje pierwsze pytanie " jak tam pies" :D a jak wrocilam to widoku tak szczwsliwego kundla nie zapomne. Na ściany wpadal, ze schodów sie zwalil bo skakal zamiast iść, na ogródku na zakrętach to trawę wyrywal :D jesuuuu

Link to comment
Share on other sites

Aga pół dogo będzie z Tobą rodzić ! ;)

 

Ja to przechodziłam 2 lata temu, to teraz niech ona "cierpi" i rodzi grupowo :megagrin:

 

Moja bratowa też leżała i nic nie chcieli z nią robić.

Ani wywoływać, ani nic :mad:

Po prawie 2 tyg. leżenia się tak wkurwiła, że chciała się wypisać na własne żądanie.

Zanim mój brat po nią przyjechał, to zaczęła rodzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aga napisała, że się nie wypisze :P a ja zdążę się udusić nim urodzisz :P

 

 

Czemu chcesz się dusić?

 

Tylko co jej tu napisać? :megagrin:

 

Jak wymyślisz coś konkretnego, to daj znać :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Aguś, dajesz :megagrin:

Bo ja nie długo będę cierpieć przez Fabiana na bezsenność :siara:

Co chwile lookam na telefon :stupid:  Tak jakbym była głucha i nie słyszała, że żadna wiadomość do mnie nie przyszła :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hej laski ;-) chciala bym napisac to co chcecie uslyszec no ale niestety jeszcze nic sie nie wydarzylo ... Na zadanie nie chce wyjsc bo musiala bym napisac oswiadczenie ze wychodze na wlasne ryzyko i gdyby cos to nie bede oskarzac szpitala wiec wole juz tu lezec bo roznie bywa , a gdyby sie cos stalo to pozniej bym sobie nie darowala ze moze dlatego ze wyszlam ;-) Jakos dam rade , lipa tu jest na maxa ale jakos sie przemecze , wczoraj na obchodzie powiedzialam lekarowi ze pecherz mnie cisnie to znowu uslyszalam ze na ten dzien ciazy to normalne wiec juz sie do nich nie odzywam bo nie warto , dzisiaj mnie kregoslup boli tak ze chce peknac ale powiem im to mi powie tak samo .... Wczoraj byl pierwszy porod naturalny od kiedy tu jestem , szok normalanie , dzisiaj od rana juz odbywa sie druga cesarka a gdzie tu do wieczora ....

Link to comment
Share on other sites

Hej laski ;-) chciala bym napisac to co chcecie uslyszec no ale niestety jeszcze nic sie nie wydarzylo ... Na zadanie nie chce wyjsc bo musiala bym napisac oswiadczenie ze wychodze na wlasne ryzyko i gdyby cos to nie bede oskarzac szpitala wiec wole juz tu lezec bo roznie bywa , a gdyby sie cos stalo to pozniej bym sobie nie darowala ze moze dlatego ze wyszlam ;-) Jakos dam rade , lipa tu jest na maxa ale jakos sie przemecze , wczoraj na obchodzie powiedzialam lekarowi ze pecherz mnie cisnie to znowu uslyszalam ze na ten dzien ciazy to normalne wiec juz sie do nich nie odzywam bo nie warto , dzisiaj mnie kregoslup boli tak ze chce peknac ale powiem im to mi powie tak samo .... Wczoraj byl pierwszy porod naturalny od kiedy tu jestem , szok normalanie , dzisiaj od rana juz odbywa sie druga cesarka a gdzie tu do wieczora ....

Aga, może oszczędzają porody naturalne spaecjalnie dla Ciebie? ;)

 

 

laski laski prośbe mam ogromna jak brzuch Agi ;)

podlajkujecie mój komentarz (Małgorzata Har) 

nie zdjęcie z ksiązkami tylko komentarz 

głosowanie trwa do 12 im pozniej podlajkujecie tym lepiej a ja zaraz chyba jajko zniosę 

https://www.facebook.com/faktpoznan/photos/a.262706747247589.1073741828.262690230582574/325969547587975/?type=1

Link to comment
Share on other sites

Już po 12, nie zdążyłam ale widzę że i tak wygrałaś ;). Następnym razem wcześniej dawaj znać :P.

 

Aga jak ja leżałam też same cesarki były, nie poznałam w szpitalu żadnej dziewczyny po naturalnym, ja byłam jedyna więc Ty też bądź wyjątkiem  :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Hej laski ;-) chciala bym napisac to co chcecie uslyszec no ale niestety jeszcze nic sie nie wydarzylo ... Na zadanie nie chce wyjsc bo musiala bym napisac oswiadczenie ze wychodze na wlasne ryzyko i gdyby cos to nie bede oskarzac szpitala wiec wole juz tu lezec bo roznie bywa , a gdyby sie cos stalo to pozniej bym sobie nie darowala ze moze dlatego ze wyszlam ;-) Jakos dam rade , lipa tu jest na maxa ale jakos sie przemecze , wczoraj na obchodzie powiedzialam lekarowi ze pecherz mnie cisnie to znowu uslyszalam ze na ten dzien ciazy to normalne wiec juz sie do nich nie odzywam bo nie warto , dzisiaj mnie kregoslup boli tak ze chce peknac ale powiem im to mi powie tak samo .... Wczoraj byl pierwszy porod naturalny od kiedy tu jestem , szok normalanie , dzisiaj od rana juz odbywa sie druga cesarka a gdzie tu do wieczora ....

 

Fabian się zbliża wielkimi krokami :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...