Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Dzieki wielkie dziewczyny za wsparcie :* czlowiekowi od razu lepiej jak wie ze tyle ludzi czeka na jego dzidzie :* jak sie skurcze zaczna to bede myslala ze musze dac rade bo przeciez nie moge zawiesc tyle ludzi ;-) brzuch mnie pobolewa jak na okres jakos tak dziwnie no ale badan tu nie robia innych jak tylko sluchanie tetna , ktg i temperatura wiec nic nie wiemy , jak kolezanka dzisiaj powiedziala ze ja brzuch boli jak na okres to jej powiedzial ze jest w ciazy wiec musi bolec a jak druga powiedziala ze ja tak kluje dziwnie to jej powiedzial ze macica jej sie rozciaga wiec ja kluje , to ja nie wiem po co My tu jestesmy , one maja rozwarcie wiec ok ale ja ani rozwarcia nie mam ani skurczy .... No ale nic teraz jest blizej niz dalej wiec jakos wytrzymamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam tableta ale wifi jest dostepne tylko w kawiarence i siega do polowy korytarza a My mamy pokoj na koncu :/ wiec moge co jedynie sobie na nim pograc :/ podjadlam , Sebastian przyniosl mi goracy bigos i dwie swierze buleczki na kokacje no i jakies tam buleczki slodkie z biedronki estelle , czekolade co bym do jutra nie padla hehe a teraz juz ide spac pomalu bo swiatla juz gasza powoli :) oby za niedlugo sie cos ruszylo ;) dobranoc laseczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Sluchaj no Fabiano. Ciocia Gosia idzie teraz spac bo ni Twoja przyszla zona a moja córcia dala popalić, ale jak rano wstaje a Ty nadal w brzucholu będziesz to będzie mi smutno!!!

dobranoc Aguś :)

 

Ty się tak nie zapędzaj, bo Fabian może być gejem :eviltong:

A wtedy będzie potencjalnym mężem/żoną dla Theosia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aguś trochę mnie u Was nie było a tu takie wieści, kurna... dobrze, że teraz obudziłabym się, bo moje ogarnięcie to zorientowałabym się jak Fabian będzie biegać już..

 

No to teraz leż, wypoczywaj, wysypiaj się, najedz się. I spokojnie sobie leżcie. Trzymamy kciukasy za Was, powodzenia. Oby było szybko i bezboleśnie :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje ze nie pokwitne tutaj do terminy albo i dluzej ;-) dzisiaj mialam isc do mamy i brata na imieniny bo maja jednego dnia i ominie mnie kawka i placuszek :( w takim wypadku brat mowil ze w pezencie mam mu chociaz siostrzenca dzisiaj urodzic a tu nawet sie nie zanosi na cokolwiek ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...