Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

A ja właśnie chciałam napisać, że Cię głodzą :evil_lol:

 

Na ch*j budzenie co 2h :mad: :hmmmm:  Wy macie tam odpocząć, a nie się jeszcze dodatkowo męczyć :mad:

 

Aguś, a mama albo ktoś inny nie może Cię odwiedzić wcześniej?

Żebyś nie musiała czekać na Sebka ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej laseczki ;) noc minela paskudnie , lozka mega niewygodne , budza nas co 2 godziny na sluchanie tetna dziecka , o 6stej pobudka na wazene i mierzenie cisnienia a o 8smej na ktg , obchod byl , sniadanie pozal sie Boze tez bylo hehe trzy skibki chleba , mala kosteczka masla i dwa plasterki wedliny , masakra jakas , chyba tu oszaleje , czekam na popoludnie jak na zbawienie az mi Sebek przyniesie jakies normalne jedzenie ;-)

Tak myślałam że Cię będą głodzić  :lmaa: .

Trzymaj się i wypoczywaj żebyś miała siły na wypchnięcie krasnala, albo siły na opiekę po jego wyjęciu ;)

Link to comment
Share on other sites

Noto ja chyba w restauracji lezałam, bo jedzenie jak na szpital byłosuper  :D 3 kromy mieciusiego chleba, nawet sałatka jarzynowa raz była, zawsze zupa i drugie danie, na sniadankozupkamleczna i kanapki. No po CC kleik, ale to nic :D

 

A babki jakieś fajne? idzie z kims pogadac? gazety, telefon z dostepem doneta, ksiazki- must have :D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze sie nie wykluwamy :) jedzenie to tu jest maskra , na obiad co prawda byly dwa dania , zupa groszkowa nawet dobra ale ziemniaki z bialym sosem i miesem mielonym wygladalo apetycznie ale smakowalo jak by przypraw zapomnieli dodac :/ do czytania mam Lsnienie Kinga , jak na razie troche zakrecona ksiazka ale moze sie bardziej rozkreci .... sorki ze tak odpisuje ogolnikowo ale na komorce sie polapac nie moge , moze jak Sebek mi przywiezie tableta to bardziej ogarne bo laptopa nie chce tu miec , za duzo pozniej targania ciezarow bym mialanw razie zmiany pokoju a juz cos planuja zrobic tzn przeniesc nas do innego pokoju .... Laski co sa ze mna to jedna ma blizniaki i rozwarcie na 4 cm a druga ma niby zle obkiczony wiek ciazy rozwarcie na 2 cm i malowodzie wiec jest nadzieja ze nie ja jedna tutaj pokwitne tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

Te Twoje towarzyszki się pewnie zaraz powykluwają. Bliźniaki naturalnie rodzić będzie? Podwójny wysiłek?  :question:

 

Dobrze że masz zajęcie i neta, prawie jak w domu tylko posiłki do łóżka przynoszą  :mdrmed: .

Moja matka rodziła naturalnie, nie zgodzili się na cesarkę... 
dla mnie to męczenie  niewinnej kobiety :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Te moje towarzyszki nic o zwierzakach nie gadaja wiec pewnie ich nie maja a jak maja to tak zeby miec ;) Leza am chyba zeby sie wlasnie za wzesnie nie wykluc bo ta z blizniakami ma 33 tc i bedzie miala cc a ta druga teoretycznie ma 35tc ale znajac moje szczescie to One beda pierwsze .... dostepu do neta nie mam jade na transferze danych ktory pewnie mi sie szybko skonczy musiala bym plozna scignac o haslo wifi ;) jedyne pocieszenie wlasnie ze wroce juz w jednopaku z dzidzia w nosidelku ;) tylko to czekanie jest stresujace :/ a nuda straszna , co chwile patrze na zegarek a ten w miejscu stoi hehe

Link to comment
Share on other sites

Moja matka rodziła naturalnie, nie zgodzili się na cesarkę... 
dla mnie to męczenie  niewinnej kobiety :evil_lol:

i bez znieczulenia  :mdleje:  :mdleje:

 

Te moje towarzyszki nic o zwierzakach nie gadaja wiec pewnie ich nie maja a jak maja to tak zeby miec ;) Leza am chyba zeby sie wlasnie za wzesnie nie wykluc bo ta z blizniakami ma 33 tc i bedzie miala cc a ta druga teoretycznie ma 35tc ale znajac moje szczescie to One beda pierwsze .... dostepu do neta nie mam jade na transferze danych ktory pewnie mi sie szybko skonczy musiala bym plozna scignac o haslo wifi ;) jedyne pocieszenie wlasnie ze wroce juz w jednopaku z dzidzia w nosidelku ;) tylko to czekanie jest stresujace :/ a nuda straszna , co chwile patrze na zegarek a ten w miejscu stoi hehe

u mnie dziewczyny też nie gadały o zwierzakach, ale nie były anty bo jak zaczęłam temat to troszkę poglądów wymieniłyśmy ;). Jedna martwiła się o szczury, dwie tęskniły za starszymi dziećmi a ja za psami  :grins: .

Ścigaj ścigaj żebyś nam nie zaginęła :P. Miejmy nadzieję że już niedużo czasu zostało ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...